Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

hayıt tohumuna başlayalı 4 gün oldu dün regl oldum ve sabah dörtbuçuktan beri çok kötü ağrım var 11 saat oldu ağrım geçmedi kullananlarda oldumu böyle birşey doktora gitmem gerekir mi ? çok ağrım varr acil cvp

selam kızlar..bende 9 mayısta başladım hayıt tohumu içmeye ve tabi aynı gün soğan kürüne .en son ocak ayının sonlarıydı adet olmuştum ve dün yani 9 haziranda adet oldum:)) bu kadar çabuk beklemiyodum etkisini cidden..ama şimdi bi sorun var benim adet dönemleri nerdeyse rastgele olduğu için soğan kürüne nasıl devam etmeliyim ?yani muhtemel adet tarihim belli değilya hani acaba şimdi ikinci soğan kürünü uygulasammı ne dersiniz?öpüyorum hepiniziii:KK16:

kızlar benim adetim iki aydır kanama şeklinde değil de kahverengi bir akıntı şeklinde :KK43: yarın doktora gideceğim ama acaba hayıtın bana da faydası oldu mu? daha önce bu durumu yaşayan var mı?

mrb arkdslar benm dhea-s hormonum ve prolaktin hormonm yuksek sac doklmem ve tuylenmem var d kontrl hapı 1 ay kullandım kulanmak ıstemıorm artk ama hayıt tohumunn saç döktüğünü duydum doğrumuzaten saçlarım çok döküldü korkuyorum ıcmeye sızlerde saç döktümü_? bılen varsa özeldn msj atarsa cok sevınırım

Bende hayit kullananlardanim, tablet seklinde olanlardan. Ama kafama bir sey takildi; benim Lh hormonum 13, onu dusurmeye calisiyorum. Ancak yabanci bir sitede hayit tohumunun LH yi yukselttigi FSH yida dusurdugu söyleniyor. Hormon dengeleyici oldugunu biliyorum ama icime kurt dustu , kas yapayim derken göz cikarmayayim. Deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum.

arkdslar mrba...bende pko yok cıkmadı bakıldı ama serbest testesteron 4.07...prolaktin 32.53....total testesteron 1.28..dhea-s 449 yanı erkeklık hormonlarım yuksek bı kutu aldactrone ve dıane 35 kulandım ama guvenmıyorum bu ılaclara bas agrısı yaptı yan etkısı cok doğal yollarla bu hormonları dusurebılcegım bıtkıler arastırıyorum hayıt tohumunu duydum ama sac dokermıs ama hormonları duzenleyen bısey nasıl sac doker bılıyomusunuz? bır de ıstda avrupa yakasında bıldıgınız endokronolojı doktoru varmı devlet hastanesınde ıyı? cunku yakında kel kalcam bı de bu durumla alakalı dermatoloh serkıs barıs var sac dokulmesıle ılgılı onun ılgı alanımıdır acaba gıtsem?

kızlar merhaba bende anne ol mak isteyenler kervanındayım 5 ay oldu evleneli bu ay yumurtalarım büyümedi eşiminde sperm hareketliliğinde biraz sıkıntımız var ben agnucaston kullandım bu ay ve hiç bebeğim olcak gibi düşünmedim ilk defa erken gebelik belirtisi bakmadım adetim 5 gün geçti idrarda çıkmıyor geç döllenme belki diye umut ediyorum kan tahlili yaptırmak istemiyorum negatif olma riski yüksek diye sizce olurmu böyle olan varmı 16. günümde 10 mm di yumurtam

kızlar merhaba bende anne ol mak isteyenler kervanındayım 5 ay oldu evleneli bu ay yumurtalarım büyümedi eşiminde sperm hareketliliğinde biraz sıkıntımız var ben agnucaston kullandım bu ay ve hiç bebeğim olcak gibi düşünmedim ilk defa erken gebelik belirtisi bakmadım adetim 5 gün geçti idrarda çıkmıyor geç döllenme belki diye umut ediyorum kan tahlili yaptırmak istemiyorum negatif olma riski yüksek diye sizce olurmu böyle olan varmı 16. günümde 10 mm di yumurtam

çörek otu+bal+tarçın kürü denesen. bu kürle anne olanlar çok var.araştırıp bakabilirsin.:emir_bebek::emir_bebek:inşş sende faydasını görürsün

X