Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

İnş canım inşa. Rabbim herkesinde gönlünce versin inş. Benimde dünya muradımı hayırlısı ile verir inşa. Rabbim hakkından hayırlısını yaşamayı nasip etsin, gönlünün muradını versin inşa. Sayımı gördüm niyetini göremedim. Duana başlamadan niyetini okur, okudukça niyetinide içimden geçirerek yaparım inşa. (Diğerleri gibi))

Lilrubayada geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum..

Selam ve dua ile ..

Canım buarada senin için 200 adet okudum aklımdayken yazayım. Kalanı da en kısa zamanda tamamlarım inşallah

Canım buarada senin için 200 adet okudum aklımdayken yazayım. Kalanı da en kısa zamanda tamamlarım inşallah

dior34cüm hayırlı mutlu olabileceğim bir işim olsun istiyorum. duamı henüz yazmadım canım yarın yazıcam inşallah.

pericim teşekkür ederim canım listeyi yenilediğim zaman eklerim Allah razı olsun.

Estağfurullah kırılmadım. Doğru düşünmüşsünüz ama zaten ben de bu hafta ara verip, kendime okuyan herkese okuduktan sonra çıkmak niyetindeydim. Yani bana okuyan herkese zaten okuyacağım. Ama bana okundu, ben çıkayım düşüncesini yakıştırmanız inanılmaz kırdı söylemeden edemeyeceğim.

Herkes açıklama bile yapma gereği duymadan çıkıyor, hiç böyle bir tepki görmemiştim hiçbirinizden.

Limonlu, yaz canım 200 değil herkes kadar yaz. Bana okuyan herkese okuyup öyle çıkacağım, kararımı değiştirdim.

Keyfiyetten de değildi bu arada özel sebebim. Bilenler bilir, iş mevzusu yüzünden başımı açmak zorunda kalacağım. Bankadan mülakata çağıracaklar, ondan okuyacaktım.

Neyse nasip...

Okurum bitiririm ben.

Hayırlı geceler hepinize.

1) Lilruba............................. 275 okunacak
2) Fndkfndk.......................... 275+44 okunacak
3) Mavigece07...................... 275 okunacak
4) Monarkkk......................... 275 okunacak
5) Cesmi_naZ...................... 275 okunacak
6) Nara87........................... 275 okunacak
7) perican55........................ 275 okunacak
8) özgem81......................... 275 okunacak
9) Limonlu_Cheescake........ 275 okunacak
10)buradilmen...................... 275 okunacak
11)berirem.......................... 275 okunacak
12)Sottile............................. 275 okunacak
13)buujuu............................ 275 okunacak
14)yagmurlu_ist.................... 275 okunacak
15)Kelebekcim...................... 275 okunacak
16)Dior34 ............................. 275 okunacak
17) LunaDaisies……………........hoşgeldin……

Şu liste okumuş bana. Sottile zaten çıktı. 7 kişi kaldı yani toplamda benim. Onlara da okuyup öyle çıkacağım, söyleyeyim de şimdiden.

canım senin duan okunurken ben yoktum. bir dua paylaşmıştın hayırlı eş topiğinde tefiriciyenin sonunda okunsun diye, bana onu oku demiştin sadece bi kişi eksik yani

Son düzenleme:

canım bu düşünce yakıştırma değil ki. senin dediğinden o çıkıyordu sen 1 hafta ara verdiğinde bana okumamış oluyordun mesela. diceksin ki izinli olanlar oluyor. ben onlara okumuş olsam orada da düşüncemi söylerdim. ben sağlıktır, kazadır falan Allah korusun bu gibi ciddi sorunlar dışında okunmamasını onaylamıyorum. eğer olur da ben listede okumazsam falan Allah korusun tabi de ciddi bir sorunum var demektir.

ben daha önce hatta hayırlı eş başlığında kendisinde sorun çıkmasından sonra özgem81 ayrılıcaktı okumıcaktı ben ona da demiştim, sana okuyanlara okusaydın diye. bakabilirsin hatta. böyle bir şey farketmiş olsam söylerdim.

bir de bu başlıkta zaten az kişiyiz ve sebebin gerçekten geçerli bir sebep değil canım alınma. hepimizin duaya ihtiyacı var. inan ben de çok zor durumdayım, iş sorunları, sağlık sorunları ve birçok başka sorun inan o kadar bunalıyorum. anlatsam inan en az senin kadar benim de işle ilgili sıkıntılarım var. kendime dua edicem diye sana dua eden birine dua etmemen için bence yeterli bir sebep değil. burada hepimizin kendimizce özel nedenleri, yaşadığımız zorluklar var. en azından benim var yani.

zaten Allah'ın hangi duayı kabul edeceğini nereden biliyoruz ki? burada okuman gereken birinin duasını etmeyip kendine 4444 salat-ı tefriciye okuyunca Allah'ın duanı kabul edeceğine kesin emin misin? belki burada birinin Allah gönlüne göre versin demesini Allah kabul edecekti ki ben az önce duamı yazıyordum daha buraya eklemedim ama bana dua eden herkes için ettim.

diğer konulardan senin ne kadar inançlı ve iyi niyetli olduğunu gördüğüm için de çok şaşırdım zaten. sanıyorum kendi dertlerinden çok boğulduğun için ayrıntılı düşünemedin.

kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum canım ama kendine okumak istiyor bana okumak istemiyorsan lütfen canım bana okuma. ben onları kendim okur tamamlarım. içime sinmicek çünkü böyle zorla okutuyormuş gibi olacağı için. ben 200 tane nedir ki 1.5 saatte okunur illaki o kadar zaman ayırabilirsin diye düşünerek dedim ama belli ki senin için senin duanın önceliği var. kesinlikle içinden gelmiyorsa söyle hiç alınmam duamda sorun olmasın en azından.

uzun oldu ama açıklamak için kusura bakma.

Perican senle ayni fikirdeyim

günaydın kızlar. nasılsınız nasıl geçti bayram? bugün limonlu cheasecake arkadaşıma başlıyormuşuz. en kısa zamanda okur haber veririm inşallah..

Son düzenleme:
canım senin duan okunurken ben yoktum. bir dua paylaşmıştın hayırlı eş topiğinde tefiriciyenin sonunda okunsun diye, bana onu oku demiştin sadece bi kişi eksik yani

Mühim değil canım gerekirse okurum ben sana. Duanı da ederim.

Okudum canım sana yazabilirsin. Daha polemiğe girmek istemiyorum. O kadar kişi hiçbir gerekçe göstermeden, tatile gidiyorum falan diye ayrıldı. Bir tek benim üzerime yüklenmişsiniz hepiniz. Kusura bakma ama, seni kırmak istemiyorum ama falan deyince daha naif olmuyor yazdıklarınız.
Kaç kişiye yardım ettim ben okuyamayanlarınkini falan okudum. Haddi hesabı yok benim okumalarımın burada. O kadar incitti ki söylediğiniz. Ne demek bana okundu ben kaçayım, nasıl yakıştırırsınız ya...

Ayrıca ne demek önemsiz bir konu. Mağdur olduğumu, başımı açmak istemediğim için okumam gerektiğini acil yetiştirmem gerektiğini söyledim.

Nasip değilmiş demek ki kendime okumam sorun yok.

Ayrıca 200 ile 300 arasında pek bir fark göremiyorum ben. Okudum, yazabilirsin listeye. Allah kabul etsin inşallah.

Son düzenleme:
Perican senle ayni fikirdeyim

Sen de nasıl olsa bana okundu, ben çıkayım düşüncesinde olduğumu düşünüyorsun yani bu mudur?

Gerçekten mübarek gün kalp kırmak istemiyorum ama şok oldum yahu dökülmüşsünüz hepiniz teker teker.

Hiç mi biriniz tanımıyorsunuz acaba beni? Ne zaman birinin okumasını aksattım, ne zaman birinizin ihtiyacı oldu yardım etmedim, yahu kendi okumam hariç kaç tane okudum ben şurada arkadaşlara yardım etmek için. Bu tarz şeylerin hesabını yapacak insan mıyım ben?

Ne kadar kolay değil mi böyle anlayıp dinlemeden konuşmak...

Biri bunu yazıyor, biri bana cevap hakkı doğduğu halde ben cevap vermeden arkamdan yardırıyor.

Hiçbirinize yakıştıramadım hanımlar.

Ayrıca duaların sıhhatinden bu kadar endişe ediyorsanız kendim için okumaya bir hafta ayrılacağım diye korkmayın. Fal baktırmayın, haramdan uzak durun bir zahmet. Lafımı da ortaya söylüyorum, tek bir muhatabı yok. Kimi kast ettin diye sormayın.
Fal baktıran kim varsa hepsi alınsın üzerine. İki topikte de defalarca kez uyardım yapmayın günahtır, şirktir, duayı bozar diye. Ona ithafen söylüyorum.

Kendim için başlayacaktım, neyse son kez okuyup öyle çıkayım bari...

Bu şekilde mümkün gözükmüyor çünkü haftada iki kişiye okuyup aynı anda kendime 4444 tane okumam.

valla canım keşke okumasaydın bu kadar kin besledikten sonra okumanın ne anlamı kalmış ki?

ayrıca ben o sebepsiz yere çıkıp gidenleri hep içimden kınıyordum emin olabilirsin. zaten bu başlıktan ziyade hayırlı eş başlığında onu yapan çok oldu ve ben zaten o başlıktan ayrılmaya karar verdim, bana zaten okunmamıştı. sana burada bunu söylemesem okuduğumun hakkını bile helal etmeyebilirdin ne biliyorsun ki? ben bu listeye girerken herkesin benim gibi düşündüğüne emin olarak girdim bence bu kul hakkı. Allah diyor bana kul hakkıyla gelmeyin. bir de haramdan uzak durun demişsin pes ne biliyorsun sen nasıl hayat yaşıyoruz?

ben sana okuyorsam çünkü senin de bana okuyacağını düşünüyorum. yoksa herkes izin alıp çıksa nasıl okunacak o zaman?sağlıktır tamam, kaza falan tamam da. kendime dua edicem tatil falan bence bahane değil. mesela Debusi arkadaşımız tatile gidicekti önceden 300 okudu. çok takdir ettim ne kadar düşünceli davranış.

önemsiz demedim. hepimizin belli dertleri var dedim. benim belki senden daha ciddi problemim var buraya yazmıyorum diye yok mu zannediyorsun? kendine okumak için dua edince Allah'ın kabul edeceğinin garantisi varmış gibi ayrıca cidden ilginç bir düşünce. 200 okudun diye anladım onu listeye eklerim böyle yazmaya devam etmeyelim açıkçası gerçekten şaşırdım olayı fala bile getirmişsin. ben de bir ara baktırıyordum bıraktım yanlış hepimiz biliyoruz ama böyle yargılar gibi hiç olmamış.

bir de burada asıl incinmesi gereken benken duamda böyle sorunlar olurken incindim diyorsun ya hayret kendi bir önceki mesajına bak acaba nasıl anlamlar çıkıyor. sanki kafamızdan uydurduk çıkacağını? neyse cidden kapatalım.

Son düzenleme:
275 tane okudum, Allah kabul etsin.

Selam ve dua ile ..

üzerime düşen 275 adeti okudum.....Rabbim hayırlısını nasip etsin.....

Nara'cığım tefriciyeni ve duanı okudum canım Allah kabul etsin

kuzum ben okudum bu arada tefriciyeleri, listede yazmamışsın da hatırlatayım dedim sonradan karışıklık olmasın diye

Canimm okudumm ben bittiii)rabbim gonlundekini tez zamanda versin sana emiiiii selametle sevgiler hepinizeee

Birazdan bitircem inşaallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Okudum arakadaslar heber veremedım hakkınızı helal edın

LİMONLU_CHEESCAKE İÇİN HAYIRLI İŞ DUA LİSTEMİZ

1)Lilruba............................. 325 okunacak
2) Fndkfndk.......................... 200 okundu
3) Monarkkk......................... 325 okunacak
4) Cesmi_naZ...................... 325 okunacak
5) Nara87........................... 325 okunacak

6) perican55........................ 200 okundu 125 okunacak
7) Limonlu_Cheescake........ 325 +44 okunacak
8) buradilmen...................... 325 okunacak
9) berirem.......................... 325 okunacak
10) Kelebekcim...................... 325 okunacak
11) Dior34 ............................. 325 okunacak
12) coksevdimonu………….. 325 okunacak

13) Debusi............................... 300 okundu
14) Havvaayunus.................... 325 okunacak

Duamı ekliyorum. Biraz alıntılar yaptım.

Uzun oldu ama kusura bakmayın. Haftaya cumaya kadar bitiremeyen olursa bildirsin kızlar.

Allah hepimizin dualarını kabul etsin.

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed.

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza “OL” deyince oluveren Rabbimiz…

Bütün hamd ve senalar Sanadır..

Burada 4444 adet nıyetı için okumaya başladığımız Limonlu_Cheescake rumuzlu kulunun ve bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet..
Dua eden herkese gönlündekini ver, onlardan razı ol, iki dünyada da onları darda koyma Allahım. Sevdiklerini onlara bağışla ya Rabbim.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın ruhuna hediye ediyoruz Sen kabul eyle Rabbim..

Rahmansın, Rahimsin, “OL” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “OL” de güzel Allahım…Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym*
Rabbim!

Rabbim sen Limonlu_Cheescake rumuzlu kuluna hakkında hayırlı olan, gönlünün de razı olabileceği, mutlu olup her gün severek gideceği, emeklerinin karşılığını alabileceğini çok güzel bir iş nasip et. Sen Limonlu_Cheescake kulunun işlerini zorlaştırma kolaylaştır, kısmet, rızık kapıları ardına kadar aç ya Rabbim. Bunca zaman sabretmesinin mükafatını ver Allah’ım. Sevdiği bir işi olsun, gireceği yeni iş ve diğer ortamlarda karşısına hayırlı insanlar çıkar. Onu içinde bulunduğu bu yalnızlık durumundan kurtar Allah’ım. Rabbim sen biliyorsun Limonlu_Cheescake kulun sonucu olumsuz olan iş görüşmelerine gitmekten yoruldu. Sadece onu işe alacak firma artık görüşmeye çağırsın ve olumlu bir şekilde sonuçlansın. Daha önce reddedildiği işlerden de onun için hayırlı olanı varsa olumlu bir şekilde dönüş yapılmasını nasip et eyle ya Rabbim. Limonlu_Cheescake kulunun çalışmayı istediği yer ve işleri biliyorsun Allah’ım bu yer ve işleri onun için hayırlı eyleyip, en kısa zamanda nasip eyle. Başarılı ve mutlu bir iş hayatı olsun inşallah.

Allah’ım sen Limonlu_Cheescake kuluna ve burada onun için Salat-ı Tefriciye okuyup dua eden kullarına aileleriyle beraber güzel günler görmeyi nasip eyle. Hepsine gönüllerindekini hayırlısıyla nasip eyle. Hayırsız insanlardan, olaylardan, kazalardan ,belalardan, sağlık sorunlarından onları da aileleri de koru ya Rabbim. Sen dualarını kabul et.

Amin

Haramdan uzak durun derken fal baktırmayı kast ettim. Onu da sana yada bir başkasına yönelik değil ortaya söylediğimi, üzerine alınması gerekenlerin de fal baktıranlar olduğunu söyledim. Yargılamışım gibi duruyor mu oradan bakınca?

Ayrıca kin beslemek diyorsun gerçekten komik. Ben burada yokken, cevap veremiyor durumdayken arkamdan bir sürü şey saymışsınız. Kim kime kinlendi acaba?

200 değil 325 okudum ben herkes gibi.

arkandan mı saydırmışız?

burada herkesin gördüğü yerde nasıl arkandan saydıralım anlamıyorum. düşüncelerimizi yazdık.

ben haksızlık karşısında biraz kin tutarım doğru ama o. ben çünkü burada kimsenin okumasını son güne bile bırakmadım. burada da hayırlı eş başlığında da. sürekli izin alanlardan bahsediyorsun ama ben mi izin aldım? ben listelere girdiğimden beri düzgünce okudum ve hakkım olarak aynı şeyi kendi okuduklarımdan bekliyorum. mesela Nara87 inin okuması böyle izin alıp gidenlerden okumayıp haber vermeyenlerden dolayı hala bitmedi hayırlı eş başlığında yazık değil mi? herkes kendi sırası gelsin de kendine okunsun diye bekliyor.

sağlık ve kaza dışında herkes dikkatli dikkatli okusa mesela tatile giden önceden okusa çoktan herkesin okuması bitmişti.

doğru söyleyen dokuz köyden kovulur misali burada doğru söyledik diye kötü olduk.

cidden kapatalım. daha fazla bu konu uzamasın.

Yeni gördüm mesajını canım okumaya başlarım bende cımaya kadr bitmiş olur inş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cok haklısınız size katılıyorum en azından kim benim için okumuşsa onlar için beklemesi gerekiyor ben bu düşünceyi bekliyordum fındık arkadaşımızdan çünkü onların hakkı var onun üstünde ayrıca bekleyen yedi kişiyide üzmüş oluyor bu kararı ile acaba bu şekilde onun dilegi gercekleşirmi kendi için 7kişiyi 7dilegi es geciyor dikkatli olmak gerek bu konularda hem merak etmeyin hanımlar biz bizim için bi tane bile okuyana binlerce dua ediyor allah hepinizden razı olsun hepinizin gönlüne göre versin inş
Hemde peygamber efendimiz hep başka sının agzında dua isteyin derler çünkü onun diliyle siz günah işlememişsiniz ve bu size daha hayırlıdır der...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…