Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

canım çok geçmiş olsun. tahmin etmiştim ben önemli sorunların olduğunu helal ederiz tabi canım ne demek hiç önemli değil.

senin için muhakkak dua edicem. inşallah en kısa sürede iyileşirsin.

okumasan bile olurdu canım sağlık neticede. 85 fazladan okundu zaten onu senden düşmüştüm. 240 tane haftaya perşembe-cumaya kadar ama okuyamazsan da sorun değil haber verirsin ben tamamlarım.

kendine iyi bak canım sen.

sağol canım okurum merak etme.....

işe raporlu olduğum için gitmiyorum,okuyacak zamanım olur.....

hepinizi özledim......

tamam canım okuyamazsan da haber verirsin.

biz de seni özledik canım.

Diğer topıkte kalıs sebebım okuyanlara okumaktı biride sizdiniz aynı şekılde tamamlanmasada duanız okumayanlar haber vermeyenler olabılır ama bızler okuduk haksızlık cıkmanız dıye kalın demıstınız ayrılmıssınız oradan burada duanız kaldıysa almak isterım hak geçsin istemıyorum

önemli sebepleri olmadan dahi çok okumayan, geç okuyan kişi oluyor.

ben o zaman zaten bunu hak gördüğümü söylemiştim. ben de çok önem veriyorum hak meselesine ama orada çok ciddiye almayan kişiler olduğunu gördüm.

ondan dolayı hevesim kırıldı. kendime okunmadan çıkıyım dedim.

şuan listeyi dağıttık sayı kalmadı canım.

ayrıca düşünmen yeterli hiç önemli değil kendi isteğimle çıkıyorum sonuçta o listeden, orada okuduğum bütün arkadaşlara hakkımı zaten helal ederim.

Burada eksık kalırsa veya kendınız Şahsi olarak okursanız ozelden ulaşın ben alırım sayınızdan hayırlısı olsun

okudum allah kabul etsın amınnn

eksik kalan olursa tamamlamaya yardım ederim...internete girebildiğim zaman siteyede uğruyorum...

LİMONLU_CHEESCAKE İÇİN HAYIRLI İŞ DUA LİSTEMİZ

1)Lilruba............................. 240 okunacak
2) Fndkfndk.......................... 325 okundu
3) Monarkkk......................... 325 okundu

4) Cesmi_naZ...................... 325 okunacak
5) Nara87........................... 325 okundu
6) perican55........................ 325 okundu

7) Limonlu_Cheescake........ 325 +44 okundu
8) buradilmen...................... 325 okunacak
9) berirem.......................... 325 okundu
10) Kelebekcim...................... 325 okundu
11) Dior34 ............................. 325 okunacak
12) coksevdimonu………….. 325 okunacak

13) Debusi............................... 300 okundu
14) Havvaayunus.................... 325 okunacak

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed.

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza “OL” deyince oluveren Rabbimiz…

Bütün hamd ve senalar Sanadır..

Burada 4444 adet nıyetı için okumaya başladığımız Limonlu_Cheescake rumuzlu kulunun ve bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet..
Dua eden herkese gönlündekini ver, onlardan razı ol, iki dünyada da onları darda koyma Allahım. Sevdiklerini onlara bağışla ya Rabbim.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın ruhuna hediye ediyoruz Sen kabul eyle Rabbim..

Rahmansın, Rahimsin, “OL” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “OL” de güzel Allahım…Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym*
Rabbim!

Rabbim sen Limonlu_Cheescake rumuzlu kuluna hakkında hayırlı olan, gönlünün de razı olabileceği, mutlu olup her gün severek gideceği, emeklerinin karşılığını alabileceğini çok güzel bir iş nasip et. Sen Limonlu_Cheescake kulunun işlerini zorlaştırma kolaylaştır, kısmet, rızık kapıları ardına kadar aç ya Rabbim. Bunca zaman sabretmesinin mükafatını ver Allah’ım. Sevdiği bir işi olsun, gireceği yeni iş ve diğer ortamlarda karşısına hayırlı insanlar çıkar. Onu içinde bulunduğu bu yalnızlık durumundan kurtar Allah’ım. Rabbim sen biliyorsun Limonlu_Cheescake kulun sonucu olumsuz olan iş görüşmelerine gitmekten yoruldu. Sadece onu işe alacak firma artık görüşmeye çağırsın ve olumlu bir şekilde sonuçlansın. Daha önce reddedildiği işlerden de onun için hayırlı olanı varsa olumlu bir şekilde dönüş yapılmasını nasip et eyle ya Rabbim. Limonlu_Cheescake kulunun çalışmayı istediği yer ve işleri biliyorsun Allah’ım bu yer ve işleri onun için hayırlı eyleyip, en kısa zamanda nasip eyle. Başarılı ve mutlu bir iş hayatı olsun inşallah.

Allah’ım sen Limonlu_Cheescake kuluna ve burada onun için Salat-ı Tefriciye okuyup dua eden kullarına aileleriyle beraber güzel günler görmeyi nasip eyle. Hepsine gönüllerindekini hayırlısıyla nasip eyle. Hayırsız insanlardan, olaylardan, kazalardan ,belalardan, sağlık sorunlarından onları da aileleri de koru ya Rabbim. Sen dualarını kabul et.

Amin

Son düzenleme:

Geçmiş olsun allah acil şifalar versin ..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aamin canım allah kabul etsin tez zamanda

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…