Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

Herkese iyi bayramlar canlarrr ))
Bir ulaşmaya çalışayım bakayım

Kızlar iyi bayramlar hepinize... Bir süredir memleketteydim, daha bugün geldim. Giderken cevap yazmakta zorlanacağımı söylemiştim.
Perican'ın tefriciyeleri Sottile'min yardımıyla bitirdik çok şükür. Tamamen çıkmadım, bana okuyanlara okuyup öyle çıkmayı düşünüyorum.
Ama bana 1, belki 2 hafta müsade diyeceğim. Kendim için tek başıma okumayı düşünüyorum çünkü mühim şeyler oluyor bu sıralar hayatımda. :)

kızlaarr herkese iyi bayramlarr umarım hepimiz huzurlu mutlu bayram geçirirz ve bayram dönüşü bomba gibi hep beraber bir arada oluruz yeniden

haydi bakalım fındıkım güzel haberler alırız inşallah senden bu arada yapabilecegim birşey olursa eger kapımı çal benim, her daim yardıma hazırım biliyorsun

haydi bakalım fındıkım güzel haberler alırız inşallah senden bu arada yapabilecegim birşey olursa eger kapımı çal benim, her daim yardıma hazırım biliyorsun

Oyyy yerim seniii

Aslında durumlar karışık, biraz nahoş. Yapabileceğin şey de kafanı şişirmem olabilir mi acaba özelden.

Geçmiş olsun canim iyi misin?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]

Arkadaşlar bayram sebebiyle aranızda olamayacağım için sıradaki arkadaş Limonlu Cheescake için 300 tefriciye okudum ...Rabbim kabul etsin...
tüm arkadaşların bayramı kutlu olsun....

315 tane okudum allah kabul etsin...

Canım tefriciyeleri okudum. Duanı ettim. Allah kabul etsin. Rabbim ben zenginliği istediğime ilmi isteyene veririm demiş. Allah sana ilim kapılarını sonuna kadar açsın inşallah.

Ilayda canim okumani yaptim.allah kabul etsin. Benim de mesleyim kimya oyretmeni. Amma ben de mesleyimde deuiæ baska bir sahede-lojistik calisiyprum

Canimm bitti benimde okudummm..Allah kabul etsn innnsss..

canım okudum duanı ettim rabbim kabul etsin

perim tefriciyeni okudum bitirdim,haber veremedim kuzum.....Allah kabul etsin......

Kızlar nasılsınız? herkesi alıntıladım mı emin değilim:44: herkesi alıntılamaya çalıştım.

bayramınız iyi geçmiştir umarım.

sıra bendeydi ne zaman başlıcaz bir fikriniz var mı? lilrubadan hiç haber yok. acaba sağlığıyla ilgili sorunlar mı çıktı diye merak ettim, kadınlar kulübüne de hiç girmiyor sanırım. haberi olan var mı?:26:

bence yarın ya da cuma size uyuyorsa listeyi hazırlayıp başlayalım.

uygun durumda olmayanlar bildirirse ona göre listeyi düzenleriz. ben lilrubayı bekliyordum esasen ama onun da yoğunluğu var sanırım inşallah sağlığıyla alakalı değildir. o yüzden biz başlayalım duruma göre ayarlarız diyorum.

fikirlerinizi bekliyorum kızlar

bana uyar canım istedigin zaman başlayabiliriz Lilruba da bayram sebebiyle girmemiştir belki yarın sbaah girer :26: ama onu beklemeeden liste hazırlarsan da bozulmaz sanırım, sonuçta sen ondan yükü almak için yapacaksın bunu :26:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tatlım ben 2 hafta bulunamayacağım. Kendime okumam falan gerekiyor çünkü, hepsi birden yetişmeyecek. Ama seninkinde sırf okumak için birkaç tane alıp duanı da ederim.

Kızlar nasılsınız? herkesi alıntıladım mı emin değilim:44: herkesi alıntılamaya çalıştım.

sıra bendeydi ne zaman başlıcaz bir fikriniz var mı? lilrubadan hiç haber yok. acaba sağlığıyla ilgili sorunlar mı çıktı diye merak ettim, kadınlar kulübüne de hiç girmiyor sanırım. haberi olan var mı?:26:

uygun durumda olmayanlar bildirirse ona göre listeyi düzenleriz. ben lilrubayı bekliyordum esasen ama onun da yoğunluğu var sanırım inşallah sağlığıyla alakalı değildir. o yüzden biz başlayalım duruma göre ayarlarız diyorum.

[/QUOTE]

Canısı bana uyar yalnız diğer topiclerdeki tecrübelere göre de şunu yazayım bazılarımız bayram nedeniyle memleketlerine gittiler içimizde de varmı bilemiyorum ama okumada aksamalar olabilir o yüzden biraz esnek olma durumunda kalabiliriz. Sen listeni yap canım müsait olanlar bir yandan başlasın yoğun olanlara zaten yardımcı oluruz

[/QUOTE]

Tatlım ben 2 hafta bulunamayacağım. Kendime okumam falan gerekiyor çünkü, hepsi birden yetişmeyecek. Ama seninkinde sırf okumak için birkaç tane alıp duanı da ederim.

[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/QUOTE]

[/QUOTE]

Tamam kızlar ben listeyi hazırlar eklerim. Lilrubanın da yükünü azaltırız.

fndk cım süreyi zaten uzun tutarız. sayımız çok arttı biliyorsun. bir kişinin eksikliği bile çok zor oluyor. sağlık sorunları dışında okumaya çalışalım en azından bir miktar. sana zorlama gibi anlamazsan bir miktar yazıcam canım. süreyi uzun tutucaz zaten az olmasına rağmen yine bitiremezsen haber verirsin.

Canım hesap pasif olmuş sana mesaj atamadım

Eksik faln olursa söyleyin tamamlarız liste aksamasın sıra cabuk bizede gelsin

ben de dua eden zaman Allahdan isaretler istiyorum, amma nedense hic bir isaret hiss etmedin. sen Allahin sevimli bendesisin.dualarini geri cevirmiyor. zamanin olunca bnim icin de dua edermisin

Birazdan bitircem inşaallah

Lilruba cım geçmiş olsun canım, neyin var :26:

Okudum arakadaslar heber veremedım hakkınızı helal edın

perican için 315 tane tefriciyeyi okudum...... Rabbim dualarımızı kabul etsin.....:13:

canım 315 tane okudum. duanı ettim Allah kabul etsin. Yalnız bişi dicem. Bayram geliyor ve sıradaki arkadaş için yetişmeyebilir okumalarımız. o okumayı biraz daha uzatsak nasıl olur ki?

275 tane okudum, Allah kabul etsin.

Selam ve dua ile ..

Herkese iyi bayramlar canlarrr ))

Kızlar sıra bendeydi listeyi hazırladım. Lilrubacım umarım bozulmazsın.

Bu arada bu işte acemi olduğum için unuttuğum kişi olduysa ya da sayılarda karışıklık yaptıysam bildirirseniz sevinirim.

Fndk cım sana 200 tane yazdım yine de zorlanırsan haber verirsin.

Başka zorlananlar olursa da haber verin kızlar.

Debusi önceden tatilde olduğu için 300 okumuştu ondan onu öyle ekledim.

Bu arada yağmurlu ist arkadaşımız uzun süredir yok ondan haber de alamadığımız için listeden çıkardım. gelirse ekleriz.

Duamı daha sonra yazıcam. Allah şimdiden hepinizden razı olsun kızlar. Allah dualarımızı kabul etsin.

Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye....

DUA LİSTEMİZ:
LİMONLU_CHEESCAKE İÇİN OKUYORUZ.....

Başlangıç-Bitiş Süresierşembe günü başlıyoruz….Perşembe akşamına kadar….

1) Lilruba............................. 325 okunacak
2) Fndkfndk.......................... 200 okunacak
3) Monarkkk......................... 325 okunacak
4) Cesmi_naZ...................... 325 okunacak
5) Nara87........................... 325 okunacak
6) perican55........................ 325 okunacak
7) Limonlu_Cheescake........ 325 +44 okunacak
8) buradilmen...................... 325 okunacak
9) berirem.......................... 325 okunacak
10) Kelebekcim...................... 325 okunacak
11) Dior34 ............................. 325 okunacak
12) coksevdimonu………….. 325 okunacak

13) Debusi............................... 300 okundu
14) Havvaayunus.................... 325 okunacak

Süreyi de yoğun ve memlekette olanları düşünerek bir hafta yaptım. umarım sorunsuzca bitiririz.

Kendim için başlayacaktım, neyse son kez okuyup öyle çıkayım bari...

Bu şekilde mümkün gözükmüyor çünkü haftada iki kişiye okuyup aynı anda kendime 4444 tane okumam.

Kendim için başlayacaktım, neyse son kez okuyup öyle çıkayım bari...

Bu şekilde mümkün gözükmüyor çünkü haftada iki kişiye okuyup aynı anda kendime 4444 tane okumam.

Canım affına sığınarak söyleyeceğim sözlerimi lütfen bana kırılma. Burda 2. sıradaydın ve okuman yapıldı Allah kabul etsin.

Bence en azından senin okumanda dahil olan kişilere kadar devam etmen gerektiğini düşünüyorum. Sırf kendine okumak için listeden çıkman biraz haksızlık gibi bence .. Özel durumun olur yoğunluk gibi sağlık sorunu gibi başımız üstüne ama diğer türlü '' Nasılsa benim için okundu hadi bana eyvallah '' tarzında bir görüntü çıkıyor ortaya.

Misal ben 3 topicte okuyorum hepsinde de okumam tamamlandı , ayrıca kendim için de okuyorum fırsat buldukça ve her topice de okumama devam ediyorum benim okumamda dahil olmayan insanlarda dahi ..

Lütfen bana kızma kırılma , belki kendin için okuduğun değil de burda bir başkası için ettğin duanın hürmetine niyetin gerçek olacaktır ..

Sadece fikrimi söyledim maksadım asla yargılamak türü birşey değil ..

çok haklısın canım aynen katılıyorum ben yazacaktım yazmadım sağlık sorunu dışında okuyalım dedim belki anlaşılırım diye ama anlaşılamadım.

kendine okumak için kendine okuyan birine okumamak hoş bir davranış değil bence de her şeyden öte bu listeye girmek bir sorumluluk ve hak geçiyor gerçekten.

yine dedim hadi 200 oku. ben sana okuyum sen de kendine oku ne biliyim.

ben de fndk ı eleştirmek istemiyorum. diğer konulardan da iyi niyetini biliyorum ancak bu düşüncesine cidden şaşırdım.

Canım açıkçası ben biraz fazla açık sözlüyümdür bu yüzden de pek sevilmem , önemli de değil bu durum. Fındık arkadaşın iyi niyetli olduğunu ben de biliyorum diğer topiclerden ve tıpkı senin gibi şaşırdım. Niyeti acil olabilir vs .. ama ne bileyim belki ona böyle bir konuşma yapılması gerekiyordu ve bunları yazdım. En azından onun okumasında yer alan kişilere kadar devam etmeli zannımca.

Ben ayriyeten kendim için başladığım duama nerdeyse 1 aydır devam ediyorum hiç önemli değil 3 ayda da bitebilir çünkü bilirim ki başkasına edilen dua çok daha makbuldür. Belki sizler için okuduğum dualar vesile olacaktır duamın kabulüne .. Biriniz Allah razı olsun ne dileğin varsa nasip etsin der rabbim sizin duanızı kabul eder benimkini değil ..

Ha yine kendine başla gel bizden de destek iste inanıyorum ki herkes az ya da çok katkıda bulunacaktır bunun da örneklerini yaşadım ..

Elbette yine karar kendisine ait.

aynen canım başka biri bunu demiş olsa bu kadar şaşırmazdım. ama fndk arkadaşı iyi niyetli diye düşünmüşümdür hep. bence de önemli sorunlar haricinde kendine okuyanlara devam etmeli. bu listeye başlarken neticede birbirimize söz vermiş oluyoruz. biri sana okuduğunda senin de ona okuyacağı düşünüyor. ben bunun kul hakkı olduğuna inanıyorum. herkesin de böyle düşündüğüne güvendiğim için listelere girdim neticede.

ben de yine dedim 200 oku 1 hafta süre yetiştiremezsen yardım ederim ama hala tepki verir gibi yazmasına cidden bozuldum ve üzüldüm. ben burada da hayırlı eş başlığında da kimsenin okumasını son güne bile bırakmamaya çalıştım. burada da düşünceli davranmaya çalıştım.

zorla okunan duadan hayır gelmez neticede kendine okumak istiyor devam etmek istemiyorsa istediğini yapsın. fndk a yazdığım 200 ü de kendim okurum. böyle çok eleştirir gibi olmak istemem ama 200 e bile tepki verir gibi cevap yazmasına bir de geçerli bir nedenmiş gibi kendime başlyacaktım demesine cidden bozuldum.

neyse canım fndk konusunu kapatalım artık ne istiyorsa yapar.:44:

okuyacak bütün arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim, Allah gönüllerine göre versin inşallah.

Üzerime düşen sayıyı okuyunca paylaşırım inşa.

Nedense millette bir türlü toplanamadı, herkes bir anda müsait olamadı. Duaya herkesin ihtiyacı var mutlaka ona sözüm yok ama içimdekini yazmadan edemedim. Yoğunluksa evet bende yoğunum ama benim yoğunluğum buradakileri ilgilendirmez (sağlık dışında). Ayrıca duaya en çok ihtiyacı olanlardanım çünkü tüp bebek tedavisi için gün sayıyorum ve hala buradayım .. Bugün özel günüm olsa yarın başlıyorum kısmet ise tedavime,o kadarda yakın bir zaman..Bende demesini bilirdim müsait değilim, işim var tatildeyim,Yoldayım vs. Vs.

Kimseyi kırmak istemiyorum ama iki yerdeyim iki taraftada bu durum söz konusu nedense..

aynen öyle canım maalesef ki.

sağlık sorunları dışında okunmaya çalışılmalı dediğin gibi. zaten biri sağlık sorunum var dese kimse neden okumadın demez.

sağlıktır, Allah korusun kazadır beladır bunlar ne ara başa gelir bilinmez. bunlara sözümüz yok tabi ki.

Allah sana hayırlısıyla güzel, sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin canım inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…