Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

bu sefer niye bu kadar haber vermeyen oldu şaşırdım. normalde hepsi de zamanında okurdu aslında.

muhtemelen internete giremiyorlardır. yoksa haber verirlerdi diye düşünüyorum.:44:

Canım bayram hazırlığı yolculuklar vs derken aksadı sanırım. Bir de sayımız da arttı :44:

Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye......

DUA LİSTEMİZ:​
PERİCAN55 İÇİN OKUYORUZ.....

Başlangıç-Bitiş Süresi:Çarşamba günü başlıyoruz….Cumartesi akşamına kadar….

1) Lilruba............................. 315 okunacak
2) Fndkfndk.......................... 315 okunacak
3) Monarkkk......................... 315 okunacak , 315 okundu BİTTİ
4) Cesmi_naZ...................... 315 okunacak
5) Nara87........................... 315 okunacak , 315 okundu BİTTİ
6) perican55........................ 315+34 okunacak , 315 + 34 okundu BİTTİ
7) Limonlu_Cheescake........ 315 okunacak , 315 okundu BİTTİ
8) buradilmen...................... 315 okunacak , 315 okundu BİTTİ
9) berirem.......................... 315 okunacak , 315 okundu BİTTİ
10) yagmurlu_ist.................... (2 hafta duaya katılamayacak)
11) Kelebekcim...................... 315okunacak , 315 okundu BİTTİ
12) Dior34 ............................. 315okunacak
13) coksevdimonu………….. 315 okunacak , 315 okundu BİTTİ
14) Debusi............................... 315okunacak , 315 okundu BİTTİ
15) Havvaayunus.................... 315 okunacak , 315 okundu BİTTİ

Arkadaşlar aramızdan ayrılanlar oldu….O nedenle sayımız arttı…..zorlanan olursa paylaşsın birlikte okuyalım….

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed.

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza “OL” deyince oluveren Rabbimiz…

Bütün hamd ve senalar Sanadır..

Burada 4444 adet nıyetı için okumaya başladığımız İLAYDA kulun ve bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet..
Dua eden herkese gönlündekini ver, onlardan razı ol, iki dünyada da onları darda koyma Allahım.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın ruhuna hediye ediyoruz Sen kabul eyle Rabbim..

Rahmansın, Rahimsin, “OL” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “OL” de güzel Allahım…Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym*
Rabbim!

Rabbim sen İLAYDA kuluna yüksek lisans için tüm kapalı kapılarını ardına kadar aç ve hayırlısıyla yüksek lisansına başlasın. Hayalindeki Öğretim Görevliliği mesleğini ona nasip et , ona bu yolda yardım et yolunu bahtını aç yürü ya kulum de. Bana yalnızca bir hoca değil aynı zamanda pırıl pırıl gençlere bir abla olmayı nasip et , amacım klişe bir hoca olmak değil onlara abla olmak onların gözünü açmak geleceğe en güzel şekilde hazırlayıp ellerinden tutmak. Sen ona bu işi nasip et ki o da gençlere elini uzatabilsin ya rabbiii. Amin

Son düzenleme:

canım okudum duanı ettim rabbim kabul etsin

şükür ki hepsini okudum bitirdim canım duanı da ettim bu gece başka okuyamam ama liste yarına kalır da yetişemeyen olursa buralarda bir yerde sizden haber bekliyor olacagım

şükür ki hepsini okudum bitirdim canım duanı da ettim bu gece başka okuyamam ama liste yarına kalır da yetişemeyen olursa buralarda bir yerde sizden haber bekliyor olacagım

perim tefriciyeni okudum bitirdim,haber veremedim kuzum.....Allah kabul etsin......

Okumam gereken sayıyı okudum Rabbim kabul eylesin inş

Kızlar ağzınıza yüreğinize sağlık hepinizden Allah razı olsun

Lilrubacığım fındıktan haberin var mı hiç diğer topicte 2 hafta olmayacağını söyledi ama burda böyle bir bildirimi yok :44:

Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye......

DUA LİSTEMİZ:​
PERİCAN55 İÇİN OKUYORUZ.....

Başlangıç-Bitiş Süresi:Çarşamba günü başlıyoruz….Cumartesi akşamına kadar….

1) Lilruba............................. 315 okunacak , 315 okundu BİTTİ
2) Fndkfndk.......................... 315 okunacak
3) Monarkkk......................... 315 okunacak , 315 okundu BİTTİ
4) Cesmi_naZ...................... 315 okunacak , 315 okundu BİTTİ
5) Nara87........................... 315 okunacak , 315 okundu BİTTİ
6) perican55........................ 315+34 okunacak , 315 + 34 okundu BİTTİ
7) Limonlu_Cheescake........ 315 okunacak , 315 okundu BİTTİ
8) buradilmen...................... 315 okunacak , 315 okundu BİTTİ
9) berirem.......................... 315 okunacak , 315 okundu BİTTİ
10) yagmurlu_ist.................... (2 hafta duaya katılamayacak)
11) Kelebekcim...................... 315okunacak , 315 okundu BİTTİ
12) Dior34 ............................. 315okunacak , 315 okundu BİTTİ
13) coksevdimonu………….. 315 okunacak , 315 okundu BİTTİ
14) Debusi............................... 315okunacak , 315 okundu BİTTİ
15) Havvaayunus.................... 315 okunacak , 315 okundu BİTTİ

Arkadaşlar aramızdan ayrılanlar oldu….O nedenle sayımız arttı…..zorlanan olursa paylaşsın birlikte okuyalım….

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed.

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza “OL” deyince oluveren Rabbimiz…

Bütün hamd ve senalar Sanadır..

Burada 4444 adet nıyetı için okumaya başladığımız İLAYDA kulun ve bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet..
Dua eden herkese gönlündekini ver, onlardan razı ol, iki dünyada da onları darda koyma Allahım.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın ruhuna hediye ediyoruz Sen kabul eyle Rabbim..

Rahmansın, Rahimsin, “OL” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “OL” de güzel Allahım…Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym*
Rabbim!

Rabbim sen İLAYDA kuluna yüksek lisans için tüm kapalı kapılarını ardına kadar aç ve hayırlısıyla yüksek lisansına başlasın. Hayalindeki Öğretim Görevliliği mesleğini ona nasip et , ona bu yolda yardım et yolunu bahtını aç yürü ya kulum de. Bana yalnızca bir hoca değil aynı zamanda pırıl pırıl gençlere bir abla olmayı nasip et , amacım klişe bir hoca olmak değil onlara abla olmak onların gözünü açmak geleceğe en güzel şekilde hazırlayıp ellerinden tutmak. Sen ona bu işi nasip et ki o da gençlere elini uzatabilsin ya rabbiii. Amin

perim hiç bilgim yok.....sottile haber veriyordu onunla irtibat halindeydi....

perim tefriciyeni okudum bitirdim,haber veremedim kuzum.....Allah kabul etsin......

Lilrubacım pericandan sonra sıra bana geliyor ya Debusi arkadaşımız bayramda burada olmayacağı için 300 tane önceden okumuş benim için.

onu listede belirtir diğer sayıları ona göre ayarlarız.

aklımdayken söyliyim dedim canım karışıklık olmasın.

pericanınki tamamen bittiğinde ilk listeyi sen hazırlayabilirsen canım sonra ben takibini yaparım.

canım ayrılmış derken tamamen mi çıkmış yoksa birkaç hafta mı yokmuş?

seninkileri okumuş mu canım? kalan olduysa bitirmene yardımcı olabilirim.

Kuzum mesajını aynen yazayım buraya , mesaja göre tamamen ayrıldığını anladım ben. Mesajı ;

Canimm kusura bakma ne olur.. Ben sottile ile haber gondermistim ama muhtemelen yanlis anlasilma oldu, buraya da soylemeyi ben ona o size akil edemedik demek.
Internete de pek giremiyorum tesadufen gordum bu yazdigini.

Baska okumayan kaldi mi bilmiyorum ama ben yarin okumaya calissam olur mu? Sayi da cok artmis Bir de rica etsem o topige de giremeyecegimi sen haber verir misin? Yazmak cok zor oluyor, hatta bazen olmuyor.

ben de tam anlayamadım canım:44:

ama seninkini okuyacak anladığım kadarıyla.

kızlar iyi akşamlar. iyi bayramlar diliyorum. sıradaki arkadaş için kaç tane okunacak bilmiyorum ama giremeyebilirim bayram boyunca ben onu söylemek istedim. yine de vaktim olursa okumaya çalışırım. forma girip girmeyeceğim de belli değil. ama siz yine de bildirim yapın bana telden girmeye çalışırım. öpüyorum hepinizi :)

Bir ulaşmaya çalışayım bakayım

Canım sabah msjını gördüm fakat dönüş yapamadım, kusuruma bakma öncelikle..
Ablamın doğumu benim düğünüm derken epey gündemim yoğun şu sıra.
Fndkla konuştum tefriciyen tamamlandı, fakat sanırım bu topicte de izinli olacak diğeri gibi..
Bilginiz olsun hanımlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…