Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Kizlar benide yeni listeye ekler misiniz ??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

YENİ LİSTE

1)mavigece07--- 260 çekilecek Enfl için
2)Sevila34- 260 çekilecek Enfl için
3)Enfl-- 260 ve 24 çekilecek Enfl için
4)lilruba--- 260 çekilecek Enfl için
5)MissCherryBloosom- 260 çekilecek Enfl için
6)Ceylinimdeceylinim-- 260 çekilecek Enfl için
7)fndkfndk 260 çekilecek Enfl için
8)rapisa- 260 çekilecek Enfl için
9)Miyora-- 260 çekilecek Enfl için
10)tolin--- 260 çekilecek Enfl için
11)Sottile--- 260 çekilecek Enfl için
12)vazgecilmez--- 260 çekilecek Enfl için
13)capoeira --- 260 çekilecek Enfl için
14)özgem81-- 260 çekilecek Enfl için
15)Nehirsu85-- 260 çekilecek Enfl için
16)buujuu-- 260 çekilecek Enfl için
17)kayalar0123 -- 260 çekilecek Enfl için

kızlar 4420 yapıyo kalan 24 Enfl okuyor

Mavişimmm çok sevindim kuzummm.. İnşallah gözlerin ve yüzün hep gülsün..
Duaya gelecek haftamı başlıoruz bugünmü cnm.. Kız sen bir yerlere gitme vallahi karışıverior ortalık :)))

Duaya gelecek haftamı başlıoruz bugünmü cnm.. Kız sen bir yerlere gitme vallahi karışıverior ortalık :)))

Teşekkür ederim canım tamam gitmem

Bu hafta bugünden itibaren başlayalım bence... Sevila ve Enfl siz ne dersiniz ? Sevilanın niyetini çekilen tefriciyeler için duasını etseydik ... :26:

Yeni arkadaşa başlamadık cnm.. İkinci arkadaşınki bugün bitti.. Yeni listeye yazdırırsın tabiki ismini eğer katılmak istersen

Maviiiiişşş gel annemmm yaaa dağıldık sen olmayınca :)

böyle başlanmıştı

sevilacım bitirdikten sonra duanı da yaz canım......
duanı yaptıktan sonra uyuyacağım.......

Kardeş payı yapalım 25 aldım, olur mu

Okunmadıysa alabilirim o 34 adedi

kızlar ben bi 40 daha okudum allah kabul etsınkalanı ona gore paylasın sayı sasmasın aksamda gelır duayı yaparım

Ben az önce çekip bitirdim

Biter aksama inşallah.

bitti benim canım:)

Günlerdir çok yorgundum hanımlar, eve gelince erkenden uyudum vs..
Tefriciyelerimi bitirdim fakat fırsat bulamadığım için girip yazamadım..
Kusuruma bakmayın olur mu..

Sonuç olarak 315 bitti.

canım ben 315 i tamamladım inşallah hayırlısıyla olur istediğin

Sevilacım benimki bitti canım.

ekliyorum senide canımm

Canlarım duam şu ; Ya erhamerrahimin ya erhamerrahimin ya erhamerrahimin sevila34 kulunun kalbindekini biliyorsun onun kalbine el vekil isminle vekil ol..el vedüd isminle o kalbin hayal ettiği gibi hayırlı birisini sevmesini ve sevilmesini sağla.. Ya evvel isminle bu kişiyi bir an evvel sevila34 ün hayatına gönder..ona en kısa zamanda öyle birini gönder ki iyiki eskisinden ayrılmışım diyebilsin..el mani isminle onun kalbinin daha fazla üzüntüler yaşamasına mani ol..eski erkek arkadaşına karşı buz gibi olsun onu aklından ,kalbinden,ruhundan,anılarından en kısa zamanda çıkarıp atsın..ya latif isminle sevila34 nün kalbindeki üzüntüler son bulsun ve hayatına lütuflarını ,sevinçlerini,mutluluklarını en kısa zamanda gönder yüce allahım..sen el rahman ve el rahim olansın sevila34 kulunada acı ve onu bağışla,taşıyamadığı duygusal yükleri en kısa zamanda son bulsun..el mücib isminle sevila34 kulunun kalbindeki niyetini ,dualarını kabul et ya zel celali vel ikram..amin .

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar burda birbirimize destek olduğumuz için size söylemekte sakınca görmedim paylaştım sevincimi...Ama gerçek hayatta insanlar o kadar fesat ki çok sinir oluyorum... Bir arkadaşıma bahsettim telefonda...hayırlıysa olsun ama hayırlı değilse olmasın gitsin başkası olsun diyo... Tamam haklı ...bende dedim hayırlısı neyse o olsun...Ama üstüne basa basa hayırlı değilsede gitsin diye dua et diyo...ben de diyorum çok şükür kızlarla tefriciylerimizi tamamladık..sonra böyle olumlu güzel birşey oldu diyorum...sitemli ama sanki üzgün gibi hııı " inşallah" diyolar ... yani ben onların sevincinde de üzüntüsünde de hiç fesatlık yapıp sevinçlerine karşı olumsuz konuşmuyorum... Ama insanlar hep aman başkası mutlu olmasın mutsuz olsun gibi bi düşünceye sahip heralde...bir anda demorlize oldum...sizle paylaşayım dedim... Olurda bu çocukla ciddi bir arkadaşlığım başlarsa ona da tembihlicem herkese söylemeyelim aile dışında dicem... Fesat insanlardan çok yoruldum artık !

Size tavsiyem canlarım eğer bu tefriciyelerden sonra karşılıklı biriyle mutlu bir şeyler yaşarsanız kimselere söylemeyin... En yakınları dışında

Son düzenleme:

Eğer o insanı istiyorsan rabbim hayırlısıyla bu insanı bana nasip et diye dua et..Allahın gücü hayırsız birini hayırlı yapmaya ya da hayırsız olayları hayırlıya çevirmeyede yeter..Allah kuluyla kalbinin arasına girer..o ol der ve herşey oluverir..ayrıca neyi düşünürsen onu çağırırsın densiz arkadaşın hemen kötüsünü düşüneceğine keşke önce iyisini düşünseymiş..bencede paylaşma

Maşallahh, ne güzel haber hayırlı olsun arkadaşım

En yakınınada söylemiceksin bence.. İnsan koca için duamı eder derler kırılırsın.. Burda senin için dua edenler anlar başka anlayan olmaz.. Bak böyle bir konu açsan şu duana katılanların dışında bir çok insan kötü tepki verir.. Hakkında hayırlısı arkadaşım.. Takma kimseyi kötü yönlendirilirsin

Çok güzel bir dua.. AMİNN

Kuzucum burdayım siz mesajlaşırken ben uyuyodum sanırım :26:
Eve de ancak geldim, yazılanları şimdi okudum. Tamam 260 üstüne kalan 24'ü de okurum.
Ne zaman başlayalım derseniz olur. Bugün de başlarız, sevilanın ki bitti mi?

Soyleme sekerim, kimseye soyleme. Nazari var, gozu var, fesatligi var, insanlar birbiri icin mutlu olmuyor, haset ediyor. Var ya su anda icime oyle bir umut geldi ki.........cok mutluyum su anda.

teşekkür ederim canlarım.... Sevilacım duanı ettim rabbim umduğundan daha hayırlısını nasip etsin ennnn tez vakitte ...

çok haklısın Allahıma tevekkül ettim her zamanki gibi..Bu çocuğu karşıma çıkarak Rabbim hayırlısınıda en iyi o bilir gerisi teferruattır

Enfl cim çok sağol...Senin niyetin için çekelim niyetin nedir tatlımmm ????

Soyleme sekerim, kimseye soyleme. Nazari var, gozu var, fesatligi var, insanlar birbiri icin mutlu olmuyor, haset ediyor. Var ya su anda icime oyle bir umut geldi ki.........cok mutluyum su anda.

kesinlikle o içindeki umuda güven missCherry canım ve çokkk haklısın .... Fallar hikaye fallardan çok daha önce şu tefriciyeler efendimiz (a.s) hürmetine çok daha önceden çekseydik belkide şimdi hayallerimize kavuşmuştuk.... Hep duaaa çok duaaaa ...bir de bu çocukla tanışmadan bir gün önce salatı mecule çekmiştim gece yarısı 51 tane aklınızda olsun...bende o salavata devam edeyim diyorum

Canım bitti yukarıda en son niyet duamıda yazdım etmeniz için seni alıntılamayı unutmuşmuyum görmemişsin..pardon alıntılamadıysam

Ben de cekeyim, salati mecule

Bugun cok mutsuzdum, gercekten su gun bana umut olabilecek tek sey buymus sanirsam, cidden mutlu oldum.

Hayirlisi be kizlar, hepimiz icin en iyisi, en hayirlisi kimse neyse o olsun.

Sevila vallahi duan cok guzel, copy paste yapicam Duani ettim, Allah kabul etsin.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…