Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

YENİ LİSTE

1)mavigece07--- 315 çekilecek Sevila34 için
2)Sevila34----315 çekilecek Sevila34 için
3)Enfl---315 çekilecek Sevila34 için
4)lilruba---315 çekilecek Sevila34 için
5)MissCherryBloosom--315 çekilecek Sevila34 için
6)Ceylinimdeceylinim---315 çekilecek Sevila34 için
7)fndkfndk--315 çekilecek Sevila34 için
8)rapisa---315 çekilecek Sevila34 için
9)Miyora--315 çekilecek Sevila34 için
10)tolin---315 çekilecek Sevila34 için
11)Sottile---315 çekilecek Sevila34 için
12)vazgecilmez---315 çekilecek Sevila34 için
13)capoeira ----315 çekilecek Sevila34 için
14)özgem81-----315 çekilecek Sevila34 için

Kızlar 315 tane okuyoruz diğer perşembeye kadar...Akşam başlayalım :KK34:.... toplamda 4410 yapıyor

böyle başlanmıştı :nazar:

Kızlar sizi çok seviyorum...Sizin bu iyi niyetinizide çoooook seviyorummmm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ben bir mucize yaşadım bugün onu sizinle paylaşmak istiyorum...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Biriyle tanıştım bugün çok dillendirmek istemiyorum ama o da bende birbirimizden elektrik aldık... Ve inanın tam da dilediğim özelliklere sahip birine benziyo... :nazar::nazar::nazar:

Önce rabbimin izniyle sonrada sizlerin duasıyla inşallah ciddi bir yola girmek istiyorum...Görüşme sonrası olumlu olduğuna dair mesaj attı..Bugün ilk gün tabi...Ama kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş... Duaların gücüne inanın ben çok inanıyorum...Sebeplerede yapışmak lazım ama... :KK34: :KK54:

Kızlar sizi çok seviyorum...Sizin bu iyi niyetinizide çoooook seviyorummmm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ben bir mucize yaşadım bugün onu sizinle paylaşmak istiyorum...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Biriyle tanıştım bugün çok dillendirmek istemiyorum ama o da bende birbirimizden elektrik aldık... Ve inanın tam da dilediğim özelliklere sahip birine benziyo... :nazar::nazar::nazar:

Önce rabbimin izniyle sonrada sizlerin duasıyla inşallah ciddi bir yola girmek istiyorum...Görüşme sonrası olumlu olduğuna dair mesaj attı..Bugün ilk gün tabi...Ama kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş... Duaların gücüne inanın ben çok inanıyorum...Sebeplerede yapışmak lazım ama... :KK34: :KK54:

San söylemiştimmmmmmmm :nazar: birgün şstediğin gibi biri karşına çıkacak ve sen gelip buraya yazıcaksın demişti ..inanılmaz sevindimmm senin adına hayırlısıyla olsun bu iş inşallah..ay sonra olanları falan bizede yaz merak ederim ben :))

canım tüylerim ürperdi.....
çok sevindim.....
hakkında hayırlısı olsun inş....
daha güzel haberlerde alalım inş....:KK76:

Son düzenleme:
ben bu konuyu yeni gördüm benide aranıza alsanız kızlar:KK43:

Yeni arkadaşa başlamadık cnm.. İkinci arkadaşınki bugün bitti.. Yeni listeye yazdırırsın tabiki ismini eğer katılmak istersen

Maviiiiişşş gel annemmm yaaa dağıldık sen olmayınca :)

San söylemiştimmmmmmmm :nazar: birgün şstediğin gibi biri karşına çıkacak ve sen gelip buraya yazıcaksın demişti ..inanılmaz sevindimmm senin adına hayırlısıyla olsun bu iş inşallah..ay sonra olanları falan bizede yaz merak ederim ben :))

Tamam Canlarımm :KK8::KK8::KK8: :KK16::KK16::KK16: ... Ya hala şoktayım... İstediğim özelliklere sahip biri gibi şu an ilk izlenim...bir de evlerimizde yakın olmasın mı... Ortaokulu falan aynı okulda okumuşuz... yani aşk tesadüfleri sever filmi aklıma gelmedi dersem yalan olur.... :KK1: :nazar::nazar::nazar::nazar:

Duaların gücü çok kuvvetli imiş bu kadar çabuk sürede....hala şoktayım...inşallah devamı olumlu olur deyip Allaha sığınıyorum kızlar

canım tüylerim ürperdi.....
çok sevindim.....
hakkında hayırlısı olsun inş....
daha güzel haberlerde alalım inş....:KK76:

Çok teşekkür ederim Lilrubam :KK54::KK54::KK54::KK54:

Rabbim hepimizin yüzünü hep güldürsün...Tez vakitte sizide böyle sabaha kadar uykusuz bırakıcak kişiyi karşınıza çıkarsın :KK16::KK16::KK16:

Uykusuzluktan başım ağrıyo... :KK17::KK17::KK17::KK17:

YENİ LİSTE

1)mavigece07--- 275 çekilecek Enfl için
2)Sevila34---275 çekilecek Enfl için
3)Enfl--275 çekilecek Enfl için
4)lilruba---275 çekilecek Enfl için
5)MissCherryBloosom-275 çekilecek Enfl için
6)Ceylinimdeceylinim---275 çekilecek Enfl için
7)fndkfndk-275 çekilecek Enfl için
8)rapisa--275 çekilecek Enfl için
9)Miyora--275 çekilecek Enfl için
10)tolin---275 çekilecek Enfl için
11)Sottile---275 çekilecek Enfl için
12)vazgecilmez---275 çekilecek Enfl için
13)capoeira ---275 çekilecek Enfl için
14)özgem81---275 çekilecek Enfl için
15)Nehirsu85---275 çekilecek Enfl için
16)buujuu---275 çekilecek Enfl için

Sevilacım duanı edelim..Bitti diye tahmin ediyorum ??? :KK45: ..Enfl nerdesin kuzu bu hafta senin için okumalara başlıyoruz ...diğer perşembeye kadar kızlar :KK52: :KK16: ..Kızlar 275 çekiyoruz toplamda 4400 yapıyo.... kalan 44 Enfl cim sen okuyorsun tatlımmmm

Son düzenleme:
X