Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Kızlar burda birbirimize destek olduğumuz için size söylemekte sakınca görmedim paylaştım sevincimi...Ama gerçek hayatta insanlar o kadar fesat ki çok sinir oluyorum... Bir arkadaşıma bahsettim telefonda...hayırlıysa olsun ama hayırlı değilse olmasın gitsin başkası olsun diyo... Tamam haklı ...bende dedim hayırlısı neyse o olsun...Ama üstüne basa basa hayırlı değilsede gitsin diye dua et diyo...ben de diyorum çok şükür kızlarla tefriciylerimizi tamamladık..sonra böyle olumlu güzel birşey oldu diyorum...sitemli ama sanki üzgün gibi hııı " inşallah" diyolar ... yani ben onların sevincinde de üzüntüsünde de hiç fesatlık yapıp sevinçlerine karşı olumsuz konuşmuyorum... Ama insanlar hep aman başkası mutlu olmasın mutsuz olsun gibi bi düşünceye sahip heralde...bir anda demorlize oldum...sizle paylaşayım dedim... Olurda bu çocukla ciddi bir arkadaşlığım başlarsa ona da tembihlicem herkese söylemeyelim aile dışında dicem... Fesat insanlardan çok yoruldum artık !

Size tavsiyem canlarım eğer bu tefriciyelerden sonra karşılıklı biriyle mutlu bir şeyler yaşarsanız kimselere söylemeyin... En yakınları dışında

Arkadaşım tecrübeme dayanarak söylüyorumki hayırlı işin şeytanı bol oluyor.Bizler birbirimizi tanımıyoruz ve herkes birbiriiçin iyi olanı hayırlı olanı diliyor elbet burada yazman açısından söylemiyorum ancak birebir tanıdıklık olunca insanoğlu malum işin içine nefis giriyor hah oldu tamam diyene kadar paylaşma kimseyle.Hatta yüzük aşamasına gelene kadar söyleme iki kişilik yaşa ilişkini benim dilimden çok işim ters dönmüştür eşiçin değil iş olsun veya girişeceğim bir yenilik olsun test ettim sır gibi yaşayıp başlayınca daha hayırlı oluyor.Elbette sen daha iyi bilirsin sevgiler:KK16::KK16:

YENİ LİSTE

1)mavigece07--- 260 çekilecek Enfl için
2)Sevila34- 260 çekilecek Enfl için
3)Enfl-- 260 ve 24 çekilecek Enfl için
4)lilruba--- 260 çekilecek Enfl için
5)MissCherryBloosom- 260 çekilecek Enfl için
6)Ceylinimdeceylinim-- 260 çekilecek Enfl için
7)fndkfndk 260 çekilecek Enfl için
8)rapisa- 260 çekilecek Enfl için
9)Miyora-- 260 çekilecek Enfl için
10)tolin--- 260 çekilecek Enfl için
11)Sottile--- 260 çekilecek Enfl için
12)vazgecilmez--- 260 çekilecek Enfl için
13)capoeira --- 260 çekilecek Enfl için
14)özgem81-- 260 çekilecek Enfl için
15)Nehirsu85-- 260 çekilecek Enfl için
16)buujuu-- 260 çekilecek Enfl için
17)kayalar0123 -- 260 çekilecek Enfl için

kızlar 4420 yapıyo kalan 24 Enfl okuyor

Capoeira: çekilen 260 kalan 0 ... Allah kabul etsin inşallah enfi arkadaşım

Arkadaslar simdi kimin icin dua edicez bilgi verirmisiniz bende baslayayim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Teşekkür ediyorumm :KK16:
öpüyorum sizi kızlar

Capoeira, maşallah çok çabuk bitmiş:KK34:

Cnm ucunu bırakırsam kaçar gider diye korkuyorum :) bu aralar çok yoğunum.. Gece yatmadan okuyabiliyorum, hepsini bir defada okumazsam unutur giderim diye korkuyorum. Hem daha iyi böyle, yetiştiremeyen olursa daha rahat yardım edebilirim :KK66:

Cnm ucunu bırakırsam kaçar gider diye korkuyorum :) bu aralar çok yoğunum.. Gece yatmadan okuyabiliyorum, hepsini bir defada okumazsam unutur giderim diye korkuyorum. Hem daha iyi böyle, yetiştiremeyen olursa daha rahat yardım edebilirim :KK66:

Anladım canım, haklısın iş güç yoğun geçiyo zaman :KK34:
Kolay gelsin, iyi geceler :KK3:

canım liste hazırlamışsınız sayfaya bakim bi neler olmuş derken gördüm keşke liste hazırlayınca mesaj gönderseniz bence takip etmeyen arkadaşlar olabilir

Kuzucum burdayım siz mesajlaşırken ben uyuyodum sanırım :26:
Eve de ancak geldim, yazılanları şimdi okudum. Tamam 260 üstüne kalan 24'ü de okurum.
Ne zaman başlayalım derseniz olur. Bugün de başlarız, sevilanın ki bitti mi?

canım liste hazırlamışsınız sayfaya bakim bi neler olmuş derken gördüm keşke liste hazırlayınca mesaj gönderseniz bence takip etmeyen arkadaşlar olabilir

Cnm liste perşembe yada cuma hazırlanıyor.. Tek tek msj atmak çok zor.. O iki gün takip edilse yeter.. Perşembe katılmak isteyen olursa fazladan cumaya liste tamamlanıyor

vaaaay bu ne hız yaaa hırs yaptım benimde bir an önce bitirmem lazım 33 teyim :KK1:

Allah kabul etsin inşallah canım.
Tolin'den de haber gelsin, emin olalım duanı etmek için. Çünkü adak gibi bir şey bu, en başından 4444 tane okumak niyetiyle başlıyoruz. Eksik kalmasın.
Sonra da iki rekat namaz kıl bence. Nacizane tavsiyemdir. Hem okuyup bittiğine şükretmiş olursun, hem de dualamış olursun.

Akşam üstüne hacet namazı kılayım diye bekliyorum olurmu sence ?

kızlar yarım saate bıtırp gelıyorum kusura bakmayın :KK19:

Kaça yetişecek.. En geç saat kaçta bitmesi gerek? Akşama okuyabilirim anca :/

ben de okuldan yeni geldim de ancak gördüm mesajını.
Kalan kısımdan ben de okurum ama kaç okuyayım söylersen sayı şaşmaz :KK34:

Capoeira: çekilen 260 kalan 0 ... Allah kabul etsin inşallah enfi arkadaşım

Kızlar akşama girip düzenleyeyim listeyi fırsat bulup giremedim...Enfl cim başlayacağım bugün senin için.... :KK34::KK34::KK16::KK16::KK16:

Benim için de okuyabilir misiniz? :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Karşılıklı okuyoruz canım. Eğer sen de bu okumaya katılmak istiyorsan, ben de sizin gibi her hafta sıradaki arkadaşın dileği için kendime düşen sayıda tefriciye okuyabilirim diyorsan listeye adını yazdırırsın. Mavigece arkadaşımız ilgileniyor. Gördüğünde dönecektir sana.

Kızlar akşama girip düzenleyeyim listeyi fırsat bulup giremedim...Enfl cim başlayacağım bugün senin için.... :KK34::KK34::KK16::KK16::KK16:

canım merhaba sevila34 arkadaşımız geçici olarak pasif görünüyor...
sanırım perşembeye kadar ondan haber alamayacağız.....
ne yapsak onun tefriciyelerini...bir şekilde bize ulaşır mı acaba.....
belki dikkatinden kaçmıştır diye haber vermek istedim....

canım merhaba sevila34 arkadaşımız geçici olarak pasif görünüyor...
sanırım perşembeye kadar ondan haber alamayacağız.....
ne yapsak onun tefriciyelerini...bir şekilde bize ulaşır mı acaba.....
belki dikkatinden kaçmıştır diye haber vermek istedim....

Perşembeye kadar okuyup dönerse geri? Birde biz okursak ona düşeni, bu sefer fazla olacak :/

Kızlar burda birbirimize destek olduğumuz için size söylemekte sakınca görmedim paylaştım sevincimi...Ama gerçek hayatta insanlar o kadar fesat ki çok sinir oluyorum... Bir arkadaşıma bahsettim telefonda...hayırlıysa olsun ama hayırlı değilse olmasın gitsin başkası olsun diyo... Tamam haklı ...bende dedim hayırlısı neyse o olsun...Ama üstüne basa basa hayırlı değilsede gitsin diye dua et diyo...ben de diyorum çok şükür kızlarla tefriciylerimizi tamamladık..sonra böyle olumlu güzel birşey oldu diyorum...sitemli ama sanki üzgün gibi hııı " inşallah" diyolar ... yani ben onların sevincinde de üzüntüsünde de hiç fesatlık yapıp sevinçlerine karşı olumsuz konuşmuyorum... Ama insanlar hep aman başkası mutlu olmasın mutsuz olsun gibi bi düşünceye sahip heralde...bir anda demorlize oldum...sizle paylaşayım dedim... Olurda bu çocukla ciddi bir arkadaşlığım başlarsa ona da tembihlicem herkese söylemeyelim aile dışında dicem... Fesat insanlardan çok yoruldum artık !

Size tavsiyem canlarım eğer bu tefriciyelerden sonra karşılıklı biriyle mutlu bir şeyler yaşarsanız kimselere söylemeyin... En yakınları dışında

canım msjını yeni farkettim......
güzel arkadaşım benim sende ben gibisin....
çevremizdeki insanların dediklerini çok önemsiyoruz ama emin ol insanın kendisinden daha yakını yok bu hayatta.....
boşver arkadaşını herkes birşey söyler....sen Allaha sığın en dogruyu bilen o arkadaşım......sen duanı etmişsin bir yola adım atmışsın....elbette hayırlı işlerin manileri çok olurmuş......
hayat hep bir mücadale.......
ailelerimiz bile bazen bu konularda inciltmiyomu.....
arkadaş bişeyler söylemiş çok mu...
arkadaşın hayırsızsa olmasın demişya canım....sen duanda deki....tabi iyice gönlüne yattıysa....:KK9:
Allahım senin için imkansız yoktur.....eğer hakkımda hayırlı değilse hayra çevir Ya Rabbim de...
inş mutlu olmanı çok istiyorum......
haberdar et bizleri meraktayım.......:KK16:

X