Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Canım bitti yukarıda en son niyet duamıda yazdım etmeniz için seni alıntılamayı unutmuşmuyum görmemişsin..pardon alıntılamadıysam :KK43:

Olur mu şeker, önemli değil, geceden beri girmediğim için durumu anlayamamıştım.
Gördüm duanı okudum. Rabbim en hayırlısını gönlüne göre versin inşallah:KK34:

Ben de cekeyim, salati mecule :KK1:

Bugun cok mutsuzdum, gercekten su gun bana umut olabilecek tek sey buymus sanirsam, cidden mutlu oldum.

Hayirlisi be kizlar, hepimiz icin en iyisi, en hayirlisi kimse neyse o olsun.

Sevila vallahi duan cok guzel, copy paste yapicam :KK37: Duani ettim, Allah kabul etsin.

çek tabi ki şekerim ...inanarak çek olucak diyerek...bende devam edicem...olumlama yaparak...hayırlı olacak güzel olacak iyi olacak...

bir de 1 hafta önce şöyle bir olumlama yapmıştım ..."evlilikle ilgili niyet ediyorum ve niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı"

Son düzenleme:
Tamam Canlarımm :KK8::KK8::KK8: :KK16::KK16::KK16: ... Ya hala şoktayım... İstediğim özelliklere sahip biri gibi şu an ilk izlenim...bir de evlerimizde yakın olmasın mı... Ortaokulu falan aynı okulda okumuşuz... yani aşk tesadüfleri sever filmi aklıma gelmedi dersem yalan olur.... :KK1: :nazar::nazar::nazar::nazar:

Duaların gücü çok kuvvetli imiş bu kadar çabuk sürede....hala şoktayım...inşallah devamı olumlu olur deyip Allaha sığınıyorum kızlar

Canım çok sevindim senin adına..
Böyle bir zamanda karşılaşmanızda Rabbimin bir hayrı muhakkak vardır..
Allah herşeyi gönlüne göre versin..
İnşAllah hayırlısıyla çook mutlu olursun.. (;

Canım bitti yukarıda en son niyet duamıda yazdım etmeniz için seni alıntılamayı unutmuşmuyum görmemişsin..pardon alıntılamadıysam :KK43:

Canım duanı da ettim Allah kabul eder inşAllah.. (;
Rabbim hakkında en hayırlı en güzel şeyleri nasip etsin..

Olur mu şeker, önemli değil, geceden beri girmediğim için durumu anlayamamıştım.
Gördüm duanı okudum. Rabbim en hayırlısını gönlüne göre versin inşallah:KK34:

Canım çok sevindim senin adına..
Böyle bir zamanda karşılaşmanızda Rabbimin bir hayrı muhakkak vardır..
Allah herşeyi gönlüne göre versin..
İnşAllah hayırlısıyla çook mutlu olursun.. (;

Canım duanı da ettim Allah kabul eder inşAllah.. (;
Rabbim hakkında en hayırlı en güzel şeyleri nasip etsin..

Ağzınıza sağlık kızlar allah hepimizin dileklerini kabul etsin :KK3:

Ben de cekeyim, salati mecule :KK1:

Bugun cok mutsuzdum, gercekten su gun bana umut olabilecek tek sey buymus sanirsam, cidden mutlu oldum.

Hayirlisi be kizlar, hepimiz icin en iyisi, en hayirlisi kimse neyse o olsun.

Sevila vallahi duan cok guzel, copy paste yapicam :KK37: Duani ettim, Allah kabul etsin.

Tabiki copya paste yapabilirsin canım bende allahın isimlerini duaya katmanın duayı güçlendirdiğini uğur koşardan okuduğumdan beri yapıyorum..ağzına sağlık canım benm amin

Kızlar şimdi bugün enfl arkadaş için başlıyomuyuz ve niyet ne?

sevilacım seninki bitti, bugün benimkine başlıyoruz inşallah.
Mavigece - sağolsun- listeyi hazırlamış herkese 260 tefriciye denk geliyor.

27 yaşındayım, öğretmenim. Atandığımdan beri evden ailemden ayrı 5 yıldır, yalnız yaşıyorum. (çok olmuş değil mi kızlar :KK1:)

Niyetim; hayırlı, sağlıklı, mübarek, mutlu bir evlilik.
'Ey keremi bol Rabbimiz! Bize gözümüzün, gönlümüzün süruru olan temiz eşler ve nesiller ihsan eyle, bizi müttakilere önder eyle! (Furkan 74)

27 yaşındayım, öğretmenim. Atandığımdan beri evden ailemden ayrı 5 yıldır, yalnız yaşıyorum. (çok olmuş değil mi kızlar :KK1:)

'Ey keremi bol Rabbimiz! Bize gözümüzün, gönlümüzün süruru olan temiz eşler ve nesiller ihsan eyle, bizi müttakilere önder eyle! (Furkan 74)

Allah niyetini kabul edip en kısa zamanda " o"nu karşına çıkarsın inşallah canım..ben bu gece başlıyorum

sevilacım duanı okudum Allah karşına istediğin gibi birisini çıkarır inşallah. Enfl canım niyetini yazmışsın şimdi gördüm inşallah bu gece bende başlıyıcam. İnşallah senin de dediğin gibi mübarek hayırlı bir kısmet çalar kapını...

sevilacım duanı okudum Allah karşına istediğin gibi birisini çıkarır inşallah. Enfl canım niyetini yazmışsın şimdi gördüm inşallah bu gece bende başlıyıcam. İnşallah senin de dediğin gibi mübarek hayırlı bir kısmet çalar kapını...

Ağzına yüreğine sağlık canım..inşallah bu topicte dileklerimizin tuttuğunu yazmakta hepimize nasip olur..

Kızlar sizi çok seviyorum...Sizin bu iyi niyetinizide çoooook seviyorummmm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ben bir mucize yaşadım bugün onu sizinle paylaşmak istiyorum...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Biriyle tanıştım bugün çok dillendirmek istemiyorum ama o da bende birbirimizden elektrik aldık... Ve inanın tam da dilediğim özelliklere sahip birine benziyo... :nazar::nazar::nazar:

Önce rabbimin izniyle sonrada sizlerin duasıyla inşallah ciddi bir yola girmek istiyorum...Görüşme sonrası olumlu olduğuna dair mesaj attı..Bugün ilk gün tabi...Ama kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş... Duaların gücüne inanın ben çok inanıyorum...Sebeplerede yapışmak lazım ama... :KK34: :KK54:

Ayy cidden tüylerim diken diken oldu. Kimin duası kabul olduysa dua zincirinden ayrılmasın, ben de istiyorum. :)

Şaka bir yana da çok sevindim canım. Allah gönlüne göre versin.

canım iyi niyetinle söylemişsin ama insanlar gerçekten iyi niyetli değiller ben bu yüzden çok yıpranıp üzülüyorum ama malesef gerçek bu kimseyi kendin gibi sanma söyleme bencede koca meraklısı gibi algılayan insanlar herşeyin en doğrusunu kendi yaptığı sanan geri kafalı insanlar var

Kızlar burda birbirimize destek olduğumuz için size söylemekte sakınca görmedim paylaştım sevincimi...Ama gerçek hayatta insanlar o kadar fesat ki çok sinir oluyorum... Bir arkadaşıma bahsettim telefonda...hayırlıysa olsun ama hayırlı değilse olmasın gitsin başkası olsun diyo... Tamam haklı ...bende dedim hayırlısı neyse o olsun...Ama üstüne basa basa hayırlı değilsede gitsin diye dua et diyo...ben de diyorum çok şükür kızlarla tefriciylerimizi tamamladık..sonra böyle olumlu güzel birşey oldu diyorum...sitemli ama sanki üzgün gibi hııı " inşallah" diyolar ... yani ben onların sevincinde de üzüntüsünde de hiç fesatlık yapıp sevinçlerine karşı olumsuz konuşmuyorum... Ama insanlar hep aman başkası mutlu olmasın mutsuz olsun gibi bi düşünceye sahip heralde...bir anda demorlize oldum...sizle paylaşayım dedim... Olurda bu çocukla ciddi bir arkadaşlığım başlarsa ona da tembihlicem herkese söylemeyelim aile dışında dicem... Fesat insanlardan çok yoruldum artık !

Size tavsiyem canlarım eğer bu tefriciyelerden sonra karşılıklı biriyle mutlu bir şeyler yaşarsanız kimselere söylemeyin... En yakınları dışında

Canlarım duam şu ; Ya erhamerrahimin ya erhamerrahimin ya erhamerrahimin sevila34 kulunun kalbindekini biliyorsun onun kalbine el vekil isminle vekil ol..el vedüd isminle o kalbin hayal ettiği gibi hayırlı birisini sevmesini ve sevilmesini sağla.. Ya evvel isminle bu kişiyi bir an evvel sevila34 ün hayatına gönder..ona en kısa zamanda öyle birini gönder ki iyiki eskisinden ayrılmışım diyebilsin..el mani isminle onun kalbinin daha fazla üzüntüler yaşamasına mani ol..eski erkek arkadaşına karşı buz gibi olsun onu aklından ,kalbinden,ruhundan,anılarından en kısa zamanda çıkarıp atsın..ya latif isminle sevila34 nün kalbindeki üzüntüler son bulsun ve hayatına lütuflarını ,sevinçlerini,mutluluklarını en kısa zamanda gönder yüce allahım..sen el rahman ve el rahim olansın sevila34 kulunada acı ve onu bağışla,taşıyamadığı duygusal yükleri en kısa zamanda son bulsun..el mücib isminle sevila34 kulunun kalbindeki niyetini ,dualarını kabul et ya zel celali vel ikram..amin .

cnm duanı okudum Rabbim gönlüne göre olanı hakkında hayırlısı nasip etsin Amin...

cnm duanı gördüm hakkıma düşen 260 adedi okuyunca yazacağım bilgine

X