Hayirli dualarimizin kabulu icin İnşirah okuyalim

IrResistibLe_ IrResistibLe_ duam: Allah'ım öncelikle burda ve dışarda senden yardım dileyen, dua eden kullarının yanında ol, duaları kabul et. Aklımdaki ve kalbimdeki kişi hayırlı ise bana nasip et, hayırlı işte çalışmamı ve hakkıyla yaşamayı nasip et. Sevdiklerime ve senin yolunda olan herkese uzun ömürler ver. Şüphesizki sen bizleri duyan ve duaları kabul edensin. Amin.
Simdi listeni düzenliyorum canim

Yeni listemiz
Kişi başına 7 inşirah süresi (herkes 7 tane okuyacak)

1- Sweet03 Sweet03
2- kovayimben kovayimben
3- Bluedew Bluedew okudu
4- M Meyyale76
5- yesilimtrak yesilimtrak
6- Nefs Nefs
7 - HALLEYS HALLEYS
8- yumiti yumiti
9- IrResistibLe_ IrResistibLe_
10- @aryalorinnaryalorinn

kovayimben kovayimben in duası:Allah'ım öncelikle burda ve dışarda senden yardım dileyen, dua eden kullarının yanında ol, duaları kabul et. Aklımdaki ve kalbimdeki kişi hayırlı ise bana nasip et, hayırlı işte çalışmamı ve hakkıyla yaşamayı nasip et. Sevdiklerime ve senin yolunda olan herkese uzun ömürler ver. Şüphesizki sen bizleri duyan ve duaları kabul edensin. Amin.

Yeni listemiz

1- Sweet03 Sweet03
2- kovayimben kovayimben
3- Bluedew Bluedew okudu
4- M Meyyale76
6- Nefs Nefs
7 - HALLEYS HALLEYS
8- yumiti yumiti
10- @aryalorinnaryalorinn

kovayimben kovayimben in duası:Allah'ım öncelikle burda ve dışarda senden yardım dileyen, dua eden kullarının yanında ol, duaları kabul et. Aklımdaki ve kalbimdeki kişi hayırlı ise bana nasip et, hayırlı işte çalışmamı ve hakkıyla yaşamayı nasip et. Sevdiklerime ve senin yolunda olan herkese uzun ömürler ver. Şüphesizki sen bizleri duyan ve duaları kabul edensin. Amin.
kovayimben kovayimben için okudum Rabbim kabul etsin hayırlısını versin.

Yeni listemiz

1- Sweet03 Sweet03 okudu
2- kovayimben kovayimben okudu
3- Bluedew Bluedew okudu
4- M Meyyale76 okudu
5- yesilimtrak yesilimtrak okudu
6- Nefs Nefs okudu
7 - HALLEYS HALLEYS okudu
8- yumiti yumiti okudu
9- IrResistibLe_ IrResistibLe_ okudu
10- aryalorinn aryalorinn okudu

Yeni listemiz

1- Sweet03 Sweet03
2- kovayimben kovayimben
3- Bluedew Bluedew
4- M Meyyale76
6- Nefs Nefs
7 - HALLEYS HALLEYS
8- yumiti yumiti okudu
10- aryalorinn aryalorinn

Bluedew Bluedew in duası:sığındığım yüce Rabbim aciz ve çaresiz kulun Zelihanın sıkıntılarını gider. Aylardır beklediği duasını kabul et. Dua arkadaşlarımın da duasını nasip et. Amin
Bluedew Bluedew canım okudum Rabbim kabul etsin.
Çaresiz değiliz kii kuzumm bizim Yüce Yaradan'ımız var :KK66:

X