Hayirli dualarimizin kabulu icin İnşirah okuyalim

IrResistibLe_ IrResistibLe_ Allah'im insallah hepimizin dualarini kabul eder
Hayirlisiyla hayirli bi evlat rabbim nasip etsin esim icin hayirli bi is esimin ailesine uzak bi ev nasip etsin aramizdaki sorunlar gitsin insallah allah hepinizden razi olsun hepimizn duasini kabul etsin amin

IrResistibLe_ IrResistibLe_ Allah'im insallah hepimizin dualarini kabul eder
Hayirlisiyla hayirli bi evlat rabbim nasip etsin esim icin hayirli bi is esimin ailesine uzak bi ev nasip etsin aramizdaki sorunlar gitsin insallah allah hepinizden razi olsun hepimizn duasini kabul etsin amin

Kuzumm ya valla güldürdün beni :KK66:
Hiç bu kadar tatlı bir duâ okumamistim.
Duânı hayirliysa Rabbim kabul etsin canım...
Sakın yanlış anlama uzak ev olayına güldüm.

Listeye yeni kişi alıyomusunuz ?
Yeni listemiz
Kişi başına 7 inşirah süresi (herkes 7 tane okuyacak)

1- Sweet03 Sweet03
2- kovayimben kovayimben
3- Bluedew Bluedew
4- M Meyyale76
5- yesilimtrak yesilimtrak
6- Nefs Nefs
7 - HALLEYS HALLEYS
8- yumiti yumiti
9- IrResistibLe_ IrResistibLe_
10- aryalorinn aryalorinn

Sweet03 Sweet03 un duası:Hayirlisiyla hayirli bi evlat rabbim nasip etsin esim icin hayirli bi is esimin ailesine uzak bi ev nasip etsin aramizdaki sorunlar gitsin insallah allah hepinizden razi olsun hepimizn duasini kabul etsin amin

Yeni listemiz

1- Sweet03 Sweet03
2- kovayimben kovayimben
3- Bluedew Bluedew
4- M Meyyale76
6- Nefs Nefs
7 - HALLEYS HALLEYS
8- yumiti yumiti

Sweet03 Sweet03 un duası:Hayirlisiyla hayirli bi evlat rabbim nasip etsin esim icin hayirli bi is esimin ailesine uzak bi ev nasip etsin aramizdaki sorunlar gitsin insallah allah hepinizden razi olsun hepimizn duasini kabul etsin amin
Ben okudum Allah kabul etsin hayırla

Yeni listemiz

1- Sweet03 Sweet03
2- kovayimben kovayimben
3- Bluedew Bluedew
4- M Meyyale76
6- Nefs Nefs
7 - HALLEYS HALLEYS
8- yumiti yumiti

Sweet03 Sweet03 için okudum.
Rabbim kabul etsin.

IrResistibLe_ IrResistibLe_ duam: Allah'ım öncelikle burda ve dışarda senden yardım dileyen, dua eden kullarının yanında ol, duaları kabul et. Aklımdaki ve kalbimdeki kişi hayırlı ise bana nasip et, hayırlı işte çalışmamı ve hakkıyla yaşamayı nasip et. Sevdiklerime ve senin yolunda olan herkese uzun ömürler ver. Şüphesizki sen bizleri duyan ve duaları kabul edensin. Amin.

IrResistibLe_ IrResistibLe_ duam: Allah'ım öncelikle burda ve dışarda senden yardım dileyen, dua eden kullarının yanında ol, duaları kabul et. Aklımdaki ve kalbimdeki kişi hayırlı ise bana nasip et, hayırlı işte çalışmamı ve hakkıyla yaşamayı nasip et. Sevdiklerime ve senin yolunda olan herkese uzun ömürler ver. Şüphesizki sen bizleri duyan ve duaları kabul edensin. Amin.
Okudum ben 7 tane

X