Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

yok canm acele etmem zaten asla.. evliliğim oturmayacak belki sorunlar büyüyecek gidecek blmyrm duruma göre bakacagız artk
annemle hiç anlaşamıyoruz biz ya bilyrmsn hep onun dedi hep onun dogruları..
enisi susup oturmak agızımı acmamak evladm için bile olsa göz yummak napym.. su an başka bir secenegim yok.
bence de daha rahat edersin. he de geç.

ay öyle acıktım ki.
38 beden olmuşum. 36 ya girmek için uğraşıyorum şu ara. yaz geliyor ya. :KK53::KK53:
bende çok acıktım birazdan cıkacam molaya ogluma gidecem önce onu doyurcam sonra kendimi :KK53:
ben allahtan dogumdan sonra verdim baya 46 la hamile kalmıştm 72 le doguma girmiştim su an 55 arasında seyrediyorum
zayıflamak lazm birazda yaz geliyor vla dedin gibi tatil planlarıda var göbüşlerle olmaz demi :110:

evladm için hee diyemyrm ama dedn gibi canm evladm söz konusu olsa bile hee deyip geçmek napym ya başka carem yok..
evet evlat için demek istediklerini " anne ben çok huzursuzum . psikolojim bozuluyor artık . düşünmekten kafayı yiycem "
diye laf arasında söylersen o da daha dikkat edebilir . en azından üzülür .
kızgınlıkla söylersen inadına yapabilir ya da dikkat etmeyebilir.

bende çok acıktım birazdan cıkacam molaya ogluma gidecem önce onu doyurcam sonra kendimi :KK53:
ben allahtan dogumdan sonra verdim baya 46 la hamile kalmıştm 72 le doguma girmiştim su an 55 arasında seyrediyorum
zayıflamak lazm birazda yaz geliyor vla dedin gibi tatil planlarıda var göbüşlerle olmaz demi :110:
evet tatil için . biraz da kendim için tabi.
ben de 64 le doğuma girdim 3 çocukta da. sonra 56 -57 oluyorum. şu an 56 yım . 54 olsam yeterli

evet evlat için demek istediklerini " anne ben çok huzursuzum . psikolojim bozuluyor artık . düşünmekten kafayı yiycem "
diye laf arasında söylersen o da daha dikkat edebilir . en azından üzülür .
kızgınlıkla söylersen inadına yapabilir ya da dikkat etmeyebilir.
birde bu yönetmi deneylm bklm işe yarayacak mı:KK14::KK14:

X