Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

günaydnn canm geçmiş olsn ne oldu tatlm düşük mü yaptn sen :KK43:
evet canım dr cuma günü kontrol etti ultrasonla birde kan değerlerime bakıldı proğestran ilaç içiyordum tutunsun diye dr ilacı kes değer düştü rahim kalınlığına bakılırsa tutunamadı düşük yapıyorsun dedi
Cumartesi akşam kanama başladı malesef düşük yaptım tutunamadı

evet canım dr cuma günü kontrol etti ultrasonla birde kan değerlerime bakıldı proğestran ilaç içiyordum tutunsun diye dr ilacı kes değer düştü rahim kalınlığına bakılırsa tutunamadı düşük yapıyorsun dedi
cok üzüldüm canm bnm cok geçmiş olsn ..
benmde düşük olacakken son anda tutundu yavrum bana..
yine olur hayırlısı böyleymiş sen sakın üzme kendini
senn bir tane daha evladın var dı değil mi.

cok üzüldüm canm bnm cok geçmiş olsn ..
benmde düşük olacakken son anda tutundu yavrum bana..
yine olur hayırlısı böyleymiş sen sakın üzme kendini
senn bir tane daha evladın var dı değil mi.
evet canım 9 yaşında bir oğlum var allahın dediği olur arkadaşım nasibi bu kadarmış
oğlumda da aynı süreci yaşadım o tutundu ama bu tutunamadı
canım sadece 4,5 yıldır özlemle istenilen ve beklenen bebekti bu yolda iki kere miyon ameliyatı oldum
ama bir yandan da şunu gördüm kendiğinden hamile kalabiliyorum ve ameliyatlarım işe yaramış.
Rabbim sağlıkla en kısa zamanda tekrarını nasip etsin inşallah

Rabbim hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat nasip eylesin arkadaşımm

Üzülme sağlığını bitanecikpaşanı düşün

evet canım 9 yaşında bir oğlum var allahın dediği olur arkadaşım nasibi bu kadarmış
oğlumda da aynı süreci yaşadım o tutundu ama bu tutunamadı
canım sadece 4,5 yıldır özlemle istenilen ve beklenen bebekti bu yolda iki kere miyon ameliyatı oldum
ama bir yandan da şunu gördüm kendiğinden hamile kalabiliyorum ve ameliyatlarım işe yaramış.
Rabbim sağlıkla en kısa zamanda tekrarını nasip etsin inşallah
inşallah canm benm rabbm gönlünze göre verir elbetteki demekki yeri zamanı değilmiş.. yine olur
senn saglıgın yernde olsn huzurunuz yerinde olsnda gerisi olur allahın izni ile sıkma canını
ogluuna kim bakıyor sen işteyken canm

Canım benim bunda da vardır bir hayır üzülme.
Rabbimden hayırlısını dile. :KK200:

Canım benim bunda da vardır bir hayır üzülme.
Rabbimden hayırlısını dile. :KK200:
bende öyle olmştm oglumda ama tutunmştu sonradan günlerce hastanede kalmştm cok zordu...
cok dogru sölyüorsn saglıkları yernde olsnda inşallah olur yine..
bu hayattta insann başına cok seyler geliyor.

bende öyle olmştm oglumda ama tutunmştu sonradan günlerce hastanede kalmştm cok zordu...
cok dogru sölyüorsn saglıkları yernde olsnda inşallah olur yine..
bu hayattta insann başına cok seyler geliyor.
Evet canım herşey bizim için...
Allah'tan gelene isyan etmeyeceksin..
Her şeyde bir hayır wardır...

X