Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

evet eger koyamassak ypamayı düşünyrm zaten birde su an üstümde cok baski var canm
ogluma annem bakıyor ama cok bunaltıyor beni ya tek laf söyletmez kendine biliyormsn herşeyi kafasına göre yapar oda..
annem baktı için sanslym ama bazen öyle noktalar oluyor ki keşke bakıcı baksayms diyorum.
işte senin sorunun çevrendekileri olduğu gibi kabul edememek

bak biraz pozitif olsana iyi tarafından görmeye çalış

en azından yavrun küçük bi bakıcıya emanet daha zor

güvenebilecekmisin yedirdimi içirdimi uyuttumu

ama bu senin annen ya gözün arkada kalmasın

seni büyütüp baktıysa tecrübeli neticede

ha büyükler kitaplara göre büyütmüuorlar gerçek ama onlarında tecrübelerini yabana atma

evladına zarar gelecek bi bakım yapmazki annen rahat ol biraz canım

evet eger koyamassak ypamayı düşünyrm zaten birde su an üstümde cok baski var canm
ogluma annem bakıyor ama cok bunaltıyor beni ya tek laf söyletmez kendine biliyormsn herşeyi kafasına göre yapar oda..
annem baktı için sanslym ama bazen öyle noktalar oluyor ki keşke bakıcı baksayms diyorum.
çok yanlış baktığını düşünüyorsan bakıcı tut . kafan rahat etsin.
ama şunu bil ki hiç bir bakıcı çocuğuna aynı özeni ve sevgiyi göstermeyecek.

çok yanlış baktığını düşünüyorsan bakıcı tut . kafan rahat etsin.
ama şunu bil ki hiç bir bakıcı çocuğuna aynı özeni ve sevgiyi göstermeyecek.

haklsn erkeklern geneli böyle sanrm birde dedigin gibi ciyaklamamdan hiç birşey ypamıyorlar yani illaki diyecen yoksda düşünemiyorlar demi düşünce özürlülüüğü var hepsinde eğer demessen niye yapmadı ni e etmedi die kendini yiyip duruosn :KK53: çünkü kendileri cogu şeyi düşünemiyorlar ve anlamıyorlar
peki eşin sana sevgisini gösterir mi güzel cümleler kurar mı mesela ilgi alaka konuusnda nasıl
eşim şu an çok ilgili . çok iyi . çok sevgi gösterir.
bazen beni yatağa sırtında götürür bırakır .
ama biz de sizin zamanlarınızdan geçtik.
emin ol
çocuk yapmadık biz ilk 3 yıl .
o dönemde bunları yaşadık. kavga . kapris , sevgi göstermiyor dedim. işte beni gezdirmiyor. benimle ilgilenmiyor.
istedim ki benimle nefes alsın . hayata dair her bir şey benim üzerime olsun istedim.
düşün ki 5 yıl da sevgili olmuşuz . o zamanda da aslında çok şey yaşadık. geride kalması gereken çok şey vardı. ama evlilik başka.
annesi , annesinin yaptıkları. iğnelemeleri . laf demeleri.
hepsini yaşadım. ki çok kadın da yaşadı bunları. ama kavga ile kesinlikle çözüm bulamazsınız . eşim de tartıştı o dönemler benimle ama uzatmadı.
ve bana da izin vermedi kavgayı sürdürmem konusunda.
neyse bunlar nasıl zamanla geçti. büyüklerden aldığımız öğütler. duyumlar , tavsiyeler ile.
senin tek eksi tarafın altta kalmamak . erkekler 1 söyler susar. sen 5 söylersen olmaz .
onlar at gözlüğü ile bakar , ayrıntıları görmez . senin düşündüğün ince ayrıntılı kinayeli şeyleri de düşünemez .
hayret içinde de kalır düşüncelerine .
tavsiyem adamı rahat bırak.
eğer gerçekten evine bağlı bi adamsa dışarlarda gezmez . gezse de abartmaz . sana yardım eder vs vs .
ama zorla güzellik olmaz . 31 yaşındaki adamı da çocuk gibi azarlayamazsın. sonuçta o koca olmuş o eve . bi saygı da görmek ister .çok çok söylenecek şey var da . yaşayıp göreceksin sen de.
ama tavsiyem . sakin ol . kavgayı çıkaran sen olma. ateşleyen de sen olma. kavga etmeden ve laf söylemeden önce 10 sn düşün . zaten kavga iştahın da kaçar .

eşim şu an çok ilgili . çok iyi . çok sevgi gösterir.
bazen beni yatağa sırtında götürür bırakır .
ama biz de sizin zamanlarınızdan geçtik.
emin ol
çocuk yapmadık biz ilk 3 yıl .
o dönemde bunları yaşadık. kavga . kapris , sevgi göstermiyor dedim. işte beni gezdirmiyor. benimle ilgilenmiyor.
istedim ki benimle nefes alsın . hayata dair her bir şey benim üzerime olsun istedim.
düşün ki 5 yıl da sevgili olmuşuz . o zamanda da aslında çok şey yaşadık. geride kalması gereken çok şey vardı. ama evlilik başka.
annesi , annesinin yaptıkları. iğnelemeleri . laf demeleri.
hepsini yaşadım. ki çok kadın da yaşadı bunları. ama kavga ile kesinlikle çözüm bulamazsınız . eşim de tartıştı o dönemler benimle ama uzatmadı.
ve bana da izin vermedi kavgayı sürdürmem konusunda.
neyse bunlar nasıl zamanla geçti. büyüklerden aldığımız öğütler. duyumlar , tavsiyeler ile.
senin tek eksi tarafın altta kalmamak . erkekler 1 söyler susar. sen 5 söylersen olmaz .
onlar at gözlüğü ile bakar , ayrıntıları görmez . senin düşündüğün ince ayrıntılı kinayeli şeyleri de düşünemez .
hayret içinde de kalır düşüncelerine .
tavsiyem adamı rahat bırak.
eğer gerçekten evine bağlı bi adamsa dışarlarda gezmez . gezse de abartmaz . sana yardım eder vs vs .
ama zorla güzellik olmaz . 31 yaşındaki adamı da çocuk gibi azarlayamazsın. sonuçta o koca olmuş o eve . bi saygı da görmek ister .çok çok söylenecek şey var da . yaşayıp göreceksin sen de.
ama tavsiyem . sakin ol . kavgayı çıkaran sen olma. ateşleyen de sen olma. kavga etmeden ve laf söylemeden önce 10 sn düşün . zaten kavga iştahın da kaçar .
peki hani dedn ya canm sevgisini ilgisini gösterir. vs vs bunu nasıl başardın.. hep sen mi yaklaştın o yapmıyorsa sen mi yaptn o yanaşmıyorsa sen mi yanaştın o alttan almıyorsa sen mi alarak başardın bu durumu ?

peki hani dedn ya canm sevgisini ilgisini gösterir. vs vs bunu nasıl başardın.. hep sen mi yaklaştın o yapmıyorsa sen mi yaptn o yanaşmıyorsa sen mi yanaştın o alttan almıyorsa sen mi alarak başardın bu durumu ?
hayır ben yaklaşmadım. bi dönem oldu ki o da ben de çok uzak durduk.
ben hatta kafamda ayrılma yoluna bile girdim.
1 yıl kadar süren bi uzaklık olmuştu . hatta 3 yıl önce. ilk işe başladğıım zamandı.
ne dersem tersliyor. ne söylesem bi azarlar gibi. ben de öyle. konuşmuyoruz pek. yani ben konuşmak istemiyorum.
evde de öyle. bi soğuk hava esiyor.
ve zamanla nasıl kırıldı o şey . tam hatırlamıyorum ama o yumuşadı. benim eşim çok katı bi insandır aslında. dışarıda görenler pek hoşlanmazlar tipinden. insanlara karşı da genelde terstir yine dışarıda. geçinmesi zor insanlardan .
neyse zamanla yumuşadı aramız.
belki ben konuştum .
çok araştırdım o dönem bu adama ne demek gerekir diye.
tavsiyem sen de bi psikolog yazıları bul oku. evlilik üzerine yazılar oku.
bi temelin oluşsun.

benim söylediğim bi söz vardı ona . tam neydi . hatırlamıyorum ama . onu kendine getirmişti .
ve ben aramız 1 yıldır neden böyle . ben ayrılmayı bile düşündüm bu 1 yılın içinde dediğimde benim eşim şok olmuştu.
aramızda hiç bi şey yok. 1 yıl da böyle sürtüştüğümüzü vs birbirimize soğuk olduğumuzu vs hiç hatırlamıyorum. sana öyle gelmiş dedi. yani benim hissettiklerim ile onun hissettikleri aynı değil. kadın ile erkeğin farkı bu noktada ortaya çıkıyor

konuşma aralarında (kendimi iyi hissetmiyordum ve kalbini kırdım söylediğim şeyler için kusura bakma ) diye içten söylediğinde buna itiraz edebilecek hiç bir erkek tanımıyorum. gerçekten içten söylemek önemli. bağırarak değil .
erkekler dahil hiç bir insan cinsi bağıran insanı sevmez .
ve itici bulur. ben de öyle.
kadın naif olmalı. naif kadının parmağında oynatamayacağı erkek de yoktur. eminim . son kararım.

hayır ben yaklaşmadım. bi dönem oldu ki o da ben de çok uzak durduk.
ben hatta kafamda ayrılma yoluna bile girdim.
1 yıl kadar süren bi uzaklık olmuştu . hatta 3 yıl önce. ilk işe başladğıım zamandı.
ne dersem tersliyor. ne söylesem bi azarlar gibi. ben de öyle. konuşmuyoruz pek. yani ben konuşmak istemiyorum.
evde de öyle. bi soğuk hava esiyor.
ve zamanla nasıl kırıldı o şey . tam hatırlamıyorum ama o yumuşadı. benim eşim çok katı bi insandır aslında. dışarıda görenler pek hoşlanmazlar tipinden. insanlara karşı da genelde terstir yine dışarıda. geçinmesi zor insanlardan .
neyse zamanla yumuşadı aramız.
belki ben konuştum .
çok araştırdım o dönem bu adama ne demek gerekir diye.
tavsiyem sen de bi psikolog yazıları bul oku. evlilik üzerine yazılar oku.
bi temelin oluşsun.

benim söylediğim bi söz vardı ona . tam neydi . hatırlamıyorum ama . onu kendine getirmişti .
ve ben aramız 1 yıldır neden böyle . ben ayrılmayı bile düşündüm bu 1 yılın içinde dediğimde benim eşim şok olmuştu.
aramızda hiç bi şey yok. 1 yıl da böyle sürtüştüğümüzü vs birbirimize soğuk olduğumuzu vs hiç hatırlamıyorum. sana öyle gelmiş dedi. yani benim hissettiklerim ile onun hissettikleri aynı değil. kadın ile erkeğin farkı bu noktada ortaya çıkıyor

konuşma aralarında (kendimi iyi hissetmiyordum ve kalbini kırdım söylediğim şeyler için kusura bakma ) diye içten söylediğinde buna itiraz edebilecek hiç bir erkek tanımıyorum. gerçekten içten söylemek önemli. bağırarak değil .
erkekler dahil hiç bir insan cinsi bağıran insanı sevmez .
ve itici bulur. ben de öyle.
kadın naif olmalı. naif kadının parmağında oynatamayacağı erkek de yoktur. eminim . son kararım.
ben cok farklı düşnüyorum ya.. ben iyi niyetli tatlı dilli oldum ama hiç birşeyi çözemedim aksine eşim daha çok tepeme bindi
daha cok yüz buldu fırsat kolladı bende tatli dilli olmayı alttan almayı hep ben yanaşmayı bıraktm aslnda denedm ama olmadı
neyse bakalm zaman neler gösterecek kim bilir bekleyip görecem bende canm hayırlısı su an kafama cok takmyrm zaten ruhen iyi değilm zaman çözsün herşeyi cok sagolsn fikrlerin ve düşüncelerin için kafamn içinde yer ettim:KK16:

eve gittm sinirli sinirli geri geldim hava esior soguk soguk annem bu sogukta bebegimi dışarı cıkardı teyzem cagırdı oraya götürdü yürüyerek cıkarma dedim ama beni dinleyen kim ya.
bi şey diycem ama alınma
kadın da bebek bakıyor diye eve mahkum yaşayacak değil .
o da gezecek. sarar sarmalar götürür . ne var bunda. hava da öyle korkunç değil. korkma.

bi şey diycem ama alınma
kadın da bebek bakıyor diye eve mahkum yaşayacak değil .
o da gezecek. sarar sarmalar götürür . ne var bunda. hava da öyle korkunç değil. korkma.
yok canm neden alınıyım. .zaten kendi kendime düşünüyorum ben mi abartyrm die ama ben konyada yaşıyorum inan buranın iklimi cok sert ve soguk ve hastlaıgı yeni atlattk
cıksn gezsn dolaşsn dolandırsn cocugu ben bnda değilim ama cıkılacak hava var cıkılmck hava var deği lmi.

merhaba kızlar.
işler yoğundu. tam olarak da halledemedik mi bilemedim. geri dönüş bekliyorum.
internete artık bağlanamıyoruz her zaman . kısıtlama geldi. bazen açılıyor bazen net olmuyor

X