Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

Dün ki açtığın konudan da bana öyle gibi geldin kızma bana ben açık sözlüyümdür
dün çok sinirliyimdr canm ya yook yok neden kızıyım aşk olsn yanim
eleştiriğe acık bir insanm ben.
benm aslnda dünkü konuda belirtmek istedğim birazda farklıydı sorun annemn esen havada cıkarması değilde
hep böyle dik başlı olması her zamna kendi bildiğini yapması ve söz söyletmemesi..
bu benn canımı sıkıyordu.

Anladım o kısmı canım tek bir şeyden dolayı elbette oraya konu açmazsın...
Ama annenin eşi emekli olsun ozaman bakıcı bulursun ve ozamana kadar da idare edeceksin.
Birde ne olursa olsun, eşin annen hakkında konuştuğu zaman orda dur sakin ol annem ile ilgili konuştuğun zaman de...
Sanırım annene para veriyorsunuz diye de eşin bu kadar konuşmayı hak görüyor kendine.
Para vermeseniz, ozaman bu kadar konuşmazdı belki.
Hissiyatım bu yönde. Yanlışsam söyleyebilirsin tabi..

hayır cok haklsn.. aynen zaten tek birşey için konu acmadm canm oraua birikti doldu içimde..
tek bu knu olsa inan önemsemem bn bir anneyim bende isterim evladm gezsn dolaşsn değişik kişiler görsün
bebekler değşik ortalmları sever biliyorsn benm bebegimde cok seviyor. montunu giydirir gydrmez anlıor gidecegini gülücükler sacıor.
sorun o değil işte..
annem hep böyle hiç dinlemiyor laftan anlamıyor hepde dik başlı..
annemle eşimin zaten geçmişte kavga etmişliği var o yüzdende böyle en ufak birşeyde eşim büyük tepkiler verir
ama dün eşime anlattm için cok pişman oldm cunkü cephe alıyor hemen bu sefer iyice arada kalıyorum haydii ayıklka pirincin taşını ayıklıyabilirsen..
senn dedin gibi en iyisi idare etmek nasıl olacak blmyrmda bir şekilde idare edilecek. zaten 2. cocugu 6 7 sene kadar düşünmyrm o zamanada oglum büyür kreşe ana okulna gider 2. cocuguda bakıcı buluruz.
ben yaşım kücük oldu için cok fevri davranıp ani kararlar veriyorum sonradan dank edior biraz.

nie ki canm.. şikayet felan mı olduda kısıtlama geldi ya
yani genel olarak bi kısıtlama olacağı 3 ay önceden bize bildirildi. tüm üni. personeline geldi kısıtlama. şifre ile giriyorz fakat malesef her seferinde bağlanmıyor. kopuyor sürekli gün içinde çok kez . bi süre girilmiyor vs .

anneni olduğu gibi kabul edersen sorun yok .

anladmm canm kısıtlama olması kötü olmuş yinede ya keşke olmasaymş daha iyiymiş neyse artık yapacak birşey yok.. böyle böyle idare edecen ama bak buralara gelmemezlik yapma olur mu

kesinlikle annen baban ve aile meselelerin . kesinlikle eşine yansıtma.
sonra saygızılık boyutunda oluyor tepkileri.

anneni olduğu gibi kabul edersen sorun yok .
peki böyle hep kendi bildiğini okuyor hep kendi istediğin iyapıyor bizi dinlemiyor başına buyruk ve hemen alınıyor ya bu durumlarada mı seslenmeyeceğim çzümü bu mu bilemedim.. gerçi seslensemde fayda etmior ya oda ayrı

kesinlikle annen baban ve aile meselelerin . kesinlikle eşine yansıtma.
sonra saygızılık boyutunda oluyor tepkileri.
evet cook dogru söylüyorsnz asla yanıstmam paylaşmamda zaten akşam bi eve geldi hemen cephe almış anneme..
yüzünede dedim birdaha ne sana yanstrm nede paylaşırım
die.

Zamanla olgunlaşırsın. Yeter ki kendini frenlemeyi bil.
Birde 2.cocuk için de acele etme.
Evliliğin otursun iyicene.
6-7 sene uzun bir süre ewet ama yine de temkinli davran sen.

Zamanla olgunlaşırsın. Yeter ki kendini frenlemeyi bil.
Birde 2.cocuk için de acele etme.
Evliliğin otursun iyicene.
6-7 sene uzun bir süre ewet ama yine de temkinli davran sen.
yok canm acele etmem zaten asla.. evliliğim oturmayacak belki sorunlar büyüyecek gidecek blmyrm duruma göre bakacagız artk
annemle hiç anlaşamıyoruz biz ya bilyrmsn hep onun dedi hep onun dogruları..
enisi susup oturmak agızımı acmamak evladm için bile olsa göz yummak napym.. su an başka bir secenegim yok.

ee annelerimize bi şey dersek alınıyorlar tabi
benim annem de aynı.
hep hoş tutacaksın . güler yüz tatlı dil. kavga etme sen yine. he de geç.
daha rahat edeceksin.

ay öyle acıktım ki.
38 beden olmuşum. 36 ya girmek için uğraşıyorum şu ara. yaz geliyor ya.

ee annelerimize bi şey dersek alınıyorlar tabi
benim annem de aynı.
hep hoş tutacaksın . güler yüz tatlı dil. kavga etme sen yine. he de geç.
daha rahat edeceksin.
evladm için hee diyemyrm ama dedn gibi canm evladm söz konusu olsa bile hee deyip geçmek napym ya başka carem yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…