Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

herşeyin canm en ufak seylern bile aniden geirlior ortam mesela oglum uymuyor onun kavgası olur ben gece bagıra bagıra sinirden ninni söylerm eşim bana bagırır ..
ailesinin kavgası olur. görümcem ve eltimin.. aman artık onlarn olmuor.
sevgisini belli edemez onun olur maddi sıknıtıdan ben işe grmeden önce ck oluyordu bunun gibi bir çok örnek
ilk çocuğum öyle uyumazdı. biz de tartışırdık.
sana tavsiyem oğlunu öyle kabullen. uyumayacağını bil ve öyle akşama eve git. kabullenirsen bağırarak ninni
Benimkide öyle, sakince tartışıyor benimle.
Diyorum ki şu kurduğun cümleleri nasıl sakince söylüyorsun.
Benim yapım bu diyor.
Ben de hararetli bir şekilde ne varsa çatt çattt çattt söylüyorum.
Beni de frenleyen o ...
Aynı ewde yaşayacağımız zaman daha cok frenler beni sanırım...
lili gelişme mi var sende. ben bilmiyorum.kim bu kişi.

hayır yok sadece kavga annda ki saygısız cümleler var canm bide benm terlik fırlatmalarım eşyaları kırmalarım :KK53:
onu kontrol etmeniz şart canım kesinlikle bunu çözümlemelisiniz

niye eşyalarını kırıyosun arkadaşım çık balkona nefes al temiz hava çek ciğerlerine

bizimde aramızda 8 yaş var :KK200::KK200:

biliyosun eşime bağlılığımı nasıl sevdiğimi

bazen bu yaş farkı beni neden düşündürür biliyormusuno_Oo_O

benden önce yaşlanacak ya benden önce gider bizi bırakırsa diye:cry::cry:

Tabi herşey Allahımın takdiri
Allah korusun canım düşünme böyle şeyleR.
Allah ayırmasın bir ömür boyu sizi.
Allah'ın taktiri, eski eşim 33 yaşında vefat etti biliyosun.

yok ya uzmanı felan kabul etmez bana dediği tek şey sen o ceneni kapatmasını ögrenirsen o ceneni kapatrsan herşeye tantana yapmassan ortada birşey yok dior insanı teşvik ediorsn dior zorla söylettirosn dior dior da diıor ben sonumuzu pek parlak görmüyorum zaten daha şimdiden böyle isek
Neye takıyorsun bu kadar peki ?
Her istediğimizi yapar eder, ev işlerinde yardımcıdır.
Bizsiz bişi yapmaz gitmez etmez diyosun.
Eee ozaman seni carr carrr konuşturan şey ne?

sana tavsiyem oğlunu öyle kabullen. uyumayacağını bil ve öyle akşama eve git. kabullenirsen bağırarak ninni

eşimde öyle diyor bilmsn artı kabullen bu cocuk uymuor daha ögrenemedin mi sen bagırma ben sabaha kadar sallaym sen uyu yeterki bagırma dior
apartman ayagı kalkıyor ayıp el alem ne düşünür millet gecenn bir yarısı senin sesini dinliyor sana güzellikle söylüyorum yok cirkince söylüyorum yok bagırıyorum söylüyorum yok laftan anlamıyorsn dior.

Canım 4 yıldır görüştüğüm biri war ondan bahsediyorum.

sen gurbettemsn gurbette olmak cok zor ya allah yardmcn olsn cok mu uzaksn ailenden canm
evet uzağım nerden baksan 800 km var aramızda

ee çalışıyorum senede 1 kere gidebiliyorum ancak

gerçekten çok zor

çocauk gibi ağladım eşimin dizlerinde evliliğimizin ilk yıllarında

şimdi alıştım bu zorluğu evladım yaşıyor dedesi annanesi geliyor ağlıyor giderken arkalarından

napıyorsun şekerim.
oğlanlar nasıl. küçük de kocaman olmuştu demi senin. rahatladın mı biraz artık. ne durumdasın

kuzucum iyiyim çok şükür küçük 3 yaşında olacak haftaya teyzesi

kreşe gidiyor tüm gün abizimde tüm gün okulda

kışın işte hastalık sağlık çok şükür herşey yolunda

Allah korusun canım düşünme böyle şeyleR.
Allah ayırmasın bir ömür boyu sizi.
Allah'ın taktiri, eski eşim 33 yaşında vefat etti biliyosun.

Neye takıyorsun bu kadar peki ?
Her istediğimizi yapar eder, ev işlerinde yardımcıdır.
Bizsiz bişi yapmaz gitmez etmez diyosun.
Eee ozaman seni carr carrr konuşturan şey ne?
iddacı olması sinirli olması canm eger bıraksam kendi haline bizi bırakıp orda burda gezecek olması.. mesela.
yönlendirmesem mesela. ailesine düşkünlünün yine artacak olması dişimi göstermessem ablasının eltimin konusunun acılacak olması birşeyler demessem yardm etmyecek olması eve işime gücüme bir çok şey ya.

evet uzağım nerden baksan 800 km var aramızda

ee çalışıyorum senede 1 kere gidebiliyorum ancak

gerçekten çok zor

çocauk gibi ağladım eşimin dizlerinde evliliğimizin ilk yıllarında

şimdi alıştım bu zorluğu evladım yaşıyor dedesi annanesi geliyor ağlıyor giderken arkalarından
cok zor olur cok haklsn benm kimim kimsem olmasa yapamazdm herhalde allah yardmcn olsn canm yuvandan huzuru eksik etmesin inşallah
cocuklarına kim bakıyor peki sen çalışıyorsan
kaç cocugun var bu arada:emir_bebek:

gerçekten kötü bişey bu

eşim ile 18 yıldır birlikteyiz .
5 yılı sevgili dönemi.
14 yılı evlilik . ve ben hala eşime karşı güzel şeyler hisediyorum. her anlamda. çekicilik , sevgi vs vs .

eşinin seninle ilgilenemediği zamanlarda onunla tartışmak yerine kedi gibi sokulmanı tavsiye ederim.

eşimde öyle diyor bilmsn artı kabullen bu cocuk uymuor daha ögrenemedin mi sen bagırma ben sabaha kadar sallaym sen uyu yeterki bagırma dior
apartman ayagı kalkıyor ayıp el alem ne düşünür millet gecenn bir yarısı senin sesini dinliyor sana güzellikle söylüyorum yok cirkince söylüyorum yok bagırıyorum söylüyorum yok laftan anlamıyorsn dior.
valla böyle diyen bi eş varsa karşında kusura bakma arkadaşım ama yanlış sende derim

adam orta yolu bulma yolunda

ya sabaha kadar sallarım demesi bile yeter

demmekki adam anlıyor senin halini peişanlığını o anda

cok zor olur cok haklsn benm kimim kimsem olmasa yapamazdm herhalde allah yardmcn olsn canm yuvandan huzuru eksik etmesin inşallah
cocuklarına kim bakıyor peki sen çalışıyorsan
kaç cocugun var bu arada:emir_bebek:

1 oğlum var k.validem bakıyor sağolsun

3,5 aylıktı bıraktımda

gerçekten kötü bişey bu

eşim ile 18 yıldır birlikteyiz .
5 yılı sevgili dönemi.
14 yılı evlilik . ve ben hala eşime karşı güzel şeyler hisediyorum. her anlamda. çekicilik , sevgi vs vs .

eşinin seninle ilgilenemediği zamanlarda onunla tartışmak yerine kedi gibi sokulmanı tavsiye ederim.
bende o yok işte canm benmle ilgilenmesse ben gidipde yanaşmam asla.. o surat asarsa bende asarm o konuşmassa bende konuşmam aman benmle konuşmuyor benmle ilgilenmiyor beni öpmedi sunu ypamadı demem geri adım atmam ben önceden yapyrdm hiç bir karşılık alamadm sonra bende bıraktm
bide biz birbirimizi hiç tanımadan 1 sene içinde hem tanışma hem evlilik oldu. tanıma fırsatmzda fazla olmamıştı.

valla böyle diyen bi eş varsa karşında kusura bakma arkadaşım ama yanlış sende derim

adam orta yolu bulma yolunda

ya sabaha kadar sallarım demesi bile yeter

demmekki adam anlıyor senin halini peişanlığını o anda
anlıyor ama horul horul uymaya devam ediyor.. sen uymuyorsan bende uymuyorum her uyandıgınzda bende uyanyrm dioe ya birde canm onun herşeye bir kılıf uydurması gibi bir huyu var.. kendini haklı gösterir hep kendi hakl ıgöstermek için elinden geleni yapar baş gelemessn yani iddasıla felan.

k. validen le aynı şehirdemsnz peki canm şimdi oglum kaç yaşında birdaha düşünüyormsnz cocuk

7 yaşında oğlummm evet aynı şehirdeyiz

düşünüyorum ama 2.çocuğa k.validem bakmaz yoruldu dinlenmek istiyor

çalışırsam bakıcı tutacağım yada işten ayrılıp kendim bakacağım

bakalım nasibimiz ne şekilde olursa

X