Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:AKŞAMA KADAR İŞDE AKŞAM EVDE EŞ VE ÇOCUKLARIMIZLA İLGİLENMEKTEN KENDİMİZE VAKİT AYIRAMIYORUZ.ÜSTÜNE BİR DE EŞİMİZİN AİLESİNİ MEMNUN ETME DERDİ EKLENİYOR,GELİN BURADA DERTLEŞELİM BİRBİRİMİZ EN BİZ ANLARIZ CANLARRRRRRRRRRRRR:nazar:
Ben evli değilim ama çalışıyorum. Ve benim için kafamdaki enn büyük soru işareti bu konudan dolayı evlilik..
Bazen aman evlenme başına bela alma ne gerek var bile diyorum.
Evlenince çalışmaya devam etmek isterim tabii. Ama cocuğum olunca calışmak istemem. Bunun için de eşimin ekonomik durumu iyi olmalı.. Bu da günümüzde ne kadar mümkün soru işareti hem zengin adam beni naapsın :KK1:
Neyse sosyolojik olarakda güçlü olmak için ben de çalışmak isterim tabii ki. Evinde devamlı temizlik için birini alamıyorsan kendin yapman gerekecek. Benim akşamları pertim çıkıyor. Yemek dahi yapamam
Akşam öyle pertim ki tatsız tuzsuz Bakımlı olabilecek miyim soru iareti
Hatta herhalde hafta içi off olurum sevişmem bile adamla :KK48::KK48:
Adam da aldatmakta haklı bile sayılabilir..
Ayyy çocuk oluncaa onun eğitimini bizzat vermek isterim aile içi eğitim tabii
çalışırken imkansız hep çocuk hem iş hem kocayla nası ilgileniyosunuz süperman misiniz siz :)
ayy bi de aileler maraz cıkarsa cinnet getiririm herhalde :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

okula başladımı oğlunuz benimki birinci sınıftı bu yıl

kaç yaşındasın ben 37
selam canım, bende 38 yaşındayım 77 doğumluyum yani :) az değil bebek için ama oldu bir kere isteyerek hemde Allah kolaylık versin...oğlum 2.sınıfı bitiriyor benimde 3. sınıf olucak

slm canım aynı durumdaymışız seninle
benim oğlum 7 yaşında şimdi de kızıma hamileyim doğum iznine çıktım şuan
selam canım evet aynıyız bak doğumlarımız bile çok yakın ben yarın doğum izni için doktora gidicem ama büyük ihtimalle çalışabilir raporu alıcam çünkü daha sonra çok ihtiyacım olucak diye bakalım Allah kurtarsın hepimizi

Ben evli değilim ama çalışıyorum. Ve benim için kafamdaki enn büyük soru işareti bu konudan dolayı evlilik..
Bazen aman evlenme başına bela alma ne gerek var bile diyorum.
Evlenince çalışmaya devam etmek isterim tabii. Ama cocuğum olunca calışmak istemem. Bunun için de eşimin ekonomik durumu iyi olmalı.. Bu da günümüzde ne kadar mümkün soru işareti hem zengin adam beni naapsın :KK1:
Neyse sosyolojik olarakda güçlü olmak için ben de çalışmak isterim tabii ki. Evinde devamlı temizlik için birini alamıyorsan kendin yapman gerekecek. Benim akşamları pertim çıkıyor. Yemek dahi yapamam
Akşam öyle pertim ki tatsız tuzsuz Bakımlı olabilecek miyim soru iareti
Hatta herhalde hafta içi off olurum sevişmem bile adamla :KK48::KK48:
Adam da aldatmakta haklı bile sayılabilir..
Ayyy çocuk oluncaa onun eğitimini bizzat vermek isterim aile içi eğitim tabii
çalışırken imkansız hep çocuk hem iş hem kocayla nası ilgileniyosunuz süperman misiniz siz :)
ayy bi de aileler maraz cıkarsa cinnet getiririm herhalde :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
selam canım, evet evlilik zor, çocuk büyütmek daha zor, ancak bunların hepsini dediğin gibi çalışan bir kadın olarak yürütmek daha da zor ancak inan o bebeğin yüzünü görünce herşey o kadar değişiyor ki daha önce değer verdiğin herşey değerini yitiriyor ve hayat başka bir boyuttan devam ediyor, ben hayatımı Ç.Ö. ve Ç.S. diye adlandırıyorum hep çocuktan önce çocuktan sonra, inan anne olmak dünyanın en güzel duygusu ve bu duygu olmasa zaten katlanamazsın, tabii bir de eşinin yardımı çok önemli her zaman...

selam canım, evet evlilik zor, çocuk büyütmek daha zor, ancak bunların hepsini dediğin gibi çalışan bir kadın olarak yürütmek daha da zor ancak inan o bebeğin yüzünü görünce herşey o kadar değişiyor ki daha önce değer verdiğin herşey değerini yitiriyor ve hayat başka bir boyuttan devam ediyor, ben hayatımı Ç.Ö. ve Ç.S. diye adlandırıyorum hep çocuktan önce çocuktan sonra, inan anne olmak dünyanın en güzel duygusu ve bu duygu olmasa zaten katlanamazsın, tabii bir de eşinin yardımı çok önemli her zaman...
Ne diyim Rabb im hepimize sıcak bir yuva nasip etsin

selam canım, bende 38 yaşındayım 77 doğumluyum yani :) az değil bebek için ama oldu bir kere isteyerek hemde Allah kolaylık versin...oğlum 2.sınıfı bitiriyor benimde 3. sınıf olucak

O ZAMAN ERKEN VERDİN SENDE PAŞAYI
MAŞALLAH KUZUNA

X