Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

aynennnnn %1 :S
nası biliomusun , mesela evde yine bi telefona sarıyor ,aradan bi yarım saat geciyor sanırım aklına geliorum ,tel.i bırakıp benle sohbet ediyor .tv. izlioruz birlikte felan .

yada tam koltukta pineklicek diyelim mayısıyor ,birden aklına geliorum ,hadi yatalım yatagımza felan diyor .
zorlama morlama gidiyor diyim .

POMPİŞ YAŞADIKLARINI BEN YILLAR ÖNCESİ YAŞAMIŞTIM İNŞALLAH HERŞEY GÖNLÜNCE OLUR
BENDE İYİYİK ŞÜKÜR

inş. canımsın sagol :)

bende zamana bıraktım ama yıpranıor insan .

OLsun pompiş zorla olsaydı hiç yapmazdı ki yaptıramazdın yani..
Adı üstünde zorla....
İnş seni inandırır kendine...

şimdi bana bir iş kilitledi müdürüm sağolsun ve salıya kadar bitecekmiş miş miş miş miş miş
1700 tane üye dosyası kontrol edip listedeki eksiklikleri tamamlayacağım. uğrayamayabilirim hepinizi öpüyorummmmmmmm

Kolay gelsinnn canımm

tühh kötü olmuş yaa kolay gelsin tatlım

Günaydınlarr Hayırlı Cumalar
Nerdesiniz huuu Vefa, Geniç, Fatma, Nikita, Zeliş, Yasemin, Pompiş, Lili huuuu

kızlar günaydın tel den giriyorum çok hastayım iğne den verdi doktor izinliyim dua edin bana iyi leseyim oğlum da perisan oldu

kızlar günaydın tel den giriyorum çok hastayım iğne den verdi doktor izinliyim dua edin bana iyi leseyim oğlum da perisan oldu

Vefam çok geçmiş olsun iyi yapmışsın canım bu gün dinlen iğneler hemen işe yarıyor
oğluşunada sanada rabbim şifa versin

slm canım nasılsın
cuma bugün kimsecikler yok topikte
evet kimse yok Yasemin ve Genç işlere boğuldular
Vefam hasta idi

ben iyiyim şükür sen nasılsın kızkardeşin yeğenin nasıl
Vefaaa geçmiş olsun..

Ayşem kız kardeşin nasıll

Anneveogluşu nabersinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…