Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

Günaydınlarr Hayırlı Cumalar
Nerdesiniz huuu Vefa, Geniç, Fatma, Nikita, Zeliş, Yasemin, Pompiş, Lili huuuu
arada bakıyorum ama yazamıyorum şu iş bitsin buralardayım

kızlar günaydın tel den giriyorum çok hastayım iğne den verdi doktor izinliyim dua edin bana iyi leseyim oğlum da perisan oldu
oyy kıyamam iğne iyi gelir hemen toparlanırsın canım önümüzde haftasonu çabucak iyileş gel.
ikinizde geçmiş olsun

sabah yataktan kalkmadı sıpam hadi oğlum diyorum niye bugün tatil değil diyor
kalktı bu sefer yüzünü yıkamamak için direndi anlayacağın ayakkabısını bile ben giydirdim okula attım sıpayı
anammmm aynı biz her sabah başka bir şey için ağlıyor görsen
sabah evden çıkışımızı herşey arabaya bininceye kadar sonra hemen unutuyor ama gel bana sor sinirin ne zaman geçiyor diye.

oyy kıyamam iğne iyi gelir hemen toparlanırsın canım önümüzde haftasonu çabucak iyileş gel.
ikinizde geçmiş olsun

sabah evden çıkışımızı herşey arabaya bininceye kadar sonra hemen unutuyor ama gel bana sor sinirin ne zaman geçiyor diye.
Nbr canım benim...

ikinizde geçmiş olsun

aynı canım yaa sinir içinde güne başlıyoruz ömrümüz nasıl gidiyor bu paşaların elinde
bekliyoruz hallet gel işlerini

KIZLARR NASILSINIZZ YOĞUNLUKTAN YAZAMIYORUM
BUGÜN DR A GİTTİM BEBEĞİM 8 HAFTALIK OLMASI GEREKİRKEN 7 HAFTALIK GÖRÜNÜYOR
HAFTAYA DR TEKRAR ÇAĞIRDI BAKALIM HAFTASINI YAKALAYACAK MI :emir_bebek:
YA BİR DE SİZE DANIŞACAĞIM BİR KONU VAR BANA YARDIMCI OLUN
BUGÜN PATRONUM DOĞUMDAN SONRA ÇALIŞIP ÇALIŞMAYACAĞIMI SORDU BEN HALA KARAR VEREMEDİM Kİ BU DURUMA
BİR YANIM ÇALIŞ DİYOR ÇALIŞMAYINCA EVDE VAKİT GEÇMİYOR ÇALIŞINCA KENDİME OLAN ÖZGÜVENİM DAHA FAZLA OLUYOR,CEBİMDE PARAM OLUYOR KİMSEYE MUHTAÇ OLMUYORUM V.S.
BİR YANIM ÇALIŞMA DİYOR İKİ ÇOCUK ZOR OLACAK EV İŞİ ÇOCUK BAKIMI ÇOCUKLARIMIN ÖZEL GÜNLERİ OLUYOR MESELA MÜSAMERELER FİLAN ONLARDA BİLE ZOR İZİN ALIYORUM İLK OĞLUMU HEP K. VALİDEMLE BÜYÜTTÜM BUNU ARTIK KENDİM BÜYÜTMEK YETİŞTİRMEK İSTİYORUM
PARA KONUSU İSE PEK ÖNEMLİ DEĞİL BENİM İÇİN ÇALIŞTIĞIM PARA BANA KALIYOR EŞİM İSTEMİYOR
PEKİ SİZ BU DURUMDA NE YAPARDINIZ ÇALIŞMAK MI ÇALIŞMAMAK MI İŞTE BÜTÜN MESELE BU KAFAM ÇOK KARIŞIK :KK51::KK51::KK51::KK51:

KIZLARR NASILSINIZZ YOĞUNLUKTAN YAZAMIYORUM
BUGÜN DR A GİTTİM BEBEĞİM 8 HAFTALIK OLMASI GEREKİRKEN 7 HAFTALIK GÖRÜNÜYOR
HAFTAYA DR TEKRAR ÇAĞIRDI BAKALIM HAFTASINI YAKALAYACAK MI :emir_bebek:
YA BİR DE SİZE DANIŞACAĞIM BİR KONU VAR BANA YARDIMCI OLUN
BUGÜN PATRONUM DOĞUMDAN SONRA ÇALIŞIP ÇALIŞMAYACAĞIMI SORDU BEN HALA KARAR VEREMEDİM Kİ BU DURUMA
BİR YANIM ÇALIŞ DİYOR ÇALIŞMAYINCA EVDE VAKİT GEÇMİYOR ÇALIŞINCA KENDİME OLAN ÖZGÜVENİM DAHA FAZLA OLUYOR,CEBİMDE PARAM OLUYOR KİMSEYE MUHTAÇ OLMUYORUM V.S.
BİR YANIM ÇALIŞMA DİYOR İKİ ÇOCUK ZOR OLACAK EV İŞİ ÇOCUK BAKIMI ÇOCUKLARIMIN ÖZEL GÜNLERİ OLUYOR MESELA MÜSAMERELER FİLAN ONLARDA BİLE ZOR İZİN ALIYORUM İLK OĞLUMU HEP K. VALİDEMLE BÜYÜTTÜM BUNU ARTIK KENDİM BÜYÜTMEK YETİŞTİRMEK İSTİYORUM
PARA KONUSU İSE PEK ÖNEMLİ DEĞİL BENİM İÇİN ÇALIŞTIĞIM PARA BANA KALIYOR EŞİM İSTEMİYOR
PEKİ SİZ BU DURUMDA NE YAPARDINIZ ÇALIŞMAK MI ÇALIŞMAMAK MI İŞTE BÜTÜN MESELE BU KAFAM ÇOK KARIŞIK :KK51::KK51::KK51::KK51:
Çalışmamakkkk tabi kiii :KK53:

X