Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

Benim evin Avrupa yakasının bir ucunda işim diğer ucunda

ama gelirsen sana göre ayarlama yaparız canım benim
hımm arkadaşım da avrupa yakasının bir ucunda oturuyor
halkalı tarafındaydı sanırsam

Genic sömestirda gelecekmişya eğer gelirse ayarlarız kız ne güzel olur
ben büyük için gelmek istiyorum çocuklar için oyun parkları falan buradan çok fazla ve daha güzel ona değişiklik istiyorum ama küçükle de zor be bilmiyorum kafam karışık hala

vefacım sen niye direk önce acile gitmiyorsun ?
önce hastaneye git hem serum hem de ilaçlarını alırsın akşama çok daha iyi toparlanırsın tatlım
bu arada tekrar geçmiş olsun iyi dinlenmeler

aaaa halkalı yakın benim işyerime liliye de yakın aslında

vee güzel oyun alanları var hatta bak şey var snow park var biz geçen yıl gittik çocuklar kayak filan yapıyor çok güzel olur yani :)

aaaa halkalı yakın benim işyerime liliye de yakın aslında

vee güzel oyun alanları var hatta bak şey var snow park var biz geçen yıl gittik çocuklar kayak filan yapıyor çok güzel olur yani :)
işte bende o tarz oyun yerlerine götürmek istiyorum kuzucuğumu
hımm o zaman senin ev nerde yerini söylesen kız?
istanbulu biliyorum merak etme :)

vefacım sen niye direk önce acile gitmiyorsun ?
önce hastaneye git hem serum hem de ilaçlarını alırsın akşama çok daha iyi toparlanırsın tatlım
bu arada tekrar geçmiş olsun iyi dinlenmeler

canım benim bu saatte acil kabul etmez sağlık ocağına gitmem gerekir

sağlık ocağıda yürüme mesafesi var adım atacak halim yok

direk yatmak istiyorum eşim arabayla akşam götürür

NASILSIN HEMŞOMM
bugün biraz rahatsızım tatlımm

onun dışında iiyiiyim canım gece uyuyamadım akşam olsa da eve gitsek modundayımm

sen nasılsın nasıl gidiyor

bişey sorucam hamile olan kız kardeşin burda mı oturuyor sömestrde gidecem

demişsin ya merak ettim

günaydın canım dün akşam aklıma geldin arayacaktım ama şimdi dedim uygun olur olmaz bilemedim.
kardeşin yeni bebiş nasıllar? zor mu oldu doğum
ÇOK şükür bebişde kardeşimde çok iyi cuma günü saat 13,40da dünyaya geldi rüzgar 3,900dogdu maşallah
annesi biraz sıkıntı çekti belinden oldugu iğne yan etki yapmış baş agrısıyla kıvrandı doğumdan sonra yeni yeni endine geliyo,sütüde iyi ama emmekte güçlük çekiyo bebek
allqhım nasıl güzel bir bebek kız güzeli yaaa teyze olmak da harika bişeymiş kokusu gitmiyor burnumdan

canım allah analı babalı büyütsün. maşallah kuzucuğa kilosu falan da gayet iyi.
canım biraz siz yardım edeceksiniz emmesine biraz da o alışacak bir kaç güne hem anne hem de bebiş alışır inşallah.
tekrar tebrik ederim.
sen nasılsın elacım nasıl ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…