Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
kızlarrr bir kç akşam sizlerle olamıcam bundan dolayı şimdiden özürlerimi iletmeyi bir borç bilirim:KK51:

tenim esmeerrr esmer ister
Kiz vermem seni yakacagim tenini soldurup gullerini
Susdurup dillerini seni gidi seni gidi beni bilmez ah
Zilli aman soldurup gullerini susdurup dillerini seni gidi
Seni gidi beni bilmez ah zilli
:KK53::KK53::KK53:

heey hediyeleri göndermeye basladınızmıııııııııııııııııııııııııı :KK52: ben bu haftasonu alıcaam.özenle secmek için cumartesi cıkıcam şööyle :82:

sari kurdelem sari
daglara saldim yari
daglar kurbanin olsun aman
ah ah
tez gönder nazli yari
yandim hey hey
hey hey
vallah yandim esmerim
ben esmeri badem ile
ben esmeri findik ile
ben esmeri fistik ile
beslerim
ıpek kusak beldedir
saçaklari yerdedir
dünyayi güzel sarsa
ah ah
yine gönlüm sendedir

bu şarkı esmer şekerim e gelsin pc bozulduğu için anca şimdiye kaldı şarkın esmerim:KK76:

Ay hadi koyun ilk hediyenin resmini çok merak ettim yahuu :)

Acaba bana kim alacak dı dıdıdınkk :)

gece kuşum nasıl kullandım arabayı bi bilsen hızlıcana valla bir an önce siteye gireyim diye:KK52::KK52:bende heyecan yaptım yaaa:KK60::KK60:

kızlarrrrrrrrrrrr:KK52::KK52::KK52:belenen an geldiiiiiiii:KK52::KK52::KK52:fotoğraf makinemin şarjı doldu ve hemen açmaya başladım. aslında açmak değil parçalamak diyelim:KK60::KK60:açtıkça mutlu oldum vallaa:KK69::KK69::KK69:hemen size hediyelerimi gösteriyorummmm:KK64::KK64::KK64::KK64:

tek tek çekmeyi unuutmuşum:KK50:ben de son halini göstermek istedim:KK60:

mutfak eşyalarım:KK69:bunlardan daha almamıştım,hızır gibi yetişmiş umudum:KK69:

çeyizinden çeyizime gelen çok tatlı hediyem:KK69:

seksi mi seksi geceliğim:KK69::KK69:

rengine bayıldığım şalım:KK69:romantik gecelerimde kullanacağım mumlarım ve içine en güzel fotoğrafımı koyacağım çerçevem:KK69:

kendi elleriyle hazırladığı ,hatıra olarak saklayacağım nikah çekerleri:KK69:çeyizime saklayacağım harika bir havlu:KK69:ve kokoşluğuma kokoşluk katacağım ojelerim:KK69:bıcı bıcı yapıp hemen sürücem:KK37:

bunlar da bir kısmını çektiğim notlarım ve bir ömür boyu saklayacağım mektubum:KK69:çekilişimizin olmazsa olmazı kırmızı şirin mi şirin donum:KK60:ve de tam zevkime hitap eden kokoş tuniğim, bayıldım:KK69:

son olarak da mutlu aile tablosuu

kızlarrrrrrrrrrrr:KK52::KK52::KK52:belenen an geldiiiiiiii:KK52::KK52::KK52:fotoğraf makinemin şarjı doldu ve hemen açmaya başladım. aslında açmak değil parçalamak diyelim:KK60::KK60:açtıkça mutlu oldum vallaa:KK69::KK69::KK69:hemen size hediyelerimi gösteriyorummmm:KK64::KK64::KK64::KK64:

mutfak eşyalarım:KK69:bunlardan daha almamıştım,hızır gibi yetişmiş umudum:KK69:

rengine bayıldığım şalım:KK69:romantik gecelerimde kullanacağım mumlarım ve içine en güzel fotoğrafımı koyacağım çerçevem:KK69:

kendi elleriyle hazırladığı ,hatıra olarak saklayacağım nikah çekerleri:KK69:çeyizime saklayacağım harika bir havlu:KK69:ve kokoşluğuma kokoşluk katacağım ojelerim:KK69:bıcı bıcı yapıp hemen sürücem:KK37:

bunlar da bir kısmını çektiğim notlarım ve bir ömür boyu saklayacağım mektubum:KK69:çekilişimizin olmazsa olmazı kırmızı şirin mi şirin donum:KK60:ve de tam zevkime hitap eden kokoş tuniğim, bayıldım:KK69:

Canım benim iyi günlerde kullan hepsini sana layık değil ama kusuruma bakma mutlu olman dileğiyle:KK54::KK54:

sizlerle de paylaşmak istiorum kızlar.çekilişimiz yeni başladığında umutdeniz bana msj tmıştı yazdıklarını çok samimi buldum,çeyiz hazırlığının zorluğunu bilirim. çekiliş dışında sana katkım olsun diye hediye göndermek istiyorum dedi:KK69:önce çok şaşırdım ve de çok mutlu oldum:KK69:msnlerimizi aldık muhabbetimiz başladı.çekilişte de tesadüf olarak umutdenize ben çıkmışım:KK53:o da sağolsunn ne var ne yok almış:KK71::KK71:

umutdenizim her ne kadar mesajlarınla sabahki telefonlarınla bana sapıklık edip çatlatsan da seni seviyorum:KK69::KK69::KK60:hediyelerinin hepsini çok beğendim canım çok çok teşekkür ederim sana.:KK69:kesene berekt, emeğine sağlık canım:KK69:hepsini o kadar beğendim ve de mutlu oldum ki yeminle oturup ağladım:KK69::KK69:her şeyden önce hediyelerimi sevgiyle ve sıcak dostluğunla aldığın,hazırladığın o kadar belli ki:KK69::KK69::KK69:
çok çok teşekkür ediyorum sana:KK69::KK69:
Sevgiye de teşekkürlerimi iletiyorum. böyle bir dostluğa ve paylaşıma önderlik ettiği için:KK69:

Son düzenleme:
gece_kuşu ilk yorum benden olsun hediyelerini güle güle kullan hepsi çok güzeller...
alan arkidişin kesesine bereket.

oo hediyeler gitmiş bile açılışı sen yaptınn:KK52::KK52: çok güzel şeyler valla ben görünce bunları şaşırdım ben ne alsam ki :KK53: hepsi çok güzel umutdeniz kesesine bereket iyi günlerde kullan canım:KK55:

oo hediyeler gitmiş bile açılışı sen yaptınn:KK52::KK52: çok güzel şeyler valla ben görünce bunları şaşırdım ben ne alsam ki :KK53: hepsi çok güzel umutdeniz kesesine bereket iyi günlerde kullan canım:KK55:

teşekkür ederim.açılışı yaptım valla ve de çok çok mutlu oldum.kullanmamak için can atıyorum askerim bi gelsin hele:KK60:

Canım benim sende şuan beni ağlattın..:KK59::KK59:yazma böyle şeyler...Dostluklar benim için çok önemli çeyizinde bir katkım olduysa ne mutlu bana:KK43::KK43:Beni hiç unutma dostluğumuz daim olsun bi tanem seviyorum seni:KK54::KK54:

Gece kuşum harika hediyeler hepsi birbirinden güzel :KK52: :KK52: güle güle kullanın inşallah :KK69:
Umutdeniz kesene bereket çok güzel tercihler çok zevklisin canım :KK19: :KK71:

X