Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
tenin de esmer.. Bence kizil degil de turuncu sari ve kahvenin tonlarinda (ucu birden ama) golgeler attirsan guzel olabilir bence...:97: Alt tonunu biraz kestaneye cevirirsin siyahtan daha guzel durabilir bide saclarin dalgaliysa

bir kere yaptırmıştım güzel olmuştu...yarına kadar vaktim var düşüneceğim

slm şekerler nasılsınız kaç gündür doğru dürüst girmiyordum sevocan hastalanmışsın çok geçmiş olsun tatlım inşlh şimdi iisindir ve hediyelerine kavuşan arkadaşlar ii günlerde kullanın hediyelerinizi alanlarında keselerine bereket
benim katilim beni hayal kırıklığına uğrattı resmen ne aradı ne sordu çok kırıldım bi tlf etse yeterdi bana yinede allh razı olsun ondan inşllh 2011 hepimize uğurlu gelir şimdiden yeni yılınız kutlu olsun şekerler

kzılar ıı aksamlar hepınıze sımdıden mutlu huzurlu herseyden once saglıklı yıllar dılerım
rabbım herkesın muradını versın ınşşşşşşşşşşşşşşş

kzılar ıı aksamlar hepınıze sımdıden mutlu huzurlu herseyden once saglıklı yıllar dılerım
rabbım herkesın muradını versın ınşşşşşşşşşşşşşşş

çok saol tatlım inş hepimize uğurlu gelir ve ben hamiş kalırım inşllah

hopetenevent kesene bereket canım çok güzel ciciler almışsın zhebani güle güle kullan tatlım hepsi birbirinden güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…