Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
canım katilim hediyelerin gelmiş. benmişim gibi birilerine aldırdım kargonu bir daha geri dönmesin diye. Döner dönmez bakacağım. Kardeşim fotolarını gönderdi ama nickini okuyamıyorum resimlerden. Döner dönmez ilgileneceğim.

çok teşekkürler

gunaydin kizlar nerelerdesiniz yahu cekilis bitti herkes gitti

uzun zamandır kk ya giremiyordum. çekiliş bitti sanırım.
her şey için SEvgiYe teşekkür ederim. hepinize mutlu yıllar herkes hediyelerini güle güle kullansın

Merhaba kızlar :)
sonunda geldim ben. Hediyelerimi dün akşam açabildim. Eksik çekmişim fotoları ve üzerinde nick göremedim Yarın eklerim. katilim bana nickini bir msaj atarsan sevinirim:)

Kızlar merhaba kaç gündür yazamadım kısacası anlatayım bizim eşek aradı geçen hafta cuma günü

Konuşmak istediğini söledi aramız halen iyi değil cumartesi buluşup konuşcaz bakalım neler zırvalayacak

Kalbim halen çok kırık

hadı hayırlısı yaowwwsss bakalım belkı bu ayrı gecırdıgınız gunler ılışkınıze farklı yansır belkı daha guzel baslar hersey

hadı hayırlısı yaowwwsss bakalım belkı bu ayrı gecırdıgınız gunler ılışkınıze farklı yansır belkı daha guzel baslar hersey

kimbilir belki canım ama içimde çok büyük kırgınlıklar var inş herşey düzelir zamanla

duzelır canım gorustugunuzde ama ıcınde en ufak bır kırgınlık devam edıyorsa ona karsı belkı duygularını dınlemen ve tartman daha dogru olur dıye dusunuyorum bu benım fıkrım....

ya kızlar neden kımse ugramaz oldu ne burya gelıyorsunuz ne de dıger topıge boyle mı anlaşmıştık
off ya

selam kızlar umarım 2011 yılı sizin içi iyi gidiyordur..

şimdilik benim için kötü evdeyim işten çıktım canım çok sıkılıyor..
sevgilimden ayrılmıştım ama ne yazık ki hala seviyorum..gerçi 2010 ayrıldık ama
evd eolunca durmadan aklıma o geliyor yha adam zaten beni taınlamıyor attığım maillere
cvp vermiyor..offf rabbim bir iş lütfen evde kafam dağılmıyor çıldırıcam yha..

hopenotevent ıyı gunlerde kullan canım hedıyelerını
esmerım kesene bereket

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…