Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
kızlar öncelikle sizinle tanıstıgıma çok mutluyum. tabi bu konuyu açan sevgiyede çok teşekkür ederim. onun sayesinde bir çok arkdşm oldu. inşallah 2011 yılı hepimize sağlık huzur ve mutlu bir yıl getirir sizleri çok svyrm herkes hediyesini güle güle kullansın alanlarında kesesine bereket:KK69:

iyi günlerde kullan canım benim beğenmen beni çok mutlu etti kargo bizi biraz uğraştırsada :KK47: hediyelerini zamanında almana sevindim :KK9: mutlu noellerrrrr :KK1::KK1::KK1:

guns_n_roses80
hopetenevent kesene bereket canım çok güzel ciciler almışsın zhebani güle güle kullan tatlım hepsi birbirinden güzel
teşekkurler canımmm

Herkes güle güle kullansın hediylerini.
Her biri çok güzel.
Alan arkadaşların da keselerine bereket.
Herkese mutlu yıllar.

benim kurbanım alıp almadığını hala söylemedi ...diğer topikteki çekilş kurbanımada o gün gönderdim o arkadasım aldı hediyelerini..muhtemelen ulaşmıstır bu topilteki arkadasımada.tesekkür etme zahmetinde bile bulunmadı :KK45:

Son düzenleyen: Moderatör:
benim kurbanım alıp almadığını hala söylemedi ...diğer topikteki çekilş kurbanımada o gün gönderdim o arkadasım aldı hediyelerini..muhtemelen ulaşmıstır bu topilteki arkadasımada.tesekkür etme zahmetinde bile bulunmadı :KK45:

canım kim çıkmıştı sana

kızlar kargom bugün geldi shekerkizcandy' den
kesesine bereket diyo ve çok teşekkür ediyorum:KK71:

fotoraf0413n.jpg

fotoraf0412.jpg

fotoraf0414p.jpg

minik kese cüzdandan dün kendime alıcaktım sonra alırım dedim
bugün paketten çıkınca çok şaşırdım
parfümün kokusu çok seksü ayrıca:KK53:
mumluğumda çok şık
ojeler eldiven ve aynalı tarak da çok cici.

kızlar bır ınsanı tanımadan gormeden duymadan da arkadas olunabıldıgını ogrettınız bana tesekkur ederım hepınıze :KK16: sevgı bu guzel dostluk koprusunu kurmamıza vesıle oldugun ıcın de sana ayrıca tesekkur ederım canlarım benım...:KK71: 2011 sıze mutluluk huzur ve saglık getırmesı dılegı ıle MUTLU YILAAAAAARRR:KK16::KK16::KK16:

mutlu yıllar kızlar cadıkazanı sanada saol niye neden böyle yaptın anlamadım. hediye benim için hiç önemli değildi sadece bi yarışmaydı ben okadar bi mesajını bekledim onuda yapma zahmettinde bulunmadın tanımıyorum seni ama sana yakıştırmadım:KK20::KK20::KK20:

mutlu yıllar kızlar :KK1:
benim hediyelerimi göremediniz tabi güme gitti sanırım neyse:KK19:

emzuh sanırım arkadas hastanede ameliyat oldu diyorlardı

mutlu yıllar kızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

you_know eklesene canım görelim :KK69:

benim kurbanım almıs olmalı sesde vermiyr :26:

benim hediyelerm bugun ulasmıs olmalı ama gelpte yazmadı arkadas :KK53:

hala hediyemi alan şahıstan ses yok:26:

sen deilsin ama kankanın biri almıs olmalı yani hatta 2 gun olmalı ama ses cıkarmadı

kargoya verdigim yerle evinin arasında 1 saat var zaten 3 gunde ulasmaması mumkunmu baska topiklerde yazıyor ama buraya yazmıyor :KK19:

ben bilerek 1 hafta geç gnderdim çünkü almayan çok kişi vardı ama verdigim kargo subesiyle arkadasın evi arasında 1 saat var yani 3 gundur gitmemiş olması mümkün değil

zaten tlfnda kapalı kurbanımın günlerdir

canım ben neden heyecanlanayım aldıklarımı bile biliyorum zaten ama tlf arıyorum kapalı msn im flnda var hani hediye ulastı insan bir tesekkürü bekliyor

şimdi kargoyla görüştüm dun akşam adrese gidilmiş fakat şahıs yokmus onun için ihbar notu bırakılıp geri dönülmüş paketle birlikte ve arkadası arıyorum tlf kapalı

mutlu yıllar kızlar :KK1:
benim hediyelerimi göremediniz tabi güme gitti sanırım neyse:KK19:

emzuh sanırım arkadas hastanede ameliyat oldu diyorlardı

ben bana gelenleri ekledimde benim gönderdigim arkadas eklemedi sanırm cnm

Önce teşekkürü bir borç bildiğimi söylemek istedim.
Ne için mi?Sevgili you_knowun elime geçmeyen hediyeler için gıyabımda
bu kadar konuşmasına istinaden.Bu topiğe hiç uğrayamadım bile ben.Tesadüfen gördüm bunları
susayım dedim ama artık ben de konuşmak istiyorum.

Elime geçmeyen hediyeler için sana nasıl teşekkür etmemi bekledin Dilek söyler misin?
Neden bunları yazdın buraya??Bizim reelde de bir arkadaşlığımız vardı ama artık yok!!
Sen benim dedikodumu yaptın burada arkamdan atıp tuttun!
Aynı masada oturduk yemek yedik.Hiç demedin değil mi kendine bu kızın eline ulaştı mı hediyeler diye?
Demedin değil mi bunları buraya yazarken kendine bizim bir arkadaşlığımız var diye.
Çok ayıp ettin.Sana cidden tüm bu yaptıkların için TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM...

mutlu yıllar kızlar cadıkazanı sanada saol niye neden böyle yaptın anlamadım. hediye benim için hiç önemli değildi sadece bi yarışmaydı ben okadar bi mesajını bekledim onuda yapma zahmettinde bulunmadın tanımıyorum seni ama sana yakıştırmadım:KK20::KK20::KK20:
canım senin hediyelerin gelmedi mi :KK59:

X