Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
şimdi oldu canımm güle güle kullan.. lilyumumun kesesine bereket çok güzeller hadi erdin muradına sende

feynen ıyı gunlerde kullan canım cok guzeller zebra desenlı sey sanırım paketın oluyor
lılyum kesene bereket
erkek arkadasın acmasın derken neyı kastettığını şimdı anladım
koptum yaa

canıkom o mumların yanındakı taş mı nedir nedir oo????
evet tatlım masa üstüne veya vazolara dekor amaçlı koyuyorlar ya onlardan da vardı paketimin içinde bende öyle şekil vererek çektim bu arada bende paketi açtıktan sonra neden benim açmam gerektiğini anladım

egerian'ımmm saol bebişim daha romantik filmler eşliğinde kahveler sana olsun inşallah

Feynan harika şeyler güle güle kullan canım benim alan arkadaşımızın kesesine bereket

hehe saol kuşum

feynancım hediyelerini güle güle kullan hepsi çok güzel...
lilyumunda kesesine bereket...

rica etsem msne gelebilir misin canım sana bir şey danışıcamda...:97:

canım benim beğenmene çok sevindim. dediğim gibi seni daha önce bugün ne giydin de görüpte keşke tanışsak dediğim ve de çekiliştende sen çıktığın için. dedimki bu kader değilde ne
o yüzden benim için çok özeldin. iyi günlerde kullanman dileğiyle. yaptığın yorumlarla ben şimdi oturup ağlıycam. çok duygulandım. iyi günlerde kullan canım benim. daha fazlasınıda yapmak isterdim ama elimden bunlar geldi. öpüyorum çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…