Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
Feynan canım sana bişey söylemeden geçmiyim. 1 ay önce falan bugün ne giydine foto eklemiştin . kardeşimle bakıyoduk. senin resmi görünce "aa dedim aynı benim tarzımda giyinen bi kız" dedim. hatta üstümdede beyaz gömlek kot ve LV çanta vardı kardeşimde dediki " şuan seninde üstünde aynıları var abla çantaya kadar aynısınız" dedi. bende "ne güzel ya keşke bi tanışma olasılığı olsada tanışsak" demiştim. kısmet burayaymış. canım benim öpüyorum çok

Son düzenleme:
aaaa bu be herkes lilyumu sahipleniyor alın sizin olsun
havalı lilyum

yapma ebrulim utandırıyosun beniii ama senin katilin değilim çok üzgünüm

canımm yapma ama böleee çok az kaldı az sabırrr nasılsa kurbanıma ulaşınca öğrenicez hepimizzz

görücez bakalım kime çıkmış

noluyor kizlar neyi paylasamadiniz koptum yahu
aksam aksam iyi oldu...az kaldi sabredin

yaa ama olmaz amaaaa. bu hiç adil değil kuzum. napsam nerelere gitsem ben şimdik. arasammı kurbanımı acaba oda aynı senin gibi meraktadır eminimmm

noluyor kizlar neyi paylasamadiniz koptum yahu
aksam aksam iyi oldu...az kaldi sabredin

valla mng bana 6 gibi getiriyor ama ben az sonra cıkıcam kurbanım eğer bugun gönderdiysen adını söylemeden ara bari çıkmiim yaaa:2::2:

tribi bırakıyorum ve gerçek halime dönüyorum
ciddi misin? kaderde ne yazılıyorsa o oluyor demek kiaynı zevklere sahipsek zaten iyi de anlaşırız demektirbende öpüyorum.ama kargo olayını hala atlamış değilim

anlaşıldı bana bugünde gelmeyecek kargo valla baharı bekleyen kumrular gibi oldum.
neyse geç olsun ama temiz olsun:)

bu aksam gidip sevgilimin yılbası hediyesini alacağım bende:)

ebrulimmm ararsa katilin haberimiz olsun en azından ordan da tahmin yürütürüz

aramadı tatlım valla. bir gün aradı konustuk falan sonra ben bursaya gidecektim bir gün aradım belki tanısırız diye cevap vermedi. zaten bursaya da gidemedim

sessiz bu sesi güzel ve gizemli hanımımız. oysa az söyle olsa değil mi :84::84:

evet çok ciddiyim. koskoca forumda binlerce kişi arasından yani düşün artık evet aynı zevklere sahip olduğumuzu düşünüyorum düşünsene buçlarımıza kadar aynı. anlaşıcamızı düşünüyorum. kargo olayını açmayalım şimdilik du bakalım :82::82::82:

ebrulim senin katil değilse o benim katil mi acaba?seni aramadığına göre heralde şirktten çıkacaksın yani arardı demek ki buralarda yok senin katil

ebrulim senin katil değilse o benim katil mi acaba?seni aramadığına göre heralde şirktten çıkacaksın yani arardı demek ki buralarda yok senin katil

sanırım canım. ben şimdi çıkıyorum yarın tüm gün şirkette olmayacağım.
çoooooookkkkk öpüyorum hepinizi. artık ctesı evden bakarım.

iyi hafta sonları şimdiden...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…