Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
kargom dağıtımdaaaa:KK62: ama şansa bak her ikiside dağıtımda :KK66::KK66::KK66: 1-2 saat içinde hem kurbanımın elinde olacak hediyem, hemde katilimin hediyeleri elimde olacak :21::21::21: büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum hadi kargocu çal kapımıııı:82::82::82:

ayyy evet lilyumcuğumdan gelen paketi bekliyorum bende :KK52:

tiribini yerim senin :KK53:
canım benım az olsa da seni de sevgiyi de biliyorum. ikinizinde kötü niyetli olmadığının farkındayım. Senin konuyu daha aktif olarak kullanmak ve iletişimizi koparmak adına o mesajı yazdığını biliyorum. bu düşüncen için ben sana gerçekten çok teşekkür ederim. Hiç biriniz ile bağımın kopmasını istemem.

sevgi de bu yeniyıl hediyeleri vs. organizasyonunda valla ağlama duvarı gibi oldu. Kızcağıza hep şikayet, hep yönlendirmeler geldi. Hediyesi geç gelen, hediyesini beğenmeyen herkes Sevgi ye yüklendi .Böyle düşünmesi çok normal.

ikinizinde bu durumu olgunlukla karşılayacağından eminim. sevdiğimiz iki arkadasımızın arasındaki gerginlik inan buradaki herkesi üzer.
:KK69::KK69::KK69::KK69:
Bu mesajımı sana ve sevgiye itafen yazdım. Umarım kalp kırmamışımdır.

bende kırılmak yok beceremem zaten ben öle şeyler bilmem cnm saol
:KK51::KK51::KK51:

eğer gelen kargo bana çıkarsa ve altından sen çıkarsan çok pis öcümü alıcam lilyum demedi deme!:KK47::82:

yaa ama olmaz amaaaa. bu hiç adil değil kuzum. napsam nerelere gitsem ben şimdik.:KK17::KK17: arasammı kurbanımı acaba oda aynı senin gibi meraktadır eminimmm :KK19::KK19::KK19:

X