Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
Feynan canım sana bişey söylemeden geçmiyim. 1 ay önce falan bugün ne giydine foto eklemiştin . kardeşimle bakıyoduk. senin resmi görünce "aa dedim aynı benim tarzımda giyinen bi kız" dedim. hatta üstümdede beyaz gömlek kot ve LV çanta vardı :KK23: kardeşimde dediki " şuan seninde üstünde aynıları var abla çantaya kadar aynısınız" dedi. bende "ne güzel ya keşke bi tanışma olasılığı olsada tanışsak" demiştim. kısmet burayaymış. canım benim öpüyorum çok:KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
aaaa bu be herkes lilyumu sahipleniyor alın sizin olsun:63:
havalı lilyum:63::63::63::KK1:

yapma ebrulim utandırıyosun beniii :KK17::KK17::KK69: ama senin katilin değilim çok üzgünüm :KK69::KK69::KK69:

canımm yapma ama böleee çok az kaldı az sabırrr:KK69::KK69: nasılsa kurbanıma ulaşınca öğrenicez hepimizzz :KK23::KK23:

görücez bakalım kime çıkmış:63:

noluyor kizlar neyi paylasamadiniz koptum yahu:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
aksam aksam iyi oldu...az kaldi sabredin

yaa ama olmaz amaaaa. bu hiç adil değil kuzum. napsam nerelere gitsem ben şimdik.:KK17::KK17: arasammı kurbanımı acaba oda aynı senin gibi meraktadır eminimmm :KK19::KK19::KK19:

noluyor kizlar neyi paylasamadiniz koptum yahu:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
aksam aksam iyi oldu...az kaldi sabredin

valla mng bana 6 gibi getiriyor ama ben az sonra cıkıcam kurbanım eğer bugun gönderdiysen adını söylemeden ara bari çıkmiim yaaa:2::2:

Feynan canım sana bişey söylemeden geçmiyim. 1 ay önce falan bugün ne giydine foto eklemiştin . kardeşimle bakıyoduk. senin resmi görünce "aa dedim aynı benim tarzımda giyinen bi kız" dedim. hatta üstümdede beyaz gömlek kot ve LV çanta vardı :KK23: kardeşimde dediki " şuan seninde üstünde aynıları var abla çantaya kadar aynısınız" dedi. bende "ne güzel ya keşke bi tanışma olasılığı olsada tanışsak" demiştim. kısmet burayaymış. canım benim öpüyorum çok:KK16::KK16::KK16:

tribi bırakıyorum ve gerçek halime dönüyorum
ciddi misin?:KK69: kaderde ne yazılıyorsa o oluyor demek ki:KK34:aynı zevklere sahipsek zaten iyi de anlaşırız demektir:KK71:bende öpüyorum.ama kargo olayını hala atlamış değilim:KK47:

anlaşıldı bana bugünde gelmeyecek kargo:KK43: valla baharı bekleyen kumrular gibi oldum.
neyse geç olsun ama temiz olsun:)

bu aksam gidip sevgilimin yılbası hedi:KK66::KK66:yesini alacağım bende:)

ebrulimmm ararsa katilin haberimiz olsun en azından ordan da tahmin yürütürüz:KK34:

aramadı tatlım valla. bir gün aradı konustuk falan sonra ben bursaya gidecektim bir gün aradım belki tanısırız diye cevap vermedi. zaten bursaya da gidemedim:KK43:

sessiz bu sesi güzel ve gizemli hanımımız. oysa az söyle olsa :KK24::KK24::KK24::KK24: değil mi :84::84:

tribi bırakıyorum ve gerçek halime dönüyorum
ciddi misin?:KK69: kaderde ne yazılıyorsa o oluyor demek ki:KK34:aynı zevklere sahipsek zaten iyi de anlaşırız demektir:KK71:bende öpüyorum.ama kargo olayını hala atlamış değilim:KK47:

evet çok ciddiyim. koskoca forumda binlerce kişi arasından yani düşün artık :KK16::KK16: evet aynı zevklere sahip olduğumuzu düşünüyorum düşünsene buçlarımıza kadar aynı. anlaşıcamızı düşünüyorum.:KK19::KK19: kargo olayını açmayalım şimdilik du bakalım :82::82::82:

ebrulim senin katil değilse o benim katil mi acaba?seni aramadığına göre heralde şirktten çıkacaksın yani arardı :KK34: demek ki buralarda yok senin katil

ebrulim senin katil değilse o benim katil mi acaba?seni aramadığına göre heralde şirktten çıkacaksın yani arardı :KK34: demek ki buralarda yok senin katil

sanırım canım. ben şimdi çıkıyorum yarın tüm gün şirkette olmayacağım.
çoooooookkkkk öpüyorum hepinizi. artık ctesı evden bakarım.

iyi hafta sonları şimdiden...:KK54::KK54::KK54::KK58::KK58:

X