Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .

Bunlarda Beren91 den gelen hediyelerim 1 haftadır malesef ekleyemedim bilgisayarıma yüklenemedi başka bilgisayardan yüklemeyi başardım.
Berene tekrar teşekkür ederim.

ben deli bağlar gibi önce hepsini tek tek paketledim sonra paketleri üstüste koyup hepsini paketledim kokulu not yazdım bideee ama gelmiyor hiç topiğe unuttu sanırım

HAYDİ YENİ YIL ÇEKİLİŞİNDEKİ ARKADAŞLARIMA

Başta SEVGİ ye size bu güzel imkanı yaşattığı için teşekkür ederim
Çok güzel arkadaşlıklar kurduğuma inanıyorum kendi neznimde, dertlerimize mutlulularımızı paylaştık ve paylaşıyoruz. keşke imkanlar dahilinde sizlerle reel dede görüşebilsek ama kalplerimizin birlikte olacağına eminim..
KK ile ilk tanıştığım zaman hamile kalmak istiyordum. çoookkk arkadaşım oldu gebelik bölümünden kaç sene çocuğu olmayan arkadaşlarla tanıştım bana hemen heveslenme sevocan bak biz kaç senedir bekliyorum hala çocuğumuz yok dediler, çok beklemeden 1 aylık kısa zamanda hamile olduğumu öğrendimi inanamadım, daha sonrasında aldırmak istedim kızdılar bana destek oldular hep. derken bir baktım kaç sene hamiş olmayan arkadaşlar arkamdan bir bir hamile kaldılar nasıl mutlu olduk birlikte anlatamam
2007 den beri kk dayım. çok seviyorum burayı akşamları eşimle birlikte otururken burayı açtığımda yinemi kk diyor ama burayı çok sevdiğimide çok iyi biliyor.
bir baktım buraya gördüm yeni topiğimizi hadi sevo bi maceray başla bakalım dedim ve girdim aranıza nede iyi yapmışım Esmer, Nissan, vs vs bir ton kankam oldu burada.
sahibim nerde, sahibim nerde diye bağırırken GECE_KUŞU çıktı karşıma ama demiştim ben
herbirinize binlerce kez teşekkür bana burada güzel zaman yaşattığınız için
sizleri çok sevdim, umarım yeni yıl bittikten sonrada diğer topikte ayrılmayız..
sizlerin yanında bir kez daha teşekkür ediyorum GECE_KUŞU'na kesene bereket canım, emek ve zaman ayırıp aldığın için çok çok teşkkür ederim... hepinizi çok seviyorum ayrılmayalım lütfen...

Aaa ben yeni gördüm bu çekilişi
ne oldu kızlar katılım bittimi yoksa?Kaçırdımmmm

kızlarrr gece kuşun mesaj atamıyorum benim size burada verdiğim numara şirket hattımdı. ve mesaj hakkım maalesef doldu. ceptende arayamıyorum umarım yanlış anlamaz

kızlar günaydın,
görüşmelerim vardı bakamadım buraya nasılsınız bakalım bu sabah?

canim ne guzel dile getirmissin duygularini duygularimi bende ayni hisler icindeyim insallah hepimizin guzel dostlugu devam eder... ay aglatin beni be sevom bukadar da duygusal olunmazki

canim ne guzel dile getirmissin duygularini duygularimi bende ayni hisler icindeyim insallah hepimizin guzel dostlugu devam eder... ay aglatin beni be sevom bukadar da duygusal olunmazki

ahh ahhh sen birde o yazıyı yazarken bana sorrr
sizleri çok seviyorum keşke hiç kapanmasa bu topik
seneye ben açıcam topiği. sevgi hiç gelmiyorrr

deriiinnn ne guzeller hediyelerin iyi gunlerde kullanman dilegi ile canim

Teşekkür ederim nissancığım

Sevo sen aç yavrum yalnız seneye çok geç
dünya kadınlar günü, anneler günü felanda yaparız olmamı.

ahh ahhh sen birde o yazıyı yazarken bana sorrr
sizleri çok seviyorum keşke hiç kapanmasa bu topik
seneye ben açıcam topiği. sevgi hiç gelmiyorrr

diger topigimiz var yani insallah orasi da burasi gibi eglenceli muhabbetlere sahne olur
sizi cok seviyorum 2011 hepimize ugur getirsin
ac guzelim seneye kadar bekletme bizi

ayyy hadi bakalım 2 hediye daha yerine ulaşıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…