Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
derincim hediyelerin çok güzel, güle güle kullan sol pakettekiler bardak sanırım göremedim tam. tuniğinde çok güzelmiş güle güle giy canım. Berencim kesene bereket tatlım :KK71::KK71:

başlıyorum saymaya sıkı durun:KK52::KK52::KK52:
1) oğluma takımm( tam ona göre sanki görmüşte almış gibi)
2) bana etek ( cnm çok tşk ederim. bana büyük ama saklayacağımm)
3) don takımım ( en kırmızısından :KK53:)
4) güzel saçlarıma toka ( pembiş pembiş)
5) Kolye
6) çorap ( pembiş )
7) kitap ( cnmm çok severim kitap okumayı )
8) Tuzluk ( gece_kuşu nun çeyiznden:KK69: )
9) süt ( oğluma), Milkshake (biterim), çikolata, Eti puff,
10) Vazo (kırılmamış:KK60:)
11) ayna cüzdan
12) I love you'lu kalp yastık
13) makyaj malzemeleri:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

akşamda resimlerrrr
:KK64::KK66::KK64::KK66::KK9::KK9::KK66::KK64::KK66::KK64:

derincim hediyelerin çok güzel, güle güle kullan sol pakettekiler bardak sanırım göremedim tam. tuniğinde çok güzelmiş güle güle giy canım. Berencim kesene bereket tatlım :KK71::KK71:

Teşekkür ederim tatlım
canım evet bardak takımı.
tunik çok güzel tam üstüme göre oldu.

aa nasil yani buradakiler yikiyor ortaligi:KK52::KK52:
seninkinin itirazi yok mu yani:KK53: ay ne guzel bir kurbanmis:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

itirazı yok ya paketim bile hazır 1 haftadır ama misafirim var bi veremedim kargoya birazda merak etsin kurban gerci buraya ugramıo bil ugrasa belki şikayetci olur:KK53::KK53:

ahh ahhh sen birde o yazıyı yazarken bana sorrr:KK59:
sizleri çok seviyorum keşke hiç kapanmasa bu topik:KK59:
seneye ben açıcam topiği. sevgi hiç gelmiyorrr:KK62::KK62::KK62:

Arkadaşlar ne oluyor buraya yazmıyorum dye ilgilenmiyormu olduk ben konuda görünmez olarak herşeyinizi takip ediyorum okuyorum he cevap yazmaya gelince çok gerekmedikçe bişey yazmak istemiyorum olan tartışmalardan vs hepsinden haberim var
birde beim hediyesini göndermeyen arkadaşlara arayıp ulaşmadığımı nerden çıkarıyorsunuz daha vaktimiz var ayrıca ne dedik 1 hafta kala ellerinde olsun dedik hediyeler daha 10 gün var yılbaşına ne bu acele hediyesini yollamayanlara gelince umutdeniz arkdşım annesini kaybetti ve moral olsun diye zorla gönderttim ona hediye alıcak kişiye hediyelerini bumu ilgilenmemek
ne deyim bilmiyorumki
polemik çıksın hiç istemedim ama saolsun çorummelek benim ağzımdan burnumdan getirdi çekilişimi
ne demek beğenmedim
ben en başından söyledim herkesss fotoğraf eklemek zorunda!!
neden kurallara uyulmuyor ondan sonrada sevgi hiç gelmiyor
ne biliyosun arkadaşım dinlediğiniz müziklere kadar okuyorum görünmez olarak yapmayın nolur
azcık kıymet bilin yahuuu başımın etini yediniz her defasında msjlarla yok hediyemi niye yollamadı ne zaman gelcek BİRİDE desinki enim msjıma cevap vermedi ha inkar edin hadi
yapmayın lütfen ya bu kadarda hak yenmez kii

herkesin hediyesi gelsin ben kapatıırıcam topiği zaten açık kalırsa herkes birbirini yemeye dewam edicek
gerek yok böyle şeylere
sevgi konuşmuyo du şimdide susmuyo ağır konuşmuş deyin hadi bakalım

Arkadaşlar ne oluyor buraya yazmıyorum dye ilgilenmiyormu olduk ben konuda görünmez olarak herşeyinizi takip ediyorum okuyorum he cevap yazmaya gelince çok gerekmedikçe bişey yazmak istemiyorum olan tartışmalardan vs hepsinden haberim var
birde beim hediyesini göndermeyen arkadaşlara arayıp ulaşmadığımı nerden çıkarıyorsunuz daha vaktimiz var ayrıca ne dedik 1 hafta kala ellerinde olsun dedik hediyeler daha 10 gün var yılbaşına ne bu acele hediyesini yollamayanlara gelince umutdeniz arkdşım annesini kaybetti ve moral olsun diye zorla gönderttim ona hediye alıcak kişiye hediyelerini bumu ilgilenmemek
ne deyim bilmiyorumki
polemik çıksın hiç istemedim ama saolsun çorummelek benim ağzımdan burnumdan getirdi çekilişimi
ne demek beğenmedim
ben en başından söyledim herkesss fotoğraf eklemek zorunda!!
neden kurallara uyulmuyor ondan sonrada sevgi hiç gelmiyor
ne biliyosun arkadaşım dinlediğiniz müziklere kadar okuyorum görünmez olarak yapmayın nolur
azcık kıymet bilin yahuuu başımın etini yediniz her defasında msjlarla yok hediyemi niye yollamadı ne zaman gelcek BİRİDE desinki enim msjıma cevap vermedi ha inkar edin hadi
yapmayın lütfen ya bu kadarda hak yenmez kii

herkesin hediyesi gelsin ben kapatıırıcam topiği zaten açık kalırsa herkes birbirini yemeye dewam edicek
gerek yok böyle şeylere
sevgi konuşmuyo du şimdide susmuyo ağır konuşmuş deyin hadi bakalım

sevgi benim yazımdan altı yaptığına göre bana vurdun bu laflarıı..
sen benim bu yazıma takılacağına, bi kaç sayfa öncesinde teşekkürümü ilettim onu görmedinmi ki hemen bundan alıntı yaptın. kaldıki bu bir şakalaşmaydı gülücüklerde var yanında neden bana bu kadar sert davrandığını anlayamadım. kaç kkişi yazıyor buraya banamı patladı olay..

günaydın milleeeeet demek istiyorum ama son sayfa çok fena bir tepkiyle başlamış:KK53:
sevgicim bazı konularda haklısın cidden anlayabiliyoruz:KK34: ama bazı konuların da şakaya vurulduğunu fark etmeni isterdik:KK19: esmeriim şaka konusunda yanındayım bebişim:KK70:

X