Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
elfcan hediyelerin çok güzel canım güzel günlerde kullan hepsini saatin, çorapların, takıların hepsi birbirinden güzel Almira kesene bereket canım çok güzel ciciler almışsın

hediyelerim geldi

canım benım sevgılı katılım ıyı gunlerde kullan elfcn hedıyelerını bende bayıldım hepsıne
almıra kesene bereket guzelım

sevo nasılsın canım herkes kaybolmus ya
ıyıkı fazla kaynatmayın dedın ancak okudum sayfaları

elfcn hediyelerin çok güzel. güle güle kullan. almira kesene bereket canım çok güzel şeyler almışsın çok beğendim :81::81:

bu arada sayfalarca okudum. neler yapmışsınız hanımlar katil aramışsınız kendinize ve beni seçmişsiniz. çok sevindim beni seçtiğinize hehe :82::82::82: ama ben bir kişinin katiliyim durun bakalım merakınızın gitmesine çok az kaldı ben katilimi öğrendim nasılsa mesaj attı bugün "cansuery" yarın geliyo hediyelerim. şimdiden teşekkürler canım benimmm

saatine bayıldım.bu yılın modası silikon saatler zaten.herşey çok güzel.içten gelerek seçilmiş belli.almiracım kesene bereket cnm elfcn sende güzel günlerde kullan inş.

evet bende çok beğendimmm

elfcn hediyelerin çok güzel.Almiranın kesesine bereket
teşekkür ederim
elfcan hediyelerin çok güzel canım güzel günlerde kullan hepsini saatin, çorapların, takıların hepsi birbirinden güzel Almira kesene bereket canım çok güzel ciciler almışsın
teşekkür ederim donumu ve çorapı çeyizlik bıraktım çok güzeller kıyamadım kullanmaya

elfcn güle güle kullan canım hediyelerin çok güzel...kurbişim almira kesene bereket canım :))
çok teşekkür ederimm
canım benım sevgılı katılım ıyı gunlerde kullan elfcn hedıyelerını bende bayıldım hepsıne
almıra kesene bereket guzelım

teşekkür ederim kurbanımm

elfcn hediyelerin çok güzel. güle güle kullan. almira kesene bereket canım çok güzel şeyler almışsın çok beğendim :81::81:

teşekkür ederimm

katilim almira sanırım gitti üyelik iptali olmuş yazıyor

Son düzenleme:

ay benimde daha yok ortalıkta okadar bekledim ama umudumu yittirdim en azından bi mesaj atsaydı

elifff güle güle kullan canım hepsini. alan arkadaşın da kesesine bereket.
saatine bayıldııımmmm

Günaydın Kızlarrr

Yeni bir gün başlıyor ve bende halen gelişme yok artık umudumu kestim amann aramazsa aramasın

Günaydın Kızlarrr

Yeni bir gün başlıyor ve bende halen gelişme yok artık umudumu kestim amann aramazsa aramasın

yaowss um cnm benim olurun bırakk.. o şimdi senden bekliyor fkat sen haklısın neden arayıp haksız duruma düşeceksinki.. bu sebepten dolayıda biterse bitsin hiçççççç üzülmee tkıl bize hayatını yaşaaa. dolar birazdan

Yaowwsss canım ne inatmış be valla böyle olacağını bilseydin yemek yemezdin herhalde dışarıda dimi.

evet bende 3.5 yıllık ilişki hayatım boyunca ilk defa gurur yapıorum çünkü haklıyım ve onun bağırışlarını haketmedim artık dönüşü yok affetmicem onu cumartesi 1 hafta olacak şimdiye kadar hatasını anlayıp özür dilemeliydi ama dimi ?

Yaowwsss canım ne inatmış be valla böyle olacağını bilseydin yemek yemezdin herhalde dışarıda dimi.

evet hayatım ya yemek yemeyi bırak dışarı çıkmazdım eve arabamla giderdim :44:

ama yaptıklarımdan da pişman değilim o pişman olsun ama eminim olacakta çok geç olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…