Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .

Çok teşekkürler. Oldukça mantıklı bir karar olmus sizinki. Hakkınızda her zaman hayırlısı olsun...

ahahah güzel seçim:)

niye kimse benimle konuşmuyor
daha da gelmem davosa:92:
davos by by

zhebani herkes kendince birşeyler beklyor. sabahtan da görüştük bunu. sanırım bizler hediye konusunda biraz beklentimizi yükseltiyoruz. ben hediyelerini iyi biliyorum. gücün buna yetmiş yada zevkin buymuş bunu almıs göndermişsin. Gerisi ile ilgilenme bence. "hasta" olduğunu bilmiyordum, çok geçmiş olsun. bu halinle bu çekilişe katılıp ilgilenmem bile yeterli bizim için. Nacizane fikrimdir...

canımmm 45 gün eşimle ayrı kaldık baba evindeydim. bizimde evliliğimiz çatırdamıştı çok zor günler geçirdik Allah'a hep dua ettim hayırlı ise biraraya gelelim dedim. ama bizim sorun eşimin annesi idi artık ben onu yok gibi hayatımda görüyorum konuşmuyorum anne bile demiyorum artık çünki haketmiyor Allah'a yakın bana uzak olsun. böyle olmasını istemedim o kendisi buna sebep oldu.

kız zhebani dur hele
bende hediyelere bakmaya gittim
bence gayette güzel daha ne yollıcaktın ki
karşındaki kişiyi tatmin etmediyse o da senin sorunun değil

feynan isteyerek oldu canım
tanışalı 4 seneyi geçti 2 sene flört ettik sonra 1 seneye yakın sözlü kaldık 6 aydırda nişanlıydık
ya güçlü değilimde güçlü görünmeye çalışıyorum yıkılmadım ayaktayım gibi

ebruli çok güzel söyledin.çok haklısın.zhebani cidden burada hediyeleşmenin tek amacı dostluklar kurmaktı.maddi değil manevi anlamı önemli olan bir paylaşım yaşamak istedik.sen canını sıkma geçmiş olsun.

zhebani hediyelerin guzel canim bu gibi seylere takilma be guzelim evet uzuldun kirildin ama yapicak bisey yok canim sikma canini paylasilan hediyeler kazanilan dostluklardan daha onemli degil unutma. ayrica gecmis olsun ne ameliyati oldun

Son düzenleme:

:26: uzuldum canim

kızlar gerçekten seven erkek neolursa olsun saçma sapan şeyleri problem yapmaz
heleki ayrılık çok önemli bi karar heleki nişanlı için dönüşü çok zor
bunu göze aldıysa erkek arkadaşlarınız kabullenmesi zor olsada
gerçekten sevmemiş demekki

bi zamanlar sensiz yapamam dediğiniz insan aşkım dediğiniiz insan hayatınızda olmayınca biz nasıl bu hallere geldik böyleyken böyle olduk diyosunuz

ama şuna inanın bunları demekki yaşamanız gerekiyor ve yaşıyorsunuz
hiçç belli olmaz belki barışırsınız ummadık bi anda neden olmasın ben inanıyorum

hakkınızda hayırlısı olsun kaderinizde ne varsa onu yaşarsınız

zhebani izninle buradaki son yazdiklarin hos degil bence yani alinma ama biraz ileri gitmedin mi nezaketen de olsa tesekur bile etmis sana yani bu sekilde kirmasaniz birbirinizi

canım cok sağol bende çok telaşlanmıştım gecikti diye oh bugun yolladımda içim rahat artık 2 gunde gider dediler ay çok heyecanlıyım kurbanım alınca inşallah çok mutlu olur

guzelim istedigin sarki olsun [video]http://www.timsah.com/Mustafa-Ceceli-Elvan-Gunaydin-Eksik/q0QVrAXTx7x[/video]
digeri de [video]ttp://www.timsah.com/Petek-Dincoz-Ferhat-Gocer-Seni-sensiz-sevecegim/CTMVP4XQN6r[/video]

bende isterim şarkı küçük anniş olarak ama
benim başım kel mi

ece yani siz nerdeyse 3-4 yil birliktesiniz oyle mi cok yazik olmus. ama bencede evlendikten sonra sorunlar bitmiyor sadece bukalemun gibi renk ve sekil degistiriyor canim.kendince dogru olani yapmissin ve sen guclu bir kadinsin her kadinin oldugu gibibunu unutma

zhebani durrrr gitmeeeeeee

resimlerine bakıyordum hediyelerin ben çok beğendim,inan çok güzeller.

sorun sadece bumu çok üzüldüm yaa herkes elinden geldiğince sonuçta
ama şekercik hiç açıp fotoları koymamış kırıldılarsa suçum ne:44:çok üzüldümoysa ne heveslendm:26:
içimde bi şeyler parçalandıçok kırıcıçok ağır bi ameliyat geöirdm bi yığın masraf oldubabamlada konuşmuyoruzben benbööyle olmamalıydı:26:tek tek ciltledm not yazdm

sağol canım
zhebani hediyelerin guzel canim bu gibi seylere takilma be guzelim evet uzuldun kirildin ama yapicak bisey yok canim sikma canini paylasilan hediyeler kazanilan dostluklardan daha onemli degil unutma. ayrica gecmis olsun ne ameliyati oldun

:26: uzuldum canim

omurilikten olodm tümörler vardıkemiği kırıp çıkardılardural keseyi açtılar çok yani

allahım ne geri kafalı görgüsüz insanlar var ya hediye bu kıtlıktanmı çıktınız
zevkine hitap etmezse kaldır at muhtaç mısın
millet burda altın gümüş koycak hali yokya

ya çorap olur ya tişört ya şal ya süs eşyası yada parfüm oje vs. nedir beklentiniz nedir

bu yapılanlar çok büyük görgüsüzlükkk kırıldıysa kızın suçu ne 3 liralık şeyin lafını yapmayın
kendinizi küçültmeyin allah aşkına

neyse daha fazla konuşursam banlanırım kesin aaaaa sabahtan beri ne bu fenalık geçirecem

Son düzenleyen: Moderatör:
zhebani izninle buradaki son yazdiklarin hos degil bence yani alinma ama biraz ileri gitmedin mi nezaketen de olsa tesekur bile etmis sana yani bu sekilde kirmasaniz birbirinizi

yok seni yanllış anlamadm
peki onun yazdıkları

Bencede yani önemli olan burada birbirimizi mutlu etmek kimsenin kimseden bir beklentisi yok herkes herşeyi alıyordur zaten. Biraz karşı tarafın mutlu olması için özen gösterilmesi gerekli bir durum şahsen bana kapalı birisi çıksa eşarp kapalı insana özgü hediyelik eşyalar seçerdim kırılma lütfen bana nacizane fikrim bu. oje kullanmıyor olabilir. Büyümeyenbebeği diğer çekilişlerden tanıyorum mütevazi birisi lütfen birbirimizi kırmayalım.

cok gecmis olsun zhebani umarim tez zamanda iyilesirsin canim
sağol canım

çok teşekkür ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…