Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
oda kokusu gibi bisey sanirim
sen nasilsin umut yorulmussundur temizlik falan yapmissin kahve istermisin

ayy canım benim teşekkür ederim kahve hiç içmem ben ama en sevdiğim içeceği içmiş kadar oldum tatlım benim...Şimdi ben kaçıyorum kocişime romantik sofra ve yemekler hazırlamayaromantik olalım geceeeee:82:

umut sevo bisey sorucam yani siz daha iyi bilirsiniz de ondan soruyorum esmer nerelerde dun soyle bir geldi ama... sanirim haberiniz varmi merak ettim de

kızlar az önce muhteşem hediyelerim geldi geldi ancak sevgili arkadaşım adını göremedm ben yaa
çok çok tşk ederim kesene bereket canım benim doğacak kızımıda düşünmüssün kesene bereket canım geceliğimi bile almısın cnm ya akşama eve geçince hemen resimleyeceğim hepsi hepsi için çok tşkelr canım

bana kimse almiiyiick sanırım hiç ses sade yok katilimden herkesin gelmiş hediyeleri sona kaldım dona kaldım

kızlar benim hediyelerim paylaşılmıştı zaten ebrulim siteye koymustu..o zaman çok beğendim hatta benmiyim o şanslı demiştim.Tam bana hitap ediyor farkettim de emin olamadım bana mı değil mi

oradaki fotoları alıntı yapsaam da ben açsamm çatliicam :84:

umut sevo bisey sorucam yani siz daha iyi bilirsiniz de ondan soruyorum esmer nerelerde dun soyle bir geldi ama... sanirim haberiniz varmi merak ettim de

cnmmm maalsefff hiç haberim yokk gelmedi buraya şirkette msn yasak herzman konuşamıyorum ben birde çok yoğunluk varrr... umut burda zatennn okuyorum onun yorumlarını ama tek tek herkese cevap veremiyorum önceden biliyorsunuz sayfalarca yazıyodum öptümmm

omaazz ben hatirlayamadim resimleri hem
az kaldi dayan guzelim aksam olmasina

anladim cnm. sana kolay gelsin o zaman

Bunlar benim cici hediyelerim

hepsi ayrı ayrı çok güzeel ama kırmızılara bi ayrı bayıldım Arkadasım çok zevkli bu arada...Uuzun zamandır hediye almamıştım..Ve 21. yas günüme aldığım ilk hediyelerim oldu.

Artık açiiim demi :82:

kızlar ben geldim bugün dışarıdaydım kurbanıma ve sevocanıma güzel şeyler aldım.
bu hafta ikisininde ellerinde olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…