Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
herzamanki gibi ben erkegim hakli da olsa haksiz da olsa karsisindakinin aramasini bekler canim..eger ararsan bundan sonra hep boyle devam eder yine de sen daha iyi taniyorsun sevgilini.. umarim yakinda barisirsiniz

Canlarım ben haklıyım ama

Ve o haksız oldugunuz bile bile aramıyor eğer ben haksız olsaydım kesinlikle arayıp özür dilerdim ama o aramadı 2 gündür ve çok canımı yakıyor çünkü sebep ufak minnacık toz kadar

güzelim sen bu adamı seviyorsun. Hatta çok seviyosun :) O zaman arayıp bunun ne kadar gereksiz bir tartısma olduğunu anlat. Anlat ki o da bir sonraki tartısmalarınızda bunu hatırlasın...

güzelim sen bu adamı seviyorsun. Hatta çok seviyosun :) O zaman arayıp bunun ne kadar gereksiz bir tartısma olduğunu anlat. Anlat ki o da bir sonraki tartısmalarınızda bunu hatırlasın...

Canım benim evet cok sewiyorum ama en basit tartışmada bana bağırıp çağırınca kalbim çok kırılıyor haketmedim çünkü ve şimdi ararsam bana dicekki ne oldu haksız oldugunu mu anladın ama kırıldıgımı anlaması gerek aramıycam çok üzgünüm

yaowwwssss neden tartıştınız konuyu açarmısın

seviyorum falan hikaye sakın arama haklıysan

yaowwwssss neden tartıştınız konuyu açarmısın

seviyorum falan hikaye sakın arama haklıysan

Kızlar konuyu anlatayım ama cidden komik gelecek

Cumartesi güne işe geldim ve kahvaltı bile yapamadım aç aç çalıştım işlerimi bitirip hemen çıkayım diye ve 1 de çıktım arabamı babama bıraktım babamın işi vardı bende otobüsle eve gidiordum tabi bu arada sevgilim uyuyordu evde neyse metroya bindim cevahir avm nin oraya geldim ordanda eve giden otobüse binecektim dedimki gireyim şurda karnımı doyurayım o arada sevgilim uyandı arada aşkım bitanem falan güzel güzel konuşuoruz bana nerdesin dedi bende eve gidiordum şimdi cevahir de yemek yiyip otobüse bincem dedim bana dediki yemeğini evde ye benden izin almadan gezemezsin bende dedimki yemek yemek için senden izin alamam oda aşkım eve git die 3 kere söyledi bende gitmiycem hayatım yemek yiyip gitcem dedim bana 1 bağırmaya başladı sanırsınız ben kötü 1 şi yaptım o bağırınca bende sinirlendim telefonu kapattım bi dahada ne o aradı ne ben ama ben aramıycam kusura bakmasın

Yaowwwsss canım erkek arkadaşının yaptığı yanlış ben evli olduğum halde bile acıktığımda bunu yapabiliyorum, bu abartılacak bir durum değil ve kendisini ispatlayacak birşey yaptığının farkına varmalı bu sebeple biraz arama.

aynen tatlım yani abarttıgı bi durum yemek yemek için ondan izin alamam kölesi değilim ki ben onun ayıp yaptıgı

yerinde konuşmuşsun.. şimdiden taviz verirsen sonra başa çıkamazsın cnmm. eğer bu konudan dolayı ayrılıyorsa zaten boşver.. sakın haddinden fazla değer verme daha sonra onun peşinden koşan sen olursun. roller değişir yani..

Evet sevocan'ım eğer şu durumda ararsam suçlu gibi peşinde koşmuş olcam ve kırıldıgımı anlamayacak ama ben çok kırıldım canlarım ya

ben bu durumu kizilacak bagirip cagirilacak olarak gormuyorum. ama bu davranisini ilk kez mi yapiyor yoksa hep boyle mi davraniyor burada onemli bir sorun eger hep boyleyse ilerde de sana boyle davranmasini kabullenicekmisin ki cok kucuk bir sey yuzunden boyleyse yarin oburgun davranisi nasil olucaktir dusunmen gerek. "benden izin almadan gezemezsin" tarzi konusmalar hos degil o zaman sana soyle bir soru sormam gerek o senden izin aliyormu yemek icin??????????? umarim haddimi asmamisimdir

Son düzenleme:

Canım tabiki haddini aşmıyorsun

Ya ben çok özgür bir insanım mesela o bana kızdıgı günden önce kurstan kızlı erkekli olarak çay içmeye gitmek istediler akşam 9 da ve ben izin verdim bana göre normal böyle şeyler ama o herşey için ondan izin almamı istiyor izin alsamda izin vermiyor ama böyle nereye kadar sürebilirki bende köle değilim eğer kabul etmeyecekse uzatmamızın anlamı kalmadı

Son düzenleme:

tatlım çok üzülmüşsün sen. Kahve söylene kendine bir süre düşünme ne olur. Su akar yolunu bulurmuş. bir süre bırak bakalım beyefendiyi halini ne olacak...

tatlım çok üzülmüşsün sen. Kahve söylene kendine bir süre düşünme ne olur. Su akar yolunu bulurmuş. bir süre bırak bakalım beyefendiyi halini ne olacak...

EbRuLi_SuLTaN sağol tatlım desteğin için dogru diosun herşey olacağına varır ama az değil 3.5 yıldır beraberiz halen kırıo beni

Son düzenleme:

benim bi arkadasımın sevgiliside böyleydi dısarda yemek yiyemezdi kız korkardı ama sen cok yerinde konusmussun bırak sakın arama ne demek yemek yeme evde ye bu nasıl bir özguven eksikligidir uzulme şimdi arayacak aramazsada bırak görmus olursun gercek yuzunu sen sakın arama aradıgın zaman kendi haklı oldugunu dusunecek

Evet canım neden korkacağım ki onun nasıl bu ilişkide hakları varsa benimde var aslında beni deli gibi seviyor ama kendi özgüveni eksik dediğin gibi tatlım yoksa o nereye giderse gitsin ben karışmam bile çünkü ben kendimede onada güveniyorum yapan kendine yapar ve zaten bi şey yapmak isterse engelleyemem ki
Ve kendimi ezdirirsem hep öyle gider bu yüzden bitecekse bu sebepten bitsin en azından gururum ayaklar altında değil

tebrik ederim seni bende senin gibi dusunuyorum insanlar sevgili olunca birbirlerinin hayatını kısıtlayabilirler gibi dusunuyorlar ama bu ilişkiye zarar veriyor bsver sen guclu dur

tebrik ederim seni bende senin gibi dusunuyorum insanlar sevgili olunca birbirlerinin hayatını kısıtlayabilirler gibi dusunuyorlar ama bu ilişkiye zarar veriyor bsver sen guclu dur

Desteğin için sağol hayatım güçlü durmaya çalışıyorum zaten mecburum
ilerde üzülmemek için şimdi üzülmeyi tercih ediyorum.Böyle hayat geçmez ki herşey için izin alcam ve zaten izin vermeyecek sümsük değilim ben gıcık oluyorum şimdi gururundan aramıyor beni ama bi kaç gün daha aramazsa herşey için çok geç kalmış olacak

Canım en doğru olan onu aramaman taviz tavizi getirir. Onun haksız olduğunu anlayana kadarda affetme, kölesi gibi olmanı istemekte yanlış düşünüyor. Hem izin almanı istiyor hemde izin vermiyor ki siz daha çıkıyorsunuz nişanlı ve yahut evli bile değilsiniz. canım herşey olacağına varır ama bu tür flörtler bile insanı yıpratıyor. Hiç bir zaman özgürlüğünden ödün verme bırak o senin dediklerini yapmakta kendini mecbur hissetsin.

Evet Tatlım sanki 22 yaşında değilim 30 yaşındayım çok bunaldım kafam hiç rahat değil sanırım bundan bana koca değil anca çocuk olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…