Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
ooo esmer de gelmıs hosgeldın nasılsın
cici sen nasılsın

saoll canım benim çalışıyorumm ne yapayımm sen nasılsın. bende gönderdim bugün pazartesi elinde olacakkk kurbanımınnn

bendee beren gibi katilimii aramaya çıktımm

selam kızlarr hediyelerinizi çook beğendim çok çok özenilmiş ne kadar güzelalan arkadaşlarımızın da kesesine bereket.

umutcum alınma bbeğim sen ufak bi karışıklık oldu canım tamam mı

saoll canım benim çalışıyorumm ne yapayımm sen nasılsın. bende gönderdim bugün pazartesi elinde olacakkk kurbanımınnn

bendee beren gibi katilimii aramaya çıktımm

ıyıyım bende temızlık yemek derken gunu gecırıyorum
sana kolay gelsın o zaman umarım sende katilini bulursun beren gıbı hafıyelık yap

kızlar inanamadım hiç tahmin etmediğim biri çorum_melek miş : ya benim aklımda dolu kişi vardı ama çorum_ melek hiç gelmedi aklıma kendi çok iyi sakladı tebrik ederim katilimi resimleri 10 dk ya ekliyorum heycan doruktaaaaaaaaaa

ewet hadi eklede biran önce görelim bizde

çoook güzllerrrr
darısı başımızaa.. kurbanıma sesleniyimm pazartesi veya salı gönderiyorum
hafta içinde eline ulaşırr =)

,,
çoook güzllerrrr
darısı başımızaa.. kurbanıma sesleniyimm pazartesi veya salı gönderiyorum
hafta içinde eline ulaşırr =)

teşekkür ederim cnm
güle güle kuullan canım.geceliğine bittimmm

teşekkür ederim cnmmm ay bende ona bittim

bu arada katilim çorum_meleğe çok teşekkür ederim kutu kapıya geldi kargocu bana dioki ne kadar çok heycan yaptnz dio bir görseniz uçucaktımmm hepsi çok güzel geceliğimi çok beğendim
diğer şeylerde harikaaa hemen rujumu sürdüm biraz fotosunu eklicemmm çok teşekkür ederim canımmmmmmmmmmmm

yaa kızlar ben fotoları ekleyemiyorum
hafıza kartı sıkıştı bilgisayarın içine çıkaramıyorumda

Ben bugün kargoya verdim.Ama malesef benimki bukadar şık şeyler değil.Kıyafet olarak zevklerimizden emin olamadım ama sevdiği renk üzere aldım bişiler bakalım beğenecekmi:)

Ben bugün kargoya verdim.Ama malesef benimki bukadar şık şeyler değil.Kıyafet olarak zevklerimizden emin olamadım ama sevdiği renk üzere aldım bişiler bakalım beğenecekmi:)

tatlım önemli olan özen göstermen ve düzenli bir paket bence eminim beğencektir

canım süper olmuş ruj diğer hediyelerinide güle güle kullan hepsi çok güzel
çorum_meleğin kesesine bereket...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…