Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
Günaydın kızlar. güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle. :KK71:

günaydın kızlarrr... çok yoğunumm bilginize..haftasonu sizlerle birlikte olamayabilirim.özleyin beni dedikodumu yapmayınn.. hadi çok uzattım işim çok byyyy

slmm kızlarr biliyorum sık sık giremiyorumm ama hepiniziii yakındann tanıyomuş gibiyimmm

kurbanımm burdann sana sesleniyorumm gönderiyorum bugün hediyeniiii yadaaa hediyelerini :))) dememm daha mantıklıı pazrtesi elinde olurmuşş umarım begenirsinnn kuzumm yaa :KK69::KK69:

bu arada katilimmm benii unuttuu sanırımmm :KK9:

Son düzenleme:
offf tamam seninde kurbanın değilim o zaman kim:KK43:
bu arada derin özel msj atamyrm sana canım kutun doluymuş boşalt kutunu ya:KK53:

bu arada derin özel msj atamyrm sana canım kutun doluymuş boşalt kutunu ya:KK53:

berencim bende günlerdir benim kurbanım buraya hiç uğramıyor didiğime göre listeden benide çıkardın demektir.hediyesi gelenler gidenler falan derken arama aralığın epeyce bir daraldı demektir.ha gayret tatlım eminim yakında bulacaksın:KK16:

canımm benimkidee yokkk dahaa aslında kimlerinn hediyeleri gelmedi veya geldi bi listemi yapsa kii hımm ne dersiiniz sevgi duyy sesimi :KK52:

kızlarrrrr hediyelerim geldi yaa inanamıyorum çok süpriz olduuuuuuu akşama fotolar geliyor ay çok mtlym yaa darısı sizin başınıza:KK52:

kızlarrrrr hediyelerim geldi yaa inanamıyorum çok süpriz olduuuuuuu akşama fotolar geliyor ay çok mtlym yaa darısı sizin başınıza:KK52:

hadı gozun aydın beren:KK66: sonunda katılını buldun soyle bakım kımmıs senı bu kadar ugrastıran katil

X