Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
ooo esmer de gelmıs :KK66: hosgeldın nasılsın:KK71:
cici sen nasılsın :KK71:

saoll canım benim çalışıyorumm ne yapayımm sen nasılsın. bende gönderdim bugün pazartesi elinde olacakkk kurbanımınnn

bendee beren gibi katilimii aramaya çıktımm :KK1:

selam kızlarr hediyelerinizi çook beğendim çok çok özenilmiş ne kadar güzel:KK69:alan arkadaşlarımızın da kesesine bereket.

umutcum alınma bbeğim sen ufak bi karışıklık oldu canım tamam mı

saoll canım benim çalışıyorumm ne yapayımm sen nasılsın. bende gönderdim bugün pazartesi elinde olacakkk kurbanımınnn

bendee beren gibi katilimii aramaya çıktımm :KK1:

ıyıyım bende temızlık yemek derken gunu gecırıyorum :KK9:
sana kolay gelsın o zaman umarım sende katilini bulursun beren gıbı hafıyelık yap:KK60:

kızlar inanamadım hiç tahmin etmediğim biri çorum_melek miş ::KK70: ya benim aklımda dolu kişi vardı ama çorum_ melek hiç gelmedi aklıma kendi çok iyi sakladı tebrik ederim katilimi :KK52: resimleri 10 dk ya ekliyorum heycan doruktaaaaaaaaaa:KK52:

kızlar inanamadım hiç tahmin etmediğim biri çorum_melek miş ::KK70: ya benim aklımda dolu kişi vardı ama çorum_ melek hiç gelmedi aklıma kendi çok iyi sakladı tebrik ederim katilimi :KK52: resimleri 10 dk ya ekliyorum heycan doruktaaaaaaaaaa:KK52:

:KK1::KK1: ewet hadi eklede biran önce görelim bizde

çoook güzllerrrr
darısı başımızaa.. kurbanıma sesleniyimm pazartesi veya salı gönderiyorum
hafta içinde eline ulaşırr =):KK9::KK66:

,,
çoook güzllerrrr
darısı başımızaa.. kurbanıma sesleniyimm pazartesi veya salı gönderiyorum
hafta içinde eline ulaşırr =):KK9::KK66:

teşekkür ederim cnm:nazar:
güle güle kuullan canım.geceliğine bittimmm:KK69:

teşekkür ederim cnmmm:KK69: ay bende ona bittim:KK52:

bu arada katilim çorum_meleğe çok teşekkür ederim kutu kapıya geldi kargocu bana dioki ne kadar çok heycan yaptnz dio bir görseniz uçucaktımmm:KK52: hepsi çok güzel geceliğimi çok beğendim :KK51:
diğer şeylerde harikaaa hemen rujumu sürdüm biraz fotosunu eklicemmm çok teşekkür ederim canımmmmmmmmmmmm:KK69:

yaa kızlar ben fotoları ekleyemiyorum :KK59: :KK59:
hafıza kartı sıkıştı bilgisayarın içine çıkaramıyorumda :KK4: :KK4:

Ben bugün kargoya verdim.Ama malesef benimki bukadar şık şeyler değil.Kıyafet olarak zevklerimizden emin olamadım ama sevdiği renk üzere aldım bişiler bakalım beğenecekmi:)

Ben bugün kargoya verdim.Ama malesef benimki bukadar şık şeyler değil.Kıyafet olarak zevklerimizden emin olamadım ama sevdiği renk üzere aldım bişiler bakalım beğenecekmi:)

tatlım önemli olan özen göstermen ve düzenli bir paket bence eminim beğencektir:KK69:

canım süper olmuş ruj diğer hediyelerinide güle güle kullan hepsi çok güzel
çorum_meleğin kesesine bereket...

X