Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
mrb kızlar
oh ben hedıyemıde aldım hedıyemıde gonderdım
resımlerde paylasıldı benım aldıgım ve gonderdıgım olrak :)
rahatladım walla oh
darısı hedıyelerıne kavusmayanların basına :)
ayy bıda yapalım bıda yapalım cok guzel oluyoo :KK52:
aslııııııııııııı kocaman sorun var :KK1::KK1: yanlıs numara vermişim sanaaaaa. yeni hat aldım sen dahil tüm arkadaslarıma 2 haftadır bu numarayı veriyorum..yazık kimlerin bası ağrıdı acabaa :KK60::KK60: numaramın 911 kısmını 967 yapıp caldırırmısın beni teyit edeyim.doğru olsun bu sefer :KK42:

Umutcumm hediyen geldi cnmm çok tşk ederim kesene berekettt:KK70: resimleri çektim fakat akşam ekleyeceğim.. kablo yanımda yok çünkü 8 gibi görmüş olacaksınız bir problem çıkmazsaa:KK66::KK66:

Makyaj ürünleri:

Uploaded with ImageShack.us

Kırmızı çamaşırı:)

Kırmızı gecelik takımı:

Mor yüzüğü ve halka küpeleri...

Mor Şalı:

Özel IKEA'dan aldığım hediye paketli halini yetiştirebilirsem koyacağım yoksa kendisi koyar artık:)
ebruli sultan negüzel şeyler almışsın canım mor olan herşeye bayıldığım gibi şala ve yüzüğede bayıldım :KK1: ayrıca kırmızı gecelik süperrr :KK23: kim bu şanslı kurban çok merak ettim valla :KK1:

Hediyelerim geldi. Beren91 e çok tşk ediyorum fotoları yarın ekleyeceğim.
:KK69: :emir_bebek: İyi dilek dua ve hisleri için çok duygulandırdı beni canım benim.
herşey çok güzel kesene bereket.

gule gule kullan canim beren seninde kesene bereket
aa niye yarin yukluyorsun:44: fazla bekletme

ben tek tek herkesin son giriş tarihlerine baktım nekadar meraklıyım yaa :KK60::KK60: genelde herkes giriyor cnm ama bikaç kişi var girmeyen..Benim kurbanımda yok ortalarda ya bana çaktırmıyr yada sesimi bile duymuyor :KK1: :KK1:

bende profilimi gezenlere baktım :KK9: ama belli olmasın diye herkesin profiline bakanlar olmuş pek çakamadım :KK9::KK9:

X