Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
hediyelerini alanlar güle güle kullansın kızlar bende hediyelerimi tamamladım pazartesi gnderiyorum aslında dün gndermeyi düşünüyordum ama dısarı cıktık hava buzzzzz ben alıskın deilim soguga yuzum uyustu dondu konusamadım fln eldiven vardı elimde elim dondu :KK5: pazartesi soguk btmese bile eşimle gndercem kargoya

ay canım sen nerelısın :26:nasıl alışık olmuyorsun soguga
valla ben kat kat gıyınıyorum lahana mısalı:KK60::KK60::KK60:
benı goren hayırdır kutuptan mı gelıyorsun dıyor ama onlar donarken ben sıcacık oturuyorum:KK60::KK60::KK60:

benim kurbanım kusura bakmasın malum bilenler biliyo bikaç gündür dişçiyye gidip geliyorum haftasonu paketleyip pazartesi kesin göndericem kızçeme :KK16:

ama bana hediyemi almak kısmet olmuycak heralde kimseden ses yokk :KK43:

ay nolsun ya kurbanıma hedıyelerını yolladım dun için solemıstı gıremıcenı ama bugunde yok ortada katılım desen bı msj attı sonra sustu merak edıp arıyorum cvp vermıyo sesını bıle duyamadım kımdır bılmıyorum benı kımse takmıyo yaa:KK50::KK43:

canım takmaz olurmu belli etmiyordur.

merak etme en kısa zamanda seninde hediyelerin gelir.benimde kurbanım hiç gelmedi buraya anlamıyorum inanki ben :KK5:

kızlar deli olcam katilim sayesinde:KK60::KK60::KK60:ya ne soruyo ne arıyo valla hediye istemiyorum sadece bir mesaj ya ne olacakki :KK59::KK59::KK59: sesimi duysan katilim okadar söylüyorum ya valla çok kırıldım sana:KK14::KK14::KK14::KK14: bu mesajı gördüğünde msj çek:KK16::KK16::KK16:

benim de hediyelerim geldi arkadaşlaaaarr
nymphadory arkadaşım göndermiş çok beğendim hepsiniiii :KK66::KK66::KK66:
kesene bereket canım çok teşekkür ederimmmmmmm :97::97:
fazla foto çekemedim kusura bakmayın :KK43:
grnt011ei.jpg

grnt012xl.jpg

ben de inşallah birkaç güne kargomu yapıcam, çok yoğun olduğum için geciktim kurbanım senden özür diliyorum burdann :KK50:

güle güle kullan canım hediyelerini hepsi çok güzel hediye paketlerine bayıldım mor hastası olduğum için alan arkadaşın kesesine bereket..:81:

esmer_şekerim

hediyelerini güle güle kullan canım takı hastası ol duğum için takılarını ayrı bir beğendim çok şık ve zarif
serserinin kesisine bereket ve darısı benim başıma bu güzel duyguyu yaşamak için..:KK55:

bugün yazmıştım ama sitede problem varmış sanırım mesajım yook

bende bugün hediyelerine kavuşmuş olmanın mutluluğu ile yazıyorum tekrardan
sabahtan sevgili sahibem mesaj atmıştı
akşamüstü zil çaldı tabi koşa koşa kapıya kargocunun elinden hemencik kaptım kutuyu
içeri gelip hediyelerimi açmaya başladım :KK76:
önce kaya ile maya çıktı paketin içinden
sonra tüm hediye paketlerini tek tek açtım hepsi o kadar güzel ki
gerçekten çok mutlu oldum
sevgili nissan güzel notların ve hediyelerin için çok tşkr ederim :KK16:
çifte sevinç oldu hem doğum günüm için hemde yeni yıl için :KK69: :KK69:

ıyı gunlerde kullanman dıleğı ıle canım:KK71:
ınsallah beğenmıssındır:KK3::KK69:
tekrar doğumgunun kutlu olsun sevdıklerınle nıce senelere :KK9::KK9::KK9:

ben istanbuldayım kızlar valla mersinden geldim 1 sene oldu daha orda biz mont bile giymeyiz yani daha 28 kasımda geldim denize girdim gelmeden önce :KK53: öyle yani burası sguk olunca dun felc oldum resmen kalında giysem etkilemio bana :KK5:

ben istanbuldayım kızlar valla mersinden geldim 1 sene oldu daha orda biz mont bile giymeyiz yani daha 28 kasımda geldim denize girdim gelmeden önce :KK53: öyle yani burası sguk olunca dun felc oldum resmen kalında giysem etkilemio bana :KK5:

ay canım bende senı ege akdenız taraflarında sanıp orasının cok soguk olduğunu sandım:44:
bende ıstanbuldayım burada genelde kuru soguklar var tabı mersınle karsılastırırsan burası kutup sayılır:KK60::KK60::KK60:
1 senedır burdayım derken iş mi? :kk77:
özel sebeplerden mı tasındın ıstanbula?

öncelikle lacrimacımm çok sevindim beğenmene inşallah güzel günlerde kullanırsın :KK69:

sonrasında guns_n_roses80, elfcn, esmer_sekerim, umutdeniz, nissan,fulya1234 sizlerede çok saolun kızlar daha iyileri sizlere inşallah :KK71: unuttuğum yoktur inşallah :26:B]

benim katilim bana kim olduğunu söyledi ama kendileri neden yok yha görünmüyor hiç cöö diyip gitti:KK47::KK47:

ohh hediyelerimi kurbanıma iletince bi rahatlık geldi şimdi katilimi öğrenme çabalarına gireyim :KK9:

X