Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .

ay canım sen nerelısın :26:nasıl alışık olmuyorsun soguga
valla ben kat kat gıyınıyorum lahana mısalı
benı goren hayırdır kutuptan mı gelıyorsun dıyor ama onlar donarken ben sıcacık oturuyorum

benim kurbanım kusura bakmasın malum bilenler biliyo bikaç gündür dişçiyye gidip geliyorum haftasonu paketleyip pazartesi kesin göndericem kızçeme

ama bana hediyemi almak kısmet olmuycak heralde kimseden ses yokk

canım takmaz olurmu belli etmiyordur.

merak etme en kısa zamanda seninde hediyelerin gelir.benimde kurbanım hiç gelmedi buraya anlamıyorum inanki ben

kızlar deli olcam katilim sayesindeya ne soruyo ne arıyo valla hediye istemiyorum sadece bir mesaj ya ne olacakki sesimi duysan katilim okadar söylüyorum ya valla çok kırıldım sana bu mesajı gördüğünde msj çek

güle güle kullan canım hediyelerini hepsi çok güzel hediye paketlerine bayıldım mor hastası olduğum için alan arkadaşın kesesine bereket..:81:

esmer_şekerim

hediyelerini güle güle kullan canım takı hastası ol duğum için takılarını ayrı bir beğendim çok şık ve zarif
serserinin kesisine bereket ve darısı benim başıma bu güzel duyguyu yaşamak için..

ıyı gunlerde kullanman dıleğı ıle canım
ınsallah beğenmıssındır
tekrar doğumgunun kutlu olsun sevdıklerınle nıce senelere

ben istanbuldayım kızlar valla mersinden geldim 1 sene oldu daha orda biz mont bile giymeyiz yani daha 28 kasımda geldim denize girdim gelmeden önce öyle yani burası sguk olunca dun felc oldum resmen kalında giysem etkilemio bana

ay canım bende senı ege akdenız taraflarında sanıp orasının cok soguk olduğunu sandım:44:
bende ıstanbuldayım burada genelde kuru soguklar var tabı mersınle karsılastırırsan burası kutup sayılır
1 senedır burdayım derken iş mi?
özel sebeplerden mı tasındın ıstanbula?

öncelikle lacrimacımm çok sevindim beğenmene inşallah güzel günlerde kullanırsın

sonrasında guns_n_roses80, elfcn, esmer_sekerim, umutdeniz, nissan,fulya1234 sizlerede çok saolun kızlar daha iyileri sizlere inşallah unuttuğum yoktur inşallah :26:B]

benim katilim bana kim olduğunu söyledi ama kendileri neden yok yha görünmüyor hiç cöö diyip gitti

ohh hediyelerimi kurbanıma iletince bi rahatlık geldi şimdi katilimi öğrenme çabalarına gireyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…