Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
günaydın canım...
çok geçmiş olsun ya neyi var :44::2:

sağol cnmmm. akşam hapşurdu falan ama dikkate almadım hani normal bişi sandım ay sabah bi kalktık çocuk salya sümük gece uyumadı :KK14::KK14:allahım hep ben hastalanıyım o hastalanmasın dayanamıyoumki onaa:KK43::KK43:

benim kurbanım burda bas bas bağırmış ben kime çıktım diye :KK9:
boşuna bağrınma söylemiycem :63:
hediyeni aldıktan sonra görüşürüz nasıl olsa gerçi benden 2 yaş küçüksün ama olsun :KK6:

yoksa benmiyim nan :KK1:

sağol cnmmm. akşam hapşurdu falan ama dikkate almadım hani normal bişi sandım ay sabah bi kalktık çocuk salya sümük gece uyumadı :KK14::KK14:allahım hep ben hastalanıyım o hastalanmasın dayanamıyoumki onaa:KK43::KK43:

çok geçmiş olsun canım yaa ayy bu havalar fena bozdu valla :KK50: bugün doktora götür bence canım

geçmiş olsun canım bu ara büyük küçük herkes hasta valla kaç yaşındaki oğluşun :emir_bebek:

slm kızlar nasılsınız ya ben kurbanıma 2 şey daha alacam kıyafet bakalım ama çok kar vardı çıkamadım çarşamba veya salı gönderirim benim katilden hiç ses yok unuttu galiba beni:KK1:

sessiz kurbanım hediyelerini bugun tamamlıyorum:)
ne zaman gönderelim? süresi var mı kızlar...

gunaydin kizlar:KK34: isyerinde klima olmasina ragmen donuyorum yahu.valla benim kurban bi aralar geliyordu simdi ses seda yok :KK5:
sevocan ay cok gecmis olsun arkadasim insallah oglun cabuk iyilesir

heyoooooooooo hediyem geldiiiiiiiii:KK9::KK9::KK9::KK9:
ay ne kadan mutlu oldummm anlatamam amonracım yollamış bana o kadar çok şey almışki şimdi foto ekleyemiyorum işyerindeyimm akşam mutlaka ekliyeceğim resimleri arkidişlerimmm

heyoooooooooo hediyem geldiiiiiiiii:KK9::KK9::KK9::KK9:
ay ne kadan mutlu oldummm anlatamam amonracım yollamış bana o kadar çok şey almışki şimdi foto ekleyemiyorum işyerindeyimm akşam mutlaka ekliyeceğim resimleri arkidişlerimmm

:KK9::KK9: ay ne guzel aksam fazla bekletme bizi sevgiiiiiiiiiiiii

Nissann cnm sağolll.. sevgicimm gözün aydın darısı başımıza...bende bugün paketimi elden çıkarıyorum inşallah beğenir arkdaşımmm

X