Göz Makyajı Haydi kızlar EYELİNER'lı gözlerimizin fotoğraflarını burada paylaşlım/yorumlayalım :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Bayan_Tatlimm

-.-
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2012
149
16
İlk olarak ben başlıyorum :) birbirimizi yorumlayıp, birbirimize öneriler de verebiliriz hadiyin bakalımmm :)

Kaşlarım çok seyrek ya :|

Son düzenleme:
canım bana böyle düz eyeliner hiç gitmiyo aradım taradım ama eyeliner lı bu fotom var yalnızca zaten tümden eyeliner bana gitmiyo gözlerim iri olduğu için yarım çekiyorum ben :) bu abartı makyaj biraz benim için bu kadar yapmıyorum normalde ve kirpiklerim bu fotografta çok kötü çıkmış normalde gerçekten daha güzel :)

Gayet güzel bence :) Zaten önemli olan göz şeklimize göre yapmamız ama hepimiz bunu beceremiyoruz aslında :) sen becermişsin tebrikleer :)

İstediğiniz gibi çekin beybiler

İşte göz şekline göre eyeliner :))) teşekkür ederiiizz

silmeseydim koyardım ya tüh sildim ama

Olsun bi daha yaptığında bizi unutma çek

kızlar yaa bnde eyeliner kullanmayı çok istiyorm ama gözkapaklarım şiş ve inik olduğu için sürdüğmde bulaşıyo hemen yada görünmüyo hiç

Tam olarak anlamadım nasıl olduğunu :S bi fotoğraf çek koy biz ona göre yorumlayalım öneride bulunalım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…