Göz Makyajı Haydi kızlar EYELİNER'lı gözlerimizin fotoğraflarını burada paylaşlım/yorumlayalım :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Benimkilere bakabilirsin eyeliner i kullanamiyorum goren herkez eyeliner saniyor ama kalem kullaniyorum ustasi oldum sayilir goz makyajinda :)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bude benim seklim tabi ozel günlere :)

Eklentiler

• $1403740261949.jpg
    17,8 KB · Görüntüleme: 278
  • $1403740277677.jpg
    7,1 KB · Görüntüleme: 276
  • $1403740289392.jpg
    6,1 KB · Görüntüleme: 270
İlk olarak ben başlıyorum :) birbirimizi yorumlayıp, birbirimize öneriler de verebiliriz hadiyin bakalımmm :)

Eki Görüntüle 760614

Kaşlarım çok seyrek ya :|

Benimde göz yapım biraz benziyor. Eye liner çekmeyi çok istiyorum bende ama göz kapaklarım düşük olduğu için yakışmadığını düşünüyorum sağ gözüme rahat ve güzel çekebiliyorum ama sol göz kapağım daha düşük olduğu için onu çekemiyorum birde prüzsüz çekebilenler varya onlar çok hoşuma gidiyor. Bende loreal den bunu kullanıyorumm

Kalem kullandim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1405284867268.jpg
    32,6 KB · Görüntüleme: 266
ya bende böyle yapmak istyorum ama beceremiyorum neresinden başlıycam onu bilmiyorum birde bakıyorum ki yine baştan sona çekmişim

Zaten sürerkende hep tam mı sürsem diye düşünüyor insan ama yarım da güzel görünüyor :) Canım ben ilk kuyruk için bi çizgi cekiyorum :) sonra da hani göz burun kökünden baslıyor yükseliyor sonra düşüyor ya yuvarlak şekilde o düşmeye başladığı yerden devam ediyorum cekmeye. anlatımım iyi olmadı ama idare et :)

anladım sanırım birazcık ya şu kızın eyelinerına hastayım ben

altada çekince beceremiyorum uç kısmı yapmayı şekil a bknız

Eklentiler

• image.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 401
  • image.jpg
    81,9 KB · Görüntüleme: 380
ayy cidden cok güzel bu kız sanki suna benziyor gerci eyelinerı tam cekmiş ama cok güzel :) . yüz kere izlemişimdir bu kızın eyeliner videosunu :)

Eki Görüntüle 1204753

Bu cidden çok güzelmiş. Kalın gidiyor biranda incelmiyor. Bu konuda foto paylaşanlarda genelde ince çekip kuyruk kısmını hepten inceltmiş. Fazla amatör görünüyor öyle olunca. Bu konuda tam yetenekli olmayanlar inceden uzak dursun diplinerı tercih etsin bence dipliner her zaman kurtarıcı olmuştur..

Kaşlarını ösym'nin bedavaya dağıttığı kalemler var onunla üzerinden geçersen hem o boşlukları koyulaştırmadan pratik bir şekilde kaş sahibi olmuş olacaksın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…