Göz Makyajı Haydi kızlar EYELİNER'lı gözlerimizin fotoğraflarını burada paylaşlım/yorumlayalım :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Ben de çekemiyorum.. hele tam tüm göz kapagina hiç çekemiyorum. Yanlardan kuyruk gibi bişey yapıyorum boyle ona eyeliner çekmek denirse... bunun kolay bir yolu yok mu yahu...

Eklentiler

• CYMERA_20150801_050619.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 387
Ya kızlar bunu gördüm dolanırken çok hoşuma gitti ama fiyatı 40 lira çok saçma o kadar para vermek. Bi şekilde evde kendi imkanlarımızla yapamaz mıyız bu aletten ?

Eklentiler

• AoJ0xTFZ8J7VExCfndJ90VVSB275r68weXrhJQcm9Aid.jpg
    153,8 KB · Görüntüleme: 289
Ya kızlar bunu gördüm dolanırken çok hoşuma gitti ama fiyatı 40 lira çok saçma o kadar para vermek. Bi şekilde evde kendi imkanlarımızla yapamaz mıyız bu aletten ?

40 tl gereksiz bir kagit parcasi belki benim goz yapim fazla iri veya o kagida gore kucuk bunun ise yarayacagina nasil emin olablrmki... Madem boyle bir seye ihtiyac duyuyorsun ayni sekilde yapabilirsin goz sekline gore bence. O jelatin gibi seylerden bulmak.zor olmasa gerek birde cd kalemi al ciz goz sekline gore kes zor diil

O zaman bunlar da benden olsun
bence çekemiyorum deyip bırakmak yerine her gün deneseniz aslında bir süre sonra çok güzel eyeliner çektiğinizin farkına varacaksınız. Nacizane önerim budur.

eyeliner sürmeyi beceremeyenler için eyeliner sürme aparatı var oldukça hesaplı araştırabilisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…