Haydi Ankara 10 Ekim'de buluşuyoruz, yeter artık baya özledik birbirimizi...

günaydın esmerim benim böyle yetenegim yokya sevdiklerim kızmaz diye böyle alıntı çalıntı yapıyorum ama ögrenecem görün bak neme lazım bide telif hakkı falan ugraşmayım demi maşallah heryere yetiyon anam bune enerji sabah sabah takipte edemiyom nere baksam ordasın kaçparça bu esmer bilen banada anlatsın:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

kızlar cok isterim ama benım 3 tane bebem var onlarla nasıl geleyim bırakacak kımsemde yok senağlama

ablaların en güzeli dogum günün kutlu olsun seni seviyoruz sağlıklı uzun ömür diliyorum ALLAHdan çok öpüyorummmmmmmmmmmmmmmkaydirigubbakcemile5

ablaların en güzeli dogum günün kutlu olsun seni seviyoruz sağlıklı uzun ömür diliyorum ALLAHdan çok öpüyorummmmmmmmmmmmmmmkaydirigubbakcemile5

çok sağol canımopuyorumnanaktandileklerin gerçek duaların kabul olsun,10 ekim de görüşmek üzere özlemleŞenizŞenizŞeniz:dance:a.s.

Yeni gördüm konuyu.. demek ank. buluşuyor..
Ben pazar günü gelicem.. cumartesi çalışıyorum
Bi gelemedim yaw.. pazar müsaitim ama bu seferde cumartesiymiş buluşma
Gecende tatildeydim.. bundada vardır bir hayır....
Size iyi eğlenceler... iyi kaynaşmalar.. fotoları bekliyik
. opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

oyyyyyyyyyyyyyyy
buluşmay az kaldıııı
heycan varmi yeni arkadaşlar varmıııııııı

tamam şimdi gün konusu anlaşıldı inşallah bu sefer ben de katılıcam bir arkadaş heycan varmı diye sormuşya evet vaaaaaar etimesguttan nasıl gelebilirim bilen varsa yol göstersin lütfen

Daha yakın bir yer olsa ya ben sincandayım tee....

bu kahve resimlerini bana gösterdiniz ya mutlaka gelmem lazım çoook özendim
kahveyi çok severim ama yalnız hiç içemem kısmetse hep beraber içiçez kısacası
kahve bahane deyip cumartesi ordayım inşallah

tamam şimdi gün konusu anlaşıldı inşallah bu sefer ben de katılıcam bir arkadaş heycan varmı diye sormuşya evet vaaaaaar etimesguttan nasıl gelebilirim bilen varsa yol göstersin lütfen

Daha yakın bir yer olsa ya ben sincandayım tee....

Kızlar ikinizde sonuçta Kızılay a gelmek zorundasınız.yerimsenibenKızılay danda metro ya gelmeniz çok kolay.Çünkü bildiğim kadarıyla Kızılay duraklarınız metroya çok yakın.a.sOrdanda Ankaraya binmek kalıyor yalnızca a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…