Ankara buluşmalarına başlasın artık değil mi şekerparelerim?

ertesi günü pikniğe gideceğim gelebilirsem gelirim malum hazırlık yapmam lazım

:lepi:
bu ne hız ya yatişemeiyorum sizeeeeeeee:lepi:
laelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülüa.s.a.s.a.s.a.s.

offf yaaa cumartesi dr um duymasın o gün az hasta alayım da ben de erkenden kaçıp geleyim ben de özledim sizleri hepinizi çok çok öpüyorum canlarım.

ilk toplantı benim düğünde degilmi caymayın hepinizi bekliyorum yer elegant koktey salonu küçükesat 26 eylül pazar günü saat 7de bol bol oynarız daha sonra 2 ekimde gene buluşuruz bu kadar ayrılık yeter bazıları sık sık görüşdü ama biz görüşemedik hasret çeken biz olduk öpüldünüz

BEKLİYORUM HEPİNİZİ DÜĞÜNÜMÜZE

Hayirli ugurlu olsun..mutlu olur,bir yastikta kocarlar insallah..
Canim dugun icin sizin ucagi gönderecektin ne oldu? hava sartlarindanmi gönderemedin? canin sagolsun..gönlum sizlerle..hepinizi özledim..öpuyorum..

canlarım düğünümüzü şenlendirdiğiniz için hepinize teşekkür ederim bol bol göbecik attınız yer gök sallandı hepinizi seviyorum nazar değmemişdir inşallah gözler üzerinizdeydi bide pullandınız pırıl pırıldınız çok güzel bir gece yaşadık sayenizde tekrar teşşekkür ederim

canlarım düğünümüzü şenlendirdiğiniz için hepinize teşekkür ederim bol bol göbecik attınız yer gök sallandı hepinizi seviyorum nazar değmemişdir inşallah gözler üzerinizdeydi bide pullandınız pırıl pırıldınız çok güzel bir gece yaşadık sayenizde tekrar teşşekkür ederim

biz sana teşekkür ederiz canım bizi davet edip mutlu gününüze ortak ettigin için..evet allandık pullandık vede salladı ortalıgı kendi
adıma konuşuyum bende birazcık bacak agrısı var başka bişeycik yok
bakan gözler güzel bakmışlarki nazarlara gelmedik.....uzun süredir okadar oynamamıştım....rabbim mutlu etsin ömürboyu bir yastıkta kocatsın....darısı bekarlara olsun....sen yorgunlugu atabildinmi
misafirler gitmemiştir daha ama olsun tatlı yorgunluk allah gönül yorgunlugu vermesin....öpüyorummmmm...görüşmek üzere...

ilk toplantı benim düğünde degilmi caymayın hepinizi bekliyorum yer elegant koktey salonu küçükesat 26 eylül pazar günü saat 7de bol bol oynarız daha sonra 2 ekimde gene buluşuruz bu kadar ayrılık yeter bazıları sık sık görüşdü ama biz görüşemedik hasret çeken biz olduk öpüldünüz

BEKLİYORUM HEPİNİZİ DÜĞÜNÜMÜZE

canım benim MUTLULUKLAR DİLİYORUM,EVLERİNDEN HUZUR MUTLULUK NEŞE EKSİK OLMASIN,HERŞEY GÖNÜLLERİNCE OLSUN!opuyorumnanaktana.s.a.s.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Ah guzellerim sizler böyle bensiz bulusunda catlatin beni:KK43:(( kimsede özlememis beni belli ama ben sizleri özledim..bazi sebeblerden dolayi bu yaz sizlerle görusemedim ama insallah önumuzdeki yaza kimbilir bakarsiniz kisa. Saka bir tarafa size bol eylenceli sohbetler diliyorum..benim icinde yiyip icmeyi unutmayin..

canım benim seninle görüşemedik çok üzüldüm,seneye geldiğinde bizim eve gel hemen olur mu?kocaman öpüyorum.sağlık huzur mutluluk sevgi seninle olsunnnnnnnnnna.s.:nazar::nazar:

Ablacık..hayırlı olsun.Mutluluklar.Ömür boyu olsun inşallah opuyorumnanaktan

buna koskoca ankaradan hiçmi katılan olmucak kimselerde ses seda yokkkkkkkkk 1gün kaldı ayolllllllllllllll....

piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiişşşşşşştttttt kız tombiiişşş noriyon bu saatte bacım??? de haydi git veysel emmimin yanı başınaaaaaa:lepi::lepi:

BEN BULUŞMAYA GİDİYORUM HADİN GARİ SİZDE GELİN, BEKLİYORUM ŞEKERLERa.s.a.s.a.s.a.s.

yakınlarda bir buluşma daha ayarlarsanız ve benim haberim olursa aranıza katılmak isterim arkadaşlar. görüşmek üzere.

Kızlar yeni bir buluşma olacaksa ben de katılmak isteri. Bu arada A.AYRANCI da oturan var mı? İstanbul' dan yeni taşındım arkadaş arıyorum...:KK59::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

X