Haydi ankara 7 mart'ta buluşalım, kadınla günümüzü kutlayalım:)

canıım kalimerammm inşallah geleceğim...ama saat kaçtakiii beyleri de çağırıyorsuun ama kadınlar günü ktlanacak erkeklerin ne işi var bilmiyorumkismile

kıslar nasılsınız fıstıklar
bende sizi telefonla arayacığımmm öptüm hepinizii

GÜNAYDIIIIIIIINNNNNopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5
HAYIRLI SABAHLAR CANLARIM BENİİM opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

inşallah olmaz gelirlerde dolu dolu kutlarız günümüzü bide cimbom liderya sizinkiler gergindir şimdi çokta gitmeyelim üstlerine demi ama
HE VALLA TOMBİŞİM olumunekankayizsmileAYNEN ÖLE KIS:roflol:
BOŞ VER HEM BU KADINLAR GÜNÜ ERKEKLER GÜNÜ DEĞİLYA DEMİİİİİ:lepi:alkisalkisalkisalkisalkisalkis

buluşmaya bir terslik olmazsa zeytuni06 (sari gaci)ile geleceğiz,iyi geceleropuyorumnanaktanŞeniza.s.:nazar::nazar:
EKLEDİM ABLAM MERAK ETME SENkaydirigubbakcemile5 GELSİNDE MORALI DÜZELSİN GÜZEL GACİNİN:1no2:

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt valla ben sevdim bu buluşma işini tşkler mıktarım seni çok seviyorum
YOK YAAAAAA GERÇEKTENMİİİİİİİİİİ:asigim::1hug:
MIKTARDA SENİ ÇOK SEVİİİİİİİolumunekankayizsmilekaydirigubbakcemile5

aaah mıhtarım ikna kabiliyetimi kaybettim herhal ki adam fener diyo başka bişey demiyor,
yani bizden umut bişinekleme ama sen becerebilirsin gibi geliyor ednan bülenti kandırsın maç da varmış aha o gün çooook zor işin
VALLA AL BENDEDNDE OKADAR:roflol::roflol: ONLAR BİZİM GİBİ HATUNU BULMUŞLARDA BUNUYOLARolumunekankayizsmile
BİZİ ÖPSÜNLERDE BAŞLARINA KOYSUNLAR:1rolleyes:
YANİİİİİİİ BİZDEDE HİÇ ÜMİT YOK APLAM, HEM BU BİZİM GÜNÜMÜZ BOŞ VEEEERRRalkisalkisalkis
BAŞKA ZAMAN İNŞALLAHa.s

canıım kalimerammm inşallah geleceğim...ama saat kaçtakiii beyleri de çağırıyorsuun ama kadınlar günü ktlanacak erkeklerin ne işi var bilmiyorumkismile
YOK YOK SEN MERAK ETME BEYLER GELMEYECEK CANIM ,
AKŞAM BEYLERDE KATILIRMI ACABA DİYE ŞEEETTİYDİKDE ONDAN YANİİ,
AMA LANET FENERİN MAZÇI VARKEN BENİMKİNİ ÖLDÜRSEN EVDEN ÇIKARAMAZSIN,
HEM SENİNDE DEİĞİN GİBİ BU BİZİM GÜNÜMÜZ ONLARIN NE İŞİ VARKİİİİkaydirigubbakcemile5

YİEN AYNI SAATTE CANIM 13:00 17:00 ARASI CANIMa.s

kıslar nasılsınız fıstıklar
bende sizi telefonla arayacığımmm öptüm hepinizii
AY GELEMİYORMUSUUUUNNN:çok üzgünüm: BEN GELİRSİN BELKİM DİYE ÜMİTLENMİŞTİİİİİMMM:çok üzgünüm:

Buluşmada inşallah aranızda olacağım
Söz vermek istemiyorum..her ihtimale karşı
Görüşmek dileğiyle..a.s.a.s.a.s.

hadi kalkıyooooooooooooo arkayı 4 leyelim nam;bernuş;eylül:ahsen hadiinnnn gariiiii bisssss sisi çok ama pekçokkk ösledikkkk.

anaa gene mi buluşma,nakaaa güzell.
akşam koçişle bi konuşiimm ok drse bende oradyım,canlarımda geliyormuş,tanışma fırsatım olur.
ama koçişler gelmesin ne işleri var onların.kadın kadına kutlamak daha mantıklı.
koçişlerle akşama kutlarızsempatiksalakcinni:jeyyar:

hanımlaaaaar tabiki beylerin ne işi var kimse bu yüzden gelmemeslik etmesin lütfen olsa idi ki olmuyor akşam için konuştuk ama beyler maç izlemeyi tercih ettiler hepinizi nam eylül dağ çiçeği bekliyoruz

newclipimage002vy9.jpg

GÜNAYDIIIIIIN HAYIRLI CUMALAR CÜMLETEN:Saruboceq:

Buluşmada inşallah aranızda olacağım
Söz vermek istemiyorum..her ihtimale karşı
Görüşmek dileğiyle..a.s.a.s.a.s.
OOOOLEEEYY ÇOK SEVıNDıM CANIM BENıııııMopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5
LÜTFEN BıR MANıN ÇIKMASIN LÜTFEN, ÖZLEDıK VALLA :1hug:a.s.

hadi kalkıyooooooooooooo arkayı 4 leyelim nam;bernuş;eylül:ahsen hadiinnnn gariiiii bisssss sisi çok ama pekçokkk ösledikkkk.
EVEEETTTT TONTONUMUN ÇAĞRISINA LÜTFEN KULAK VERıNopuyorumnanaktan
BıZ SıZLERı ÇOOOOK ÖZLEDıK HADı GELıN GARııı:asigim::1hug:a.s.:enbuyukkk:

anaa gene mi buluşma,nakaaa güzell.
akşam koçişle bi konuşiimm ok drse bende oradyım,canlarımda geliyormuş,tanışma fırsatım olur.
ama koçişler gelmesin ne işleri var onların.kadın kadına kutlamak daha mantıklı.
koçişlerle akşama kutlarızsempatiksalakcinni:jeyyar:
HADı KAYFEM GÖSTER HÜNERıNı,
KULLAN BıTıN ıKNA KABıLıYETıNıııopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmile ENÜŞTEME KADINLAR GÜNÜ OLDUĞUNU HATIRLATkaydirigubbakcemile5

hanımlaaaaar tabiki beylerin ne işi var kimse bu yüzden gelmemeslik etmesin lütfen olsa idi ki olmuyor
akşam için konuştuk ama beyler maç izlemeyi tercih ettiler hepinizi nam eylül dağ çiçeği bekliyoruz
EN BÜYÜK KADINLAR BAŞKA BÜYÜK YOK:enbuyukkk: EN BÜYÜK KADINLAR BAŞKA BÜYÜK YOK:enbuyukkk:
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

BULUŞMAYA BİR GÜNDEN AZ KALDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

ah bu şarkıların gözü kor olsunnÇok üzgünüm çoook
gelmeyi çok isterim ama başıma olmadık kılçık bellası iş actı
aslında eşimde ankaraya geliyor yarın ne kadar ii olurdu ama ben gelmiyorum canlarımm:)olumunekankayizsmile

aslında eşimde ankaraya geliyor yarın ne kadar ii olurdu ama ben gelmiyorum canlarımm:)olumunekankayizsmile

bence eşin sana sürpriz yapacak getireceka.sa.s.:nazar::nazar::sm_cool::sm_cool::dance::teytey:

GÜNAYDIIIIIIIIIN opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5
HAYIRLI SABAHLAR OLSUN HERKEZEopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmile

BEN BU GÜNKÜ BULUŞMA İÇİN SABAH SABAH ERKENDEN KALTIM KISLARkaydirigubbakcemile5
YANİ KARGALAR BOTUNU GİYMEDEN KALKTIIIM, ÇAYIM HAZIR, KAHVALTIM HAZIR,
EMME BİZİMKİLERİN KALKMASINI BEKLİYORUM :sm_confused: BABA KIZ HALA UYUYORLAR:sm_confused:
BİR AN ÖNCE KALKSALARDA BENDE YAVAŞ YAVAŞ HAZIRLANIP ÇIKSAM DİYORUM:dance::teytey::sm_cool:
NEYSE ECCÜK DAHA BEKLİYİMDE BEN KALDIRAYIM BARİİa.s:1rolleyes:

ESMERİM HAYIRDIR KIS :sm_confused: NE KILÇIĞI:uhm:
HAMSİ YEDİNDE BOĞAZINA KILÇIKMI KAÇTI NOOLDU ŞEKERİM:sm_confused::uhm:
BAK MERAK ETTİM ŞİMDİİİİİİİbenneyaptımkibenneyaptımki

bence eşin sana sürpriz yapacak getireceka.sa.s.:nazar::nazar::sm_cool::sm_cool::dance::teytey:
VALLA ABLACIĞIM BENCEDE SÜRPRİZ OLABÜLÜR GİBİ GELİY alkisalkisalkis:1rolleyes:

HADİİİİİİİİİİİ BEN ÇOK ÖZLEDİM SİZİİİİİİİİ:asigim::1hug:a.s.:enbuyukkk:

hadi esmer güzelim sürprizi bekliyoruz eşinden ,görüşmek üzre bende opuyorumnanaktanŞeniz:sm_cool::dance::teytey::içelim:a.s.

hadi esmer güzelim sürprizi bekliyoruz eşinden ,görüşmek üzre bende opuyorumnanaktanŞeniz:sm_cool::dance::teytey::içelim:a.s.

inanki çok istedi beni getirmeyi behcet beysempatiksalakcinni

orda kalıyor bügün eşimboshayallersmile
ama ben boğazım şiş dedim yiyemiyorum içemiyorum gitmem ama sonra çok üzüldüm keşke gelseydim sizlerle çok kalırdım ben yaaa çok çok üzgünüm bneee:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

GÜNAYDIIIIIIIIIN opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5
HAYIRLI SABAHLAR OLSUN HERKEZEopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmile

BEN BU GÜNKÜ BULUŞMA İÇİN SABAH SABAH ERKENDEN KALTIM KISLARkaydirigubbakcemile5
YANİ KARGALAR BOTUNU GİYMEDEN KALKTIIIM, ÇAYIM HAZIR, KAHVALTIM HAZIR,
EMME BİZİMKİLERİN KALKMASINI BEKLİYORUM :sm_confused: BABA KIZ HALA UYUYORLAR:sm_confused:
BİR AN ÖNCE KALKSALARDA BENDE YAVAŞ YAVAŞ HAZIRLANIP ÇIKSAM DİYORUM:dance::teytey::sm_cool:
NEYSE ECCÜK DAHA BEKLİYİMDE BEN KALDIRAYIM BARİİa.s:1rolleyes:

ESMERİM HAYIRDIR KIS :sm_confused: NE KILÇIĞI:uhm:
HAMSİ YEDİNDE BOĞAZINA KILÇIKMI KAÇTI NOOLDU ŞEKERİM:sm_confused::uhm:
BAK MERAK ETTİM ŞİMDİİİİİİİbenneyaptımkibenneyaptımki

VALLA ABLACIĞIM BENCEDE SÜRPRİZ OLABÜLÜR GİBİ GELİY alkisalkisalkis:1rolleyes:

HADİİİİİİİİİİİ BEN ÇOK ÖZLEDİM SİZİİİİİİİİ:asigim::1hug:a.s.:enbuyukkk:

ne hamsisiiiisempatiksalakcinni
sazan sazanaklinialirimsmile
etti beniiiohaoldumsmile
kazan miseliiii:sinifsinif:
kılcıkkk battiii yedi bitirdii beniii ayyy ağrım var konuşmuyorum :nazar::nazar:
sizi dellulerrr
:enbuyukkk:dunya a.s.kadınlar gününz kutlua.s. olsunnnnn:enbuyukkk:

ahhhhhhhhhhhh yaaaaaaaaaaaaa ben unuttuummm offfff gelcektim...:bbo:
kıusura bakma ablacım :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

gelmedin esmerim bugün çok daha farklı bir gün yaşadık çok güzeldi pastamızıda kesdik yedik offfffffffffff offfffffffffffffff ne gündü ama resimleri görünce anlarsın nurşen abla çaldı biz oynadık yeni yerimize bir bak çok güzel bu arada sanada geçmiş olsun olumunekankayizsmile :1hug:

Valla sabırsızlıkla bekleyenlerdenim Ankara yine gümbür gümbür bir gün geçirdi ne güzel olumunekankayizsmile

X