Haydi Ankara 10 Ekim'de buluşuyoruz, yeter artık baya özledik birbirimizi...

hadi ilk merhaba benden olsun evet arkadaşlar buluştuk tanıştık kaynaştık daha neler yapmadıkki pastalar kestik mumlar üfledik bukadar tiyo yeter gerisi resimlerde şahsım adına ben çokkkkkkkkkkkkkk mutlu oldum eylülü yamisini serseriyi öznuru üye olmayan hanımı nich biliyom ama demicem sırrrrrr yeni tanıdım 2 kızımız daha vardı ama isimlerini unuttum yaşlılık nedersin herbiri birbirinden mükemmel insanlar zaten mıhdarı melek ablamı girdabımı dememe gerek yok güzel geçti ama keşke nam bernuş dilek52 umut balım sizlerde olsaydınız inşallah bidahaki sefere aramıza sesiyle teşrif eden esmerimi unuturmuyum ceviz festivalini bize tercih etti yaramaz işte nolcak fazla lafa gerek yok tek kelimeyle harikaydı hepinizi kocaman öpüyorum iyi geceler

:nazar:
hadi merakla resimlerinizi bekliyoruz
gezdiniz muhabbet etdiniz yoruldunuz
şimdi dinleniyosunuzdur.
bizde evde merakla sizi bekliyoruz.
hadin ama resimleri gösterin
gelmedik diye niye bekletiyonuz bizi
şekerlerkaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan
yok öyle bekliceniz biraz yüzgörümlügü isteriz:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

rosencim çok güzel birgündü yine nurşen ablanında doğum günüydü .çok neşeli geçti aramızda olsaydın çokdaha iyi olurdu resimlere bakarsın artık çok öptüm seni kendine iyi bak

Kızlar supersiniz sisleri seviyom. opuyorumnanaktan cookkkkkkk gösel birgündü benim icin..alkisalkisalkis. gelen arkadaşlarıma tesekkür ederim .hihoyyyt hihoyyytgelmiyenler zaten pişman olmuşlardır onlara bisey demeye gerek yok kii...hepinizi öpüyorum eylül aşkım resimler hemen kirizim tuttu. bidenemŞeniz

kandırıkcı sen bizi hep kandırıyon gelsen neolur sankim havalarda güzel sonrada kar kış dersin kemalsunalın flmi gibi salı sallandı çarşamba çarşafa dolandı perşembe perişanlık bölecede uzarrrrrrrrrrrrrrrrr gider bahaneler :eek::eek::eek:
:bbo:ne salısı bügün çarşaf dolaştı tömbişimmm:bbo:
:bbo:eek:y öldüm bittim bügün işden bi eve geldim hazırlanyordum nahide ablam nurşen ablam konuşyordumki onlarla canlı canlı naniknaniknaniknaniknaniknanik
bide ne bakım köy halkııııııı benim eltilerimde cevize şenliğine gelmişler yeni gelinde var evden haydi koş yemek yapmayaaa ya bişeyin tatdını almadım keşke oraya gelseydimmmm:nazar::nazar::nazar:

[
hadi ilk merhaba benden olsun evet arkadaşlar buluştuk tanıştık kaynaştık daha neler yapmadıkki pastalar kestik mumlar üfledik bukadar tiyo yeter gerisi resimlerde şahsım adına ben çokkkkkkkkkkkkkk mutlu oldum eylülü yamisini serseriyi öznuru üye olmayan hanımı nich biliyom ama demicem sırrrrrr yeni tanıdım 2 kızımız daha vardı ama isimlerini unuttum yaşlılık nedersin herbiri birbirinden mükemmel insanlar zaten mıhdarı melek ablamı girdabımı dememe gerek yok güzel geçti ama keşke nam bernuş dilek52 umut balım sizlerde olsaydınız inşallah bidahaki sefere aramıza sesiyle teşrif eden esmerimi unuturmuyum ceviz festivalini bize tercih etti yaramaz işte nolcak fazla lafa gerek yok tek kelimeyle harikaydı hepinizi kocaman öpüyorum iyi geceler
:eek::eek: tutmayın beni geliyorum s dermişim nerde bügün perişanlığım cabasıııııı ne kadar perişandımmmmm ben yaaaaakafamçokkarıştıkafamçokkarıştı yhani resimler bekliyoruz ankaraaaa::çok üzgünüm:

[
:eek::eek: tutmayın beni geliyorum s dermişim nerde bügün perişanlığım cabasıııııı ne kadar perişandımmmmm ben yaaaaakafamçokkarıştıkafamçokkarıştı yhani resimler bekliyoruz ankaraaaa::çok üzgünüm:
bi uçan bi kaçan dayanmaz benim arkadaşıma o herşeyin altından kalkar gittilermi bari bide yatıyaa kalmasınlar o yorgunlugun üstüne hadi resimlere bakta çıksın yorgunlugun

rosencim çok güzel birgündü yine nurşen ablanında doğum günüydü .çok neşeli geçti aramızda olsaydın çokdaha iyi olurdu resimlere bakarsın artık çok öptüm seni kendine iyi bak

Sagol canim...biliyordum görusmenizin sen sakrak gececegini..bugun hep aklim sizdeydi.Nursencigimin dogum gununu kutlamistim ama yine buradan kutluyorum.Tanidigim tanimadigim tum ankarali arkadaslari öptum.Kiss seni ekstra öptum.:1hug:

bi uçan bi kaçan dayanmaz benim arkadaşıma o herşeyin altından kalkar gittilermi bari bide yatıyaa kalmasınlar o yorgunlugun üstüne hadi resimlere bakta çıksın yorgunlugun

yorgunluğum gitti sizi görünce uctular:lepi:
:lepi: vallahi şimdi sizlerleyim tömbişimmm::eek:

Sagol canim...biliyordum görusmenizin sen sakrak gececegini..bugun hep aklim sizdeydi.Nursencigimin dogum gununu kutlamistim ama yine buradan kutluyorum.Tanidigim tanimadigim tum ankarali arkadaslari öptum.Kiss seni ekstra öptum.:1hug:

opuyorumnanaktancanım benim sağol,kahve içmedim ama çay içtim senin yerine pastada yedima.sseni çok özledimŞenizyaza görüşürüz canıma.s.:teytey::dance::sm_cool::enbuyukkk:kaydirigubbakcemile3

Kızlar supersiniz sisleri seviyom. opuyorumnanaktan cookkkkkkk gösel birgündü benim icin..alkisalkisalkis. gelen arkadaşlarıma tesekkür ederim .hihoyyyt hihoyyytgelmiyenler zaten pişman olmuşlardır onlara bisey demeye gerek yok kii...hepinizi öpüyorum eylül aşkım resimler hemen kirizim tuttu. bidenemŞeniz

canım gerçekte çok güzel bir gündü harika demek çokkkkkkkkkkk az kalır demia.sbende gelen arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorumopuyorumnanaktan sizleri çok seviyorum iyi ki varsınız,iyi ki sizleri tanıdımmmmmmmmmma.s.:teytey::dance::sm_cool::sm_cool::içelim::lepi::enbuyukkk:

Suanda bulustunuz....önce mihtarim gelmistir..sonrada diger arkadaslar...hadi bakalimguzel guzel eylenin sohbetler edin ama benim icinde yiyip icmeyi unutmayin olurmu? Hepinizi öptum...isvecten kucak dolusu selamlar sizlere.

Başkentten İsveç eopuyorumnanaktan:teytey::dance::sm_cool:Şeniza.s.:nazar::enbuyukkk:

hadi merakla resimlerinizi bekliyoruz
gezdiniz muhabbet etdiniz yoruldunuz
şimdi dinleniyosunuzdur.
bizde evde merakla sizi bekliyoruz.
hadin ama resimleri gösterin
gelmedik diye niye bekletiyonuz bizi
şekerlerkaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

Ne yorgunluğu buluşmalar doping oluyor:)a.szemuszemus:lepi:a.s.:nazar::nazar::enbuyukkk:

harika az kalır canısım,gelemeyenleri Kasım da görürüz a.szemuszemusopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5a.s.:nazar::nazar::enbuyukkk:

X