Huuuuuu ankara nerdesiniz?? Hadin gari buluşalım:)

AAAA kalimeracaıığğğğıımmm bu sefer çok bekledim kendime çok iyi baktım hastalanmayayım belim tutulmasın da buluşmaya gideyim diye... mafoldumben ama bugün gördüm buluşma gününü 17 Nisan benim evlilik yıldonumum abant ta bungov ev ayırttık eşimle sabah erkenden yola çıkacağız ödeme yapılmamaış olsa kesin iptal ettirirdim şimdi çok üzüldüm bak ....bu buluşmayı dört gözle bekleyen biri olarak yıkıldım yeni arkadaşlarda gelecekmiş tüüh yaaa !!! :bbo: yine gelemeyeceğim ama kalbim sizlerle olacak...

AAAA kalimeracaıığğğğıımmm bu sefer çok bekledim kendime çok iyi baktım hastalanmayayım belim tutulmasın da buluşmaya gideyim diye... mafoldumben ama bugün gördüm buluşma gününü 17 Nisan benim evlilik yıldonumum abant ta bungov ev ayırttık eşimle sabah erkenden yola çıkacağız ödeme yapılmamaış olsa kesin iptal ettirirdim şimdi çok üzüldüm bak ....bu buluşmayı dört gözle bekleyen biri olarak yıkıldım yeni arkadaşlarda gelecekmiş tüüh yaaa !!! :bbo: yine gelemeyeceğim ama kalbim sizlerle olacak...

nice senelere,gönlüncea.s.:nazar::nazar:

biz 13ten 17 15 kaar ordaydık nasıl görmedinizki
:enbuyukkk:

bahçe ve en üst kat arasında gidip durdum. hatta üst katta oturan bir kadın grubu vardı, onlar zannettim ve yanlarına gidip kadınlar kulübü bayanlarımı diye sordum. Bahçede ve üst katta masalarda erkeklerinde olduğu çok az oturan vardı. Kimseyi tanımadığım için tüm masaları da dolaşamadım. Tavsiyem bundan sonraki buluşmalarda ya resepsiyona not bırakılsın yada masada önceden belirlenen bir simge veya bir yazı olsun ki yeni gelenlerin bulması kolay olsun. Neyse artık bundan sonraki seferde görüşmek üzere.

X