Hayatınızı Değiştirecek Aşk Olumlaması

tryamour,
ben nuray sayarıyı tvden takip ediodum kitabını da alamadım daha ama inşallah elimdeiler bitsin alayım:KK34: diğerlerini de not ediyorum
ben de kişisel gelişim ve olumlu düşünmeye yönelik robin sharmayı tavsiye ederim, kendinize doğru yolculuk yapıyorsunz
şu an elimde 60 saniyede terapi ve kuantum düşünce diye kitaplar var
ben de kitapçıya giderken mutlaka önceden alacaklarımı not eder giderim listem epey kabarık birkaç tane alıp okuyup sonra yine gidiyorum tabii liste yine dolmya devam:KK1:

konu açmıştın ordan hatırlıyorum canım.
Evet o gitmişti haklısın hatırladım olayı.
hayırlısı olsun hakkında canım. bu kitaplar sana iyi gelicek.

teşşekür ederim. evet en azından bu tarz şeyleri okuyarak ona kin duymamayı affetmeyi başarabildim tam değil belki ama yakınım ona. şimdi sıra kendimi bi yere koymaya ve tamir etmeye geldi.
iyi gelecek umuyorum :)

kendimi başarılı görüyorum..diğer insanlar da mutlaka benim düşündüklerimi düşünmüşlerdir.Farkımız şu; ben düşündüklerimi uyguluyorum onlar ise uygulamıyor..
NOLAN BUSHNELL

kader bi şans oyunu değil bir seçim sorunudur Beklenecek değil elde edilecek bir şeydir

W.JENNİNGS BRYAN

teşşekür ederim. evet en azından bu tarz şeyleri okuyarak ona kin duymamayı affetmeyi başarabildim tam değil belki ama yakınım ona. şimdi sıra kendimi bi yere koymaya ve tamir etmeye geldi.

evet ben de demin eskileri hatırlayıp üzüldüm biraz ama sonra kendime bi anda yeter boşver olan oldu affet kendini de dedim ve bitti geçti gitti... inşallah da hep böyle olacak:KK16:

tryamour,
ben nuray sayarıyı tvden takip ediodum kitabını da alamadım daha ama inşallah elimdeiler bitsin alayım:KK34: diğerlerini de not ediyorum
ben de kişisel gelişim ve olumlu düşünmeye yönelik robin sharmayı tavsiye ederim, kendinize doğru yolculuk yapıyorsunz
şu an elimde 60 saniyede terapi ve kuantum düşünce diye kitaplar var
ben de kitapçıya giderken mutlaka önceden alacaklarımı not eder giderim listem epey kabarık birkaç tane alıp okuyup sonra yine gidiyorum tabii liste yine dolmya devam:KK1:

Hmm ben de bi bakiim onlara. :)

Sen şimdiden yol almışsın bile. Çok hoşuma gitti düşüncelerin.
Ben de dedim ki eyvah, onu nasıl geri döndürsem, hayatım bitti, mahvoldum diye düşünen biri var karşımda. :)))
Yanıldığıma sevindim.
Çok iyi olacaksın, sen merak etme.:KK34:

Sen şimdiden yol almışsın bile. Çok hoşuma gitti düşüncelerin.
Ben de dedim ki eyvah, onu nasıl geri döndürsem, hayatım bitti, mahvoldum diye düşünen biri var karşımda. :)))
Yanıldığıma sevindim.
Çok iyi olacaksın, sen merak etme.:KK34:
[/QUOTE]

aslında olmuuyor değil o düşünceler ama artık etki sürelerini kısaltabildim...elbet benim de hatalarım sorumluluklarım oldu bunları yaşamamda. kabul etmek ve düzeltmek lazım kendiimi.

teşekkür ederim :))

hemen bir düzeltme yapıyorum HERŞEY ÇOK GÜZEL :) -ecek -acak eki yok :) neden olsunki neyi bekliyoruz zaten herşey çok güzel buna dikkat :)

ay doğru valla aslında hep böyle demeye alıştığımdan herhalde pelesenk olmuş
elbette herşey şu an çok güzel... hep güzelliklerle dolu içimiz...:KK16::KK16::KK16:

aslında olmuuyor değil o düşünceler ama artık etki sürelerini kısaltabildim...elbet benim de hatalarım sorumluluklarım oldu bunları yaşamamda. kabul etmek ve düzeltmek lazım kendiimi.

Olacak o düşünceler. Olmaz olur mu. Kolay değil bir ilişkiden çıkmak, terk edilmek, ter etmek. Her türlü ayrılık zordur.
Ama sen bu düşüncelerden sıyrılıp düze çıkmaya gönüllüsün. Kimisi karanlıkta kalmayı tercih ediyor ne yazık ki.
Sevgiye dair şeyleri okuyunca, affetmeyi öğrenince huzur bulacaksın.
Ayrıca mevlana ve şems'i okumak da o kadar iyi geliyor ki.
Onlar en ala acıları yaşayıp yine de hep tevekkül eden iki yüce insan olduğu için güç alırsın yazdıklarını okuduğunda.

Son düzenleme:

affetmek özgürleşmektir affetmek kendin için en güzel duygudur...kesinlikle iyi gelecek:)

Dün sabaha karşı kendimle konuştum.
Ben aslında kendime çıkan bir yokuştum.
Yokuşun başında bir düşman vardı.
Düşmanı vurmaya gittim kendimle vuruştum.

Kızlar kendimize kötülük yapan da iyilik yapan da kendimiziz. bu sözden çıkan bu.

Ayrıca şunu da yazayım ;

%100 Düşünce Gücü kitabında çok önemli bir şeyden bahsediyor yazar ;
"Başımıza ne geldiği değil, ona nasıl tepki gösterdiğimizdir önemli olan. " :KK31:

Son düzenleme:

Kızlar kendimize kötülük yapan da iyilik yapan da kendimiziz. bu sözden çıkan bu.

aynen öyle karşımızdaki sevdiğimiz adam olsa ona her türlü iyiliği yapmak için çırpınır dururuz :):) kendimize neden yapmayalım ki bukadar mükemmel harika insanlarken :)

İnsan kendisinin en büyük düşmanıdır.
İnsan şans rüzgarlarıyla bir o yana bir bu yana savrulan bir kader mahkumu olmak zorunda değildir.
Her şey düşüncede başlar.

Jack Ensign Addington

:KK31::KK31:

Ben nişanlımla doktora gitmiştim. doktor demişti nişanlının ne kadar pozitif bir enerjisi var diye.
duymuştum okul yıllarımdada bu lafları hep.
insanlara iyi gelen bir yapım var sanırım. azcık ta deliyimdir.
olduğum gibiyim. içimden ne gelirse onu söyler yaparım. bazen kim ne düşünür diye üzülürdüm. yada eleştiri alınca üzülürdüm.
ama ben buyum. kendime münhasırım. ve tekimmm.:KK16::KK16:

aynen ben de dün başladım
cumartesi akşamı yatarken herşeyin güzelini diledim Rabbimden...
sabah huzurla uyandım
pozitif düşündüm ay ne güzel gün diye.. halbuki ağrılarım falan var ama sallamadım
memuriyeti kazanamamış ve 1 yılımı harcamış da olsam üzüntü dönemni kısalttım ve inanıyorum ki herşey güzel gidiyor ve daha da güzelleşecek
bir kapı kapandı belki ama karşıma daha güzel kapıların açılacağı gün yakındır diyorum kendime... ve bu beni daha huzurlu ve dingin yapıyor

aynen ben de dün başladım
cumartesi akşamı yatarken herşeyin güzelini diledim Rabbimden...
sabah huzurla uyandım
pozitif düşündüm ay ne güzel gün diye.. halbuki ağrılarım falan var ama sallamadım
memuriyeti kazanamamış ve 1 yılımı harcamış da olsam üzüntü dönemni kısalttım ve inanıyorum ki herşey güzel gidiyor ve daha da güzelleşecek
bir kapı kapandı belki ama karşıma daha güzel kapıların açılacağı gün yakındır diyorum kendime... ve bu beni daha huzurlu ve dingin yapıyor

tabikide canım. her şerde bir hayır vardır.
kötü gizi gözüken olaylar aslında senin geleceğin için iyi bir adım olabilir.
Herşey göründüğü gibi değildir.

Kızlar sizi bilmiyorum ama benim içimde mükemmel bi enerji var mükemmel hissediyorum birazdan kanatlanıcam sanki nasıl deşarj oldum burda anlatamam hepinize teşekkür ederimm :)

X